Звездни компромати - 370

  • 71 841
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 304
Аз пък като гледам какви снимки качва на произведенията си, никога няма да го избера.

# 736
  • Мнения: 31 377
Следя го от години в инста и му гледам онлайн всичките операции, няма такъв пуяк надут и противен.
Теди обаче е обаче е супер мила и възпитана. Heart Eyes

# 737
  • София
  • Мнения: 23 126
Ако Теа на Наум си е сложила силиконови гърди, то според мен това противоречи на прокламирания от тях здравословен начин на живот.
Всяка една кифла, или айде 99 %, занимаваща се активно с фитнес и прокламираща еко, био и не знам си още какъв природосъобразен начин на живот, е с фалшиви цици. Да не говорим, ако е инстаграм модел, влогър или както там се водят още.

# 738
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
и му гледам онлайн всичките операции
Anguished ай, стига бе...къде пък онлайн ги дават ?

# 739
  • Мнения: 2 114
Ако Теа на Наум си е сложила силиконови гърди, то според мен това противоречи на прокламирания от тях здравословен начин на живот.
Всяка една кифла, или айде 99 %, занимаваща се активно с фитнес и прокламираща еко, био и не знам си още какъв природосъобразен начин на живот, е с фалшиви цици. Да не говорим, ако е инстаграм модел, влогър или както там се водят още.

Да не говорим и че доста от тези госпожи ползват и разни други субстанции за пудрене на носа, които сигурно също са еко и био. Grinning

# 740
  • Мнения: X
Рядкост е слаба жена с естествени големи гърди.

Меган в (може би) сиво    пак
Много го тачи това деколте.


и после в друг тоалет

# 741
  • Мнения: 2 114
Супер е Мегън, тоалети, обувки, барнала се е. Grinning
А нещо полезно прави ли по тези мероприятия?

# 742
  • Мнения: X
А нещо полезно прави ли по тези мероприятия?

Кима с глава като онези кученца-играчки, които се слагаха в колите...Smile

# 743
  • Мнения: 31 377
и му гледам онлайн всичките операции
Anguished ай, стига бе...къде пък онлайн ги дават ?
В стори в инстаграм пуска всеки ден носове, гърди. Онзи ден пусна, но скрито под зелен чаршаф, уголемяване на мъжки орган със собствена мазнина. Много хора не им харесва, но аз гледам. Липосукциите например са покъртителни, как точно се правят и какво излиза. Никога няма да си направя.

# 744
  • София
  • Мнения: 14 805
Дъщерята на София Кузева
Скрит текст:


Днес четох, че излизала със сина на Синди Крофорд

Скрит текст:

# 745
  • Мнения: X
Много красиво момиче, прилича на майка си!

# 746
# 747
  • София
  • Мнения: 4 328
много, много хубаво момиче:)
имам предвид дъщерята на София Кузева, не това предното, не, не:)))

# 748
  • Мнения: X
Почти съм сигурна,че двете неща които др.Е! се опитва да предпази от разместване са гънките в мозъка на двамата 'влюбени'.
Всеки си има по една и периодично ги 'сливат',за да могат да си обуят обувките и други ежедневни дейности Simple Smile

# 749
  • Мнения: 6 304
Мария
Скрит текст:
си е забравила дългите крака в къщи
Скрит текст:
и сутиена
Скрит текст:

но не и чантата
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт