Звездни компромати - 370

  • 71 797
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Ужасна трътка е Мара,не стига че е висока лев и двайсЕ.

# 751
  • Мнения: 6 303
Ужасна трътка е Мара,не стига че е висока лев и двайсЕ.
Що бе, виж колко стройна изглежда понякога Flutter

# 752
  • София
  • Мнения: 23 107
Май онази Кандис със завъртяната фамилия, по която доста народ се превъзнася, а аз изобщо не я харесвам.

# 753
  • Мнения: 2 883
Прилича ми на Кандис, но сигурно ще е стара снимка, тя нали скоро роди? Или бъркам манекенките 😊 много сладко коремче 😍
Пс. Прекръстих я 😅

# 754
  • Мнения: 2 114
Дамата Мария сигурно си слага възглавничка за да вижда над волана на возилото си. Grinning

# 755
  • Мнения: 9 680
Дамата Мария сигурно си слага възглавничка за да вижда над волана на возилото си. Grinning
Или гледа в екрана на камерите за паркиране! Stuck Out Tongue Winking Eye

Мария съм я виждала на живо преди 4-5 години. Супер сладка изглеждаше. Аз и тогава писах в темата ни - само задника й беше потрес увиснал. Иначе устата й въобще не изглеждаше толкова брутална.
Не коментирам държание и т.н. Не съм общувала с нея.

# 756
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
Само, когато не намазана, като клоун устата на Мара изглежда добре Peace
А, д. Е. ми изглежда ужасно лигав.

# 757
  • Мнения: 2 653
В Мария, за мен, най- противно е селското ѝ  поведение на надута мутра, което демонстрира ведно със огромното си желание да бъде изтънчена и префинена дама, което обаче никак не ѝ се получава.
Има инстинкти на улична котка и няма как да се превърне в пухкава персийка, защото просто корените  ѝ постоянно избиват на повърхността и показват откъде идва и какво представлява.
Във Вип Брадър си пролича най- ясно какво самочувствие има и какво му е покритието реално.

# 758
  • На ръба..
  • Мнения: 2 120
Клуни вече е освободен за домашно лечение. Гледах кадри от катастрофата.... не пада от много високо, но пада по лице..

# 759
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви Рейн и и Тонка . Хубаво е да знам, че и те имат целулит и коремче. 😜😁

# 760
  • София
  • Мнения: 12 489
Бритни
Скрит текст:
Скрит текст:
и с гадже
Скрит текст:

# 761
  • Мнения: 6 833
Евгения Джаферович вярва ли си, че има такова тяло? На други снимки доста по- пищна изглежда 🙄
Скрит текст:

# 762
  • Мнения: 4 871
Хаха иска ù се, но е прекалено очевидно. Чак и талия си е направила.

# 763
  • Мнения: 8 540
много, много хубаво момиче:)
имам предвид дъщерята на София Кузева, не това предното, не, не:)))
И щерката и майката са ми абсолютно непознати,с какво са известни?

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
София Кузева играеше във филмът "Вчера" с Христо Шопов:

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт