За тези, които четат любовни романи №31

  • 81 817
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 535
Аз съм прочела само Бебето е мое. Хареса ми историята.Сега съм си приготвила Героите са моята слабост.

# 466
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Аз чрез "Бебето е мое" открих Филипс. Просто това беше първата електронна книга, която си купих. После събрах и останалите й романи.

# 467
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Как ревах
Скрит текст:
за Тринайсетте! Сълзи, сополи...
Още не съм свършила Kingdom of Ash, направо не искам да свършва! Сара е надминала себе си. Първите две книги са направо слаби в сравнение с последните, изключвам Кулата на зората

# 468
  • Мнения: 48 104
Чакам щерката да стигне до там, за да си ревем заедно. Айде да порева с теб ....Хубава е до края Simple Smile Както и трябваше

Последна редакция: пт, 02 ное 2018, 09:57 от ♥ HAPPY ♥

# 469
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Happy, такъв рев, очите ми се подуха, не виждам текста и рева! Викам си да го изрева в къщи, че на работа ще е по-зле.

# 470
  • Мнения: 3 707
Е, де. Не е чак толкова трагично.

# 471
  • Мнения: 48 104
Да, а аз се и стискам да споделя на щерката, за да не й развалям удоволствието от четенето. И хем рева, хем мълча. Аз самата бях прочела спойлер за този момент, и въпреки това много много ме разчувства. Добра е Маас, няма две мнения Simple Smile Много силен момент Simple Smile
Скрит текст:

# 472
  • Варна
  • Мнения: 2 363
А какво стана с Елин и с Роуан.

# 473
  • Мнения: 48 104
Ами те
Скрит текст:
са заедно, To whatever end Simple Smile Минават някои трудни моменти, но всичко се развива много добре за тях

# 474
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Ами те
Скрит текст:
са заедно, To whatever end Simple Smile Минават някои трудни моменти, но всичко се развива много добре за тях
Успокои ме  Hug

# 475
  • Варна
  • Мнения: 486
Само да питам - шестата книга последна ли е или ще има още?

# 476
  • Мнения: 48 104
Последна е
Има посочено https://www.goodreads.com/book/show/33590859-the-world-of-throne-of-glass, но това не е книга от поредицата
Засега няма обявени нови спин офф или продължения
Има обявена нова поредица https://www.goodreads.com/series/233335-crescent-city и продълженията на Дворовете, така че...последна е, да

# 477
  • Мнения: 3 707
Само да питам - шестата книга последна ли е или ще има още?
Осем издадени, справочника, догодина както ♥ HAPPY ♥ е написала.


0,5. The Assassin's Blade /Острието на асасина - пет новели преди действието на първата книга.
1. Throne of Glass / Стъкленият трон
2. Crown of Midnight / Среднощна корона
3. Heir of Fire / Огнената наследница
4. Queen of Shadows / Кралица на сенките
5. Empire of Storms / Империя на бури
6. Tower of Dawn / Кулата на зората
7. Kingdom of Ash / засега е неизвестно под какво име ще е на български
0. The World of Throne of Glass  (планирана за 2019) / засега е неизвестно под какво име ще е на български и дали ще бъде преведена - справочник най-общо казано.
....
Ох, мацка, що ли кликнах на линка. Потекоха ми лигите от описанието - демони, ангели, хибриди, бой... малиии, как ще се чака до 2019.

Последна редакция: пт, 02 ное 2018, 17:10 от Аниш

# 478
  • Мнения: 48 104
Има и една книга за оцветяване, която нямаме тука...
Мислех да препрочета, ама пък първа книга е много скучна Simple Smile Но тънка...айде, може да се прежаля...
Иначе който няма търпение да чете, или иска цялата книга в няколко изречения и не се плаши от спойлери- ето https://www.tor.com/2018/10/31/sarah-j-maas-throne-of-glass-king … nakCOwIuvUAWmDcuM
Но удоволствието наистина е в четенето, в начина, по който е написана, а не в сценария.

Последна редакция: пт, 02 ное 2018, 17:15 от ♥ HAPPY ♥

# 479
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Аз още не съм чела Дворовете и смятам да почна тях като прочета цялата поредица за Стъкленият трон. Нямам търпение да ги почна  smile3508 но първо да видим кога ще свърша всички книги от Стъкленият трон. 

Общи условия

Активация на акаунт