За тези, които четат любовни романи №31

  • 81 619
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 161
И аз съм за Джудит Макнот https://chitanka.info/book/4779-raj Рай ми е най-любимата. Момичетата са писали за Джули Гарууд и Сюзън Елизабет Филипс, бих добавила и Лайза Клейпас, най-вече https://chitanka.info/book/5358-zaharche и останалите от тази поредица.
Право в десятката, и според мен 💖

# 721
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Здравейте, момичета! За много години, пожелавам ви само положителни и красиви неща да ви се случват през дошлата 2019та, здравето и късметът да не ви напускат!



 Отдавна не съм списвала в темата, но сега да поправя тази грешка. Sweat Smile

Започнах "Девети ноември" на Колийн Хувър по празниците и не останах очарована. Доста предвидима и детинска ми беше, героите не бяха добре изградени и от там и сюжетът на доста моменти куцаше. Наистина очаквах повече, надявам се поне другата й книга, която излезе пак наскоро да не ме разочарова по този начин. Става въпрос за "Най-доброто в теб", там тематиката е по-сериозна, а критиката се изказа доста добре за нея. Какво мислите, чели ли сте я?

Преди няколко дни прочетох "From here to you" на Jamie McGuire и беше приятна, едни тежки и травмиращи теми бяха поднесени доста леко според мен, нямаше излишна драма, а в същото време се поставят важни избори пред героите.Разбира се, не е брилянтно изпълнение, чела съм подобни книги и при това по-добри, но ви я препоръчвам, ако искате нещо сериозно, но ненатоварващо.

 

https://www.goodreads.com/book/show/23251134-from-here-to-you

Иначе препрочитах любими авторки и си припомнях стари, но запомнящи се книги.

Сега може да подхвана нещо на Джудит Макнот, гледам, че сте писали хубави неща за авторката. Аз съм чела няколко нейни, но тепърва имам да се запознавам с творчеството й. Благодаря на всички за хубавите препоръки. Blue Heart

# 722
  • Кърджали
  • Мнения: 10 268
Добър вечер! Желая ви една здрава, мирна и щастлива година!
Дълго време бях позачезнала, но се завръщам.

Снощи прочетох един фен превод "Забранена страст" на Пенелопе Уорд. Хем не ми беше нещо особено, хем седях до 2 часа да я довърша. Преди това в момент на меланхолия бях прочела "Хартиени сърца" на Али Новак и препрочетох "Сърца за разбиване" от същата поредица. Общо взето напоследък като мина на романтична вълна, не знам защо предпочитам да си препрочитам стари книги. Преди това пък бях минала наново поредицата Травис н Лайза Клейпас..

# 723
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
DaisyMay, скоро прочетох "Най-доброто в теб" и не ми допадна. http://bg-mam.ma/p/1048157/37942072

# 724
  • Мнения: 348
Излезе The Kiss Thief на L.J. Shen.

# 725
  • София
  • Мнения: 28 578
Доста добри отзиви чета за нея, обаче не съм голям почитател на итал. мафия, а май единият от главните е такъв, та още се колебая. Всъщност, не трябваше ли да излезе в сряда?
На края на Rhapsodic съм и доста ми харесва. Със сигурност после ще продължа с втората.

П.П. Вярно в Хънтъра е излязла.

# 726
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
За почитателките на Нора Робъртс - по Нова телевизия започнаха излъчване на филми по нейните книги. Всяка неделя от 16 часа.

Ибис обявиха издаването на две книги през този месец:

# 727
  • Варна
  • Мнения: 107
Здравейте! Някой може ли да ми изпрати книгите от поредицата на Ви Кийланд ММА и от поредицата Хард Инк. Благодаря!

# 728
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
За почитателките на Нора Робъртс - по Нова телевизия започнаха излъчване на филми по нейните книги. Всяка неделя от 16 часа.

Ибис обявиха издаването на две книги през този месец:


Сара Маклейн я харесвам. Дано е интересна книгата.

Скрит текст:
Все още търся "Розата на любовта". В другата тема никой не отговори на запитването ми.

# 729
  • Мнения: 348
Доста добри отзиви чета за нея, обаче не съм голям почитател на итал. мафия, а май единият от главните е такъв, та още се колебая. Всъщност, не трябваше ли да излезе в сряда?
На края на Rhapsodic съм и доста ми харесва. Със сигурност после ще продължа с втората.

П.П. Вярно в Хънтъра е излязла.

Аз не съм чела нищо от авторката, иначе всичко съм изтеглила :ДD В групите във фейсбук, в които членувам, всички са полудели и само за тази книга говорят, ще видим колко ще е "уау". Аз също не съм голяма фенка на истории с мафията, нито на супер успял бизнесмен за главен, женкар, който ниииикога не се е влюбвал, твърде доминантен тип Крисчън Грей...изобщо, ако ще са bossy, да са мотористи. Grinning

# 730
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Сара Маклейн я харесвам. Дано е интересна книгата.

Скрит текст:
Все още търся "Розата на любовта". В другата тема никой не отговори на запитването ми.
От Ибис писаха, че това е третата книга. И всичко планирано ще се издава само на хартия. "Розата" е още нова, лятото си я купих.

# 731
  • Мнения: 348
Здравейте! Някой може ли да ми изпрати книгите от поредицата на Ви Кийланд ММА и от поредицата Хард Инк. Благодаря!

Имам ММА Fighter поредицата, дайте e-mail. Simple Smile

# 732
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Излезе The Kiss Thief на L.J. Shen.
Добре звучи, свалих я
Аз се мъча с номер от Dark hunters на Шерилин Кениьн, мъка, мъка... Дочитам тая и край май.
Искам фентъзи, феи, не искам ърбън еротика от стар тип. Само повтаря втора книга вече  never had she... Аман

# 733
  • Варна
  • Мнения: 107
Здравейте! Някой може ли да ми изпрати книгите от поредицата на Ви Кийланд ММА и от поредицата Хард Инк. Благодаря!

Имам ММА Fighter поредицата, дайте e-mail. Simple Smile

deni_kotari@abv.bg
Благодаря

# 734
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Сара Маклейн я харесвам. Дано е интересна книгата.

Скрит текст:
Все още търся "Розата на любовта". В другата тема никой не отговори на запитването ми.
От Ибис писаха, че това е третата книга. И всичко планирано ще се издава само на хартия. "Розата" е още нова, лятото си я купих.
[/quote]
Мерси. Интересна ли е? Заслужава ли си покупката? Аз последно си купих "Кралска страст" и "Момичето с кафявите очи", които се оказаха блудкави и едната едвам я завърших, а другата я оставих до никъде т.е. не си струваха парите, но имам и такива "попадения" понякога, а все още обичам да държа книга (хартиен формат) в ръце. Blush

Общи условия

Активация на акаунт