За тези, които четат любовни романи №31

  • 81 658
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Pestilence ще я чета щом се съберат всички конници. Аз обичам да чета нацяло, нямам нерви да чакам с години.
Искам читаво фентъзи, не е удачно след Трона, но все пак....
Знае ли се кога ще излезе книгата за Неата и Касиан?

# 496
  • София
  • Мнения: 28 631
Pestilence ще я чета щом се съберат всички конници. Аз обичам да чета нацяло, нямам нерви да чакам с години.
Искам читаво фентъзи, не е удачно след Трона, но все пак....
Знае ли се кога ще излезе книгата за Неата и Касиан?
Мда, това май е добра идея. 4 щяха да бъдат, нали?

# 497
  • Мнения: 47 996
Аз съм в голяма чужденка какво фентъзи да чета, тази година приключи и Kate Daniels, и трона...просто след тези силни финали, много трудно ще ми хареса нещо. И също не ми се чака с години. Искам поне да са се натрупали повече книги.

# 498
  • София
  • Мнения: 28 631
Хепи, моля, кажи ми, че в края на К. Даниълс няма рев. Сега съм на 8-мата.

# 499
  • Мнения: 47 996
Няма рев като в Трона. До края поредицата държи тона стабилно, няма излишна драма. Интересна е и книгата за Хю, прочети я преди финалната, както са издадени. Финала е много приятен. Даже победата беше по реалистична отколкото в Трона, нямаше 20 страници празни приказки Wink . Абе готино е Simple Smile държи ниво до финала. Но без да ме разревава.

# 500
  • София
  • Мнения: 28 631
А, това е добре.
За Хю се учудих, че изведнъж я видях като 9.5, но щом казваш, ще я чета преди десетата. Дано не я забравя, преди да излезе втората за него.

# 501
  • Мнения: 47 996
Ми той идва на края. Не е супер фатално без неговата книга, но по добре така ги прочети Simple Smile Евентуално другите на Ilona Andrews дали са толкова добри ?

# 502
  • София
  • Мнения: 28 631
Не съм ги чела. Преди време се бях пробвала с една от другите ѝ поредици, в момента не се сещам заглавие, нещо не ме впечатли обаче. Но нищо чудно и в момента да не съм била на кеф.
Тази е – https://www.goodreads.com/book/show/20705702-burn-for-me
Като гледам е с висок рейтинг, вероятно проблемът е бил в мен.

# 503
  • Мнения: 538
Здравейте!Някой знае ли какъв е проблема с Читанка?Днес бях решила да си препрочета,,Синеокият дявол”,но явно има проблем със сайта Sad

# 504
  • Мнения: 3 625
Здравейте!Някой знае ли какъв е проблема с Читанка?Днес бях решила да си препрочета,,Синеокият дявол”,но явно има проблем със сайта Sad
цък

# 505
  • Мнения: 1 167
Ми той идва на края. Не е супер фатално без неговата книга, но по добре така ги прочети Simple Smile Евентуално другите на Ilona Andrews дали са толкова добри ?
за съжаление не са. Пробвах 2 други нейни поредици и крайно се разочаровах.

# 506
  • Варна
  • Мнения: 486
„Пясъците на времето” е единствената книга на Шелдън която съм прочела. Определено, не ми хареса и оттогава не съм посегнала към друга негова книга.

Сидни Шелдън ми е любим, прочети "Ако утрото настъпи" и продълженията й, Диамантената династия" - също...
Страхотни са!

# 507
  • Мнения: 1 529
„Пясъците на времето” е единствената книга на Шелдън която съм прочела. Определено, не ми хареса и оттогава не съм посегнала към друга негова книга.

Сидни Шелдън ми е любим, прочети "Ако утрото настъпи" и продълженията й, Диамантената династия" - също...
Страхотни са!

Благодаря, за препоръката. Мисля, че майка ми има Ако утрото настъпи,ще я взема да я прочета.
Прочетох „ Искам те до мен” Лейни Даян Рич. Пълна загуба на време, добре поне, че е кратка та бързо я свърших.

# 508
  • Мнения: 18 562
"Гордост и наслаждение"почнах на Силвия Дей. Е,все са ми еднотипни б, що така. А нея като цяло н ь харесвам. Напоследък все разочарования от книги.
А и купувам. Кажете моля нещо епично,класическо,с което да не сгреша.😊

# 509
  • Варна
  • Мнения: 2 317
"Гордост и наслаждение"почнах на Силвия Дей. Е,все са ми еднотипни б, що така. А нея като цяло н ь харесвам. Напоследък все разочарования от книги.
А и купувам. Кажете моля нещо епично,класическо,с което да не сгреша.😊
Чаената роза от Дженифър Донъли. Майка ми е влюбена в книгите.

Общи условия

Активация на акаунт