17:17...или за повтарящите се неща в живота!

  • 7 975
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
На мен ми се е случвало някоя ситуация да ми се струва,че се повтаря или ,че ми е позната!  newsm78

Не си сама тук -и на мен!!!
   И на мен същооооооооооо!!! Rolling Eyes

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
На мен ми се е случвало някоя ситуация да ми се струва,че се повтаря или ,че ми е позната!  newsm78

Май това явление го наричат 'дежавю' или нещо такова( не съм учила френски,простете,ако бъркам)

# 17
  • Мнения: 5 622

 И на мен ми се случва да погледна чсвоника, когато показва еднакъв час, но това не е постоянно. И не му обръщам внимание. Не вярвам на такива неща  Wink

# 18
  • Мнения: 4 651
Всеки си има вътрешен часовник, при някои по-точен, при други по-малко. Колкото повече се самонавиваш, толкова по-зле ще става. На твое място напук нямаше да гледам часовника вечер и това е. Peace

Абсолютно вярно, първите няколко пъти е било случайно и после като ти е направило впечатление го правиш "нарочно, но без да искаш" не знам как да се изразя по друг начин.
По същия начин аз се събуждам, когато няма какво да навия да звъни. Преди да заспя си повтарям няколко пъти колко е часа и в колко трябва да стана и се събуждам  тогава +- 5 мин.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен ми се случва с 11:11 от години

# 20
  • Мнения: 5 255
Я се пребройте и ще видите, че ще участвувате в следващия сезон на LOST  Mr. Green
Ще се окажете на някое местенце заедно с тия еднакви цифри..... Mr. Green

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На съвпаденията на часа не обръщам внимание. Но в дежа-ву изпадам от време на време. В такова състояние даже съм успяваля бегло да си "спомня" какво ми предстои. Звучи тъпо, но който го е изпитал ще ме разбере.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 797
За дежа вуто /в превод - вече видяно/имаше някакво обяснение с прераждането.Най-общо казано, душата ти преди да си избере тяло , в което да се засели е обиколила земята и тези места ,които ти се струват сега познати, а сега и ти ги виждаш.Нещо такова беше newsm78

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 193
Ох,аз също съм така ShockedРодих дъщериччката си на 11септември 05г.....от тогава насам все поглеждам часовника в 11:11часа.Отначало си мислих,че е някакво съвпадение и необръщах внимание,но взе да се случва все по-често....А за дежа-вуто и на мен ми се случва,брр много ми е странно и страшно Sickнезнам защо..

# 24
  • Мнения: 1 938
На съвпаденията на часа не обръщам внимание. Но в дежа-ву изпадам от време на време. В такова състояние даже съм успяваля бегло да си "спомня" какво ми предстои. Звучи тъпо, но който го е изпитал ще ме разбере.
newsm10

# 25
  • Мнения: 3 457
Цитат
На съвпаденията на часа не обръщам внимание. Но в дежа-ву изпадам от време на време. В такова състояние даже съм успяваля бегло да си "спомня" какво ми предстои. Звучи тъпо, но който го е изпитал ще ме разбере.
и на мен много често ми се случва,а с часа и при мен много се повтарят еднакви числа и телефона ми и това прави впечатление и на мъжа ми-чак да не повярва човек че и мъжете се заглеждали Mr. Green

# 26
# 27
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
На мен ми се случва с 11:11 от години

Ха ха ха ха ха. И на мен.

# 28
  • Мнения: 2 040
На мен ми се случва най- често с 11:11ч  ...  Laughing

Сега видях че има и други като мен .. от един отбор сме ..  Peace

# 29
  • Мнения: 1 187
A стига бе,всички ли живем в де жа ву?! Аз тогава днес няма да излизам,че вчера нали излизах.. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт