спяло ли ви се е така?

  • 2 211
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 942
Щом ти се спи, спи докато можеш, че после няма спане. Wink

Подкрепям, ако можеш наспи се и заради мен, че вече 6 месеца последното което правя нощем е да спя  Laughing

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Много ми се спеше,но до края на третия месец.След това ми се лежеше. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 621
Страшно много ми се спеше първите месеци - заспивх гледайки телевизия в 9 вечерта #Crazy След 3 месец мисля, просто отмина Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
От две седмици и на мен ми се спи така, не се притеснявай Peace

# 19
  • Мнения: 308
незнам дали е от лекарствата защото аз не съм пила лекарства а почти през цялата бременност ми се спеше много. Дори ми се случи още в началото когато мъжът ми замина за 4 дни извън страната и нямах никакви ангажименти да спя почти непрекъснато през тези дни. Но за сметка на това след раждането в продължение на 4 денонощия почти не мигнах от превъзбуда че съм станала майка, а след това 3 месеца ставах по два пъти на нощ да храня малката, така че сънят по времена бремеността ме беше зъредил за да мога да се справя с нощните будувания след раждането. моят съвет е да си почиваш колкото може повече и да се наслаждаваш на най-хубавите моменти през този период.

# 20
  • Мнения: 683
На мен ми се спеше през цялата бременност. Не съм взела едно хапче! По принцип не можех да спя денем. До като не забременях. И ела да видиш...

# 21
  • Мнения: 818
А аз когато бях бременна имаше период в който много се измарях и ми се спеше,след една консултация (взеха ми кръв) ми казаха ,че имам недостиг на желязо,пих хапчета и се оправих.Ако всичко ти е наред с изследванията няма за какво да се притесняваш:)

# 22
  • Мнения: 8 917
Не съм имала период в който да се изморявам и да ми се спи....явно е до организъм, защото през цялата си бременност вършех абсолятно всичко, което и преди и си ходех и на работа Peace

# 23
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Спеше ми се ужасно първите 3 месеца, после не толкова много. През 8 месец пих Магнерот и още нещо  Rolling Eyes за задържане. От тях се чувствах доста сънлива, а и получавах силно сърцебиене и затова гинеколога ми предписа и нещо за сърце.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз не съм пила нищо, живеех с много малко сън (вечер след 1-2 и сутрин до 7) и като забременях ела да видиш: чудех се през деня как да си държа очите отворени и ме беше срам от колегите че направо задремвах на бюрото, вечер заспивах в 18-19 както си бях полуседнала на дивана, сутрин едва отлепвах след 9. И така през цялата бременност ...

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
До третия месец спях почти непрекъснато  Embarassed . Добре, че бях в болнични  Laughing ставах само да хапна и да отида до тоалетната и хоп, пак в леглото.  Даже мъж ми звъня на доктора да го пита нормално ли е. Но пък веднъж не ми стана лошо, то нямаше и кога, де, аз си спях през повечето време  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 259
Аз спях много до 4-ия м. След това не ме хващаше сън.

# 27
  • Мнения: 911
Мнооооого ми се спеше, през цялата бременност, и съня се беше превърнал в едно от любимите ми удоволствия Laughing Спинкай, наслаждавай се, организмът ти си знае какво да си поиска  bouquet
За секциото трябваше да отида в болницата в седем сутринта и това ми се струваше възмутително рано Mr. Green

# 28
  • Мнения: 200
Определено не е от лекарствата! Просто ти се спи! Ама от това по-хубаво няма, особено ако можеш да поспиваш  Grinning. Аз спях почти постоянно. И на работа спях - толкова много ми се спеше  Grinning

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Тъкмо ставам от сън  smile3507
То в тази жега...как да не ти се спи. Пуснах си климатичето, разхладих си и бУф ф леглото.
Много добре си поспинках  Mr. Green
И постоянно ми се приспива следобед. Спокойно си спинкай и хич да не ти пука :Р
Не мисля че има от какво да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт