Вече не съм сигурна в него

  • 5 826
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте...
Знаете ли поговорката с каквото се похвалиш без него оставаш?Е,вярно е!
Вече не мога да разбера мъжът до мен.
В началото беше душичка.Винаги се е грижил за моето спокойствие,показвал ми е колко ме обича...А изведнъж всичко се изпари.Откриха ми поликистоза и след разговор с моят лекар стигнахме до решение-противозачатъчни.До сега винаги съм си споделяла с приятелят ми.Реших да споделя за противозачатъчните.Още повече,че преди няколко дни мислех,че съм бременна,защото ми закъсняваше.Моят страх е да не напълнея от хапчетата и да не получа окосмяване както една позната.Той реагира веднага много остро:”Няма да пиеш тези хапчета!Не ме интересува какво ще стане ако не ги пиеш!Дебела станеш ли-ще те оставя!Ти сега имаш да сваляш килограми,а щяла да ми качва още!Вземи тренирай!Всички тренират!Погледни се!!!!”Стана ми много болно...Не съм дебела,не съм и слаба,не съм и виснала!!!Но се почувствах много зле.Не тренирам,защото в 3-ти клас ми откриха аритмия.Когато в училище си изпълнявах нормативите се задъхвах и имах болки в сърцето.
Винаги ми е казвал,че изглеждам добре,че нямам нужда да отслабна,а изведнъж изсипа всички тези думи.Много ме заболя!
Ако бях бременна съм сигурна,че щеше да настоява за аборт.Да,аз също нямаше да съм готова-на 19 години съм,но не мога да излъжа,че една част от мен се радваше при мисълта да има бебе.
Сигурна съм,че утре ще ми се извинява.
Но съм в шок.
Един ден ме иска,другият -не ме.
Какво се случи с момчето,което беше...
Аз не гледам външният му вид,а човекът отвътре.Поне човекът какъвто беше...Понякога имам чувството,че ме смачква,за да си гали егото.Той е висок,с красиви очи,плътни устни и всички момичета го зяпат,случвало се е когато сме били на заведение да идват момичета директно на масата и да си слагат ръката на рамото му.Не мога да кажа,че се отдръпна и я разкара.Момичето го разкарах аз,защото бях на косъм да и прасна бутилка в главата.
За всички които ще коментират-моля ви! Моля ви!Достатъчно ми е тежко и съм просто съсипана от думите му днес.Противозачатъчните ще си ги пия!Въпреки,че той НЕ иска.Само моля ви не бъдете груби в коментарите си!Не мога да понеса повече,тук е мястото където споделям,за да ми стане по-леко!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 867
Не звучи добре това с мацките, които му се свалят, а той не ги разкарва, че и пред теб. Другото, което не звучи добре са отправените думи. Но ти си ги знаеш тези неща. Каква е целта? Просто да се оплачеш и да ти олекне или да търсиш мнения и съвети? Ако е първото, давай. Ако е второто аз ще си дам мнението. Човек в яда си казва неща, които обикновено премълчава от такт, но така също обикновено казва истини. Ако останеш с него и един ден забременееш, така или иначе ще станеш дебела. Вероятно ще имаш и други оплаквания, стрии, разширени вени, отекли крака и т.н. Единици са тези жени, на които генът им е такъв, че да не им личи, че са раждали. А дори и да си от тях, човек не е вечен. Някой ден все ще остарееш, увиснеш, ще имаш бръчки. И какво? Твоят хубавец ще те натири?

# 2
  • Мнения: 109
Не звучи добре това с мацките, които му се свалят, а той не ги разкарва, че и пред теб. Другото, което не звучи добре са отправените думи. Но ти си ги знаеш тези неща. Каква е целта? Просто да се оплачеш и да ти олекне или да търсиш мнения и съвети? Ако е първото, давай. Ако е второто аз ще си дам мнението. Човек в яда си казва неща, които обикновено премълчава от такт, но така също обикновено казва истини. Ако останеш с него и един ден забременееш, така или иначе ще станеш дебела. Вероятно ще имаш и други оплаквания, стрии, разширени вени, отекли крака и т.н. Единици са тези жени, на които генът им е такъв, че да не им личи, че са раждали. А дори и да си от тях, човек не е вечен. Някой ден все ще остарееш, увиснеш, ще имаш бръчки. И какво? Твоят хубавец ще те натири?
Права си!И да...И си изливам душата и търся мнение.Благодаря ти!Колкото и нелепо да изглежда-тук научавам много.Затова пиша тук. Heart

# 3
  • Мнения: 9 196
Та ти до скоро имаше тема, че си девствена и не може да се решиш на секс, защото имаш цистит, сега си мислила, че си бременна? А и не те "пускаха" вашите да се виждаш с приятеля си?

Поредната тема, подигравка с останалите. Пак ще докладвам и пак предполагам, модераторите ще си замълчат услужливо.

# 4
  • Мнения: 5
Бях в ситуация доста близка до твоята преди няколко години, така че отлично разбирам обидата и огорчението, които изпитваш в момента. Никоя жена не се радва да чуе такива думи, а още по-малко от любимия си човек. Нито познавам човек, който спокойно и с радост приема около половинката му да се навъртат други и това да остава без реакция. Казваш, че си била на косъм да разбиеш бутилка в главата на другото момиче. Сигурна съм, че е така. Но ако не е тази, ще е следващата. Следващия път ти може да не си там. Проблемът не е в другите момичета, а в твоят приятел.
Съветът, който мога да ти дам и съм сигурна, че и много други потребители биха ти дали е да седнеш и да поговориш с това момче. Без крясъци и обвинения. Много кратко, точно и ясно да му обясниш как те кара да се чувстваш това поведение и категорично да покажеш, че не може да продължавате по такъв начин. Че с килограми за сваляне или без тях, ти си човек с достойнство, който заслужава уважение и най-вече подкрепа. И наистина, какво ще се случи ако забременееш? При съмнения за бременност, моят приятел тогава ми каза -не ме интересува, правиш аборт и това е моето решение! Би ли могла да понесеш нещо подобно? И дали такъв човек е подходящ за твой партньор?
Но ако този разговор вече е бил проведен и няма резултат... аз съм крайна в позициите си, бих говорила още веднъж, най-много два пъти, след което си тръгвам. Дали временно или за постоянно ще покаже реакцията на другия човек.
Но никой човек не заслужава такова отношение!

# 5
  • Мнения: 109
Бях в ситуация доста близка до твоята преди няколко години, така че отлично разбирам обидата и огорчението, които изпитваш в момента. Никоя жена не се радва да чуе такива думи, а още по-малко от любимия си човек. Нито познавам човек, който спокойно и с радост приема около половинката му да се навъртат други и това да остава без реакция. Казваш, че си била на косъм да разбиеш бутилка в главата на другото момиче. Сигурна съм, че е така. Но ако не е тази, ще е следващата. Следващия път ти може да не си там. Проблемът не е в другите момичета, а в твоят приятел.
Съветът, който мога да ти дам и съм сигурна, че и много други потребители биха ти дали е да седнеш и да поговориш с това момче. Без крясъци и обвинения. Много кратко, точно и ясно да му обясниш как те кара да се чувстваш това поведение и категорично да покажеш, че не може да продължавате по такъв начин. Че с килограми за сваляне или без тях, ти си човек с достойнство, който заслужава уважение и най-вече подкрепа. И наистина, какво ще се случи ако забременееш? При съмнения за бременност, моят приятел тогава ми каза -не ме интересува, правиш аборт и това е моето решение! Би ли могла да понесеш нещо подобно? И дали такъв човек е подходящ за твой партньор?
Но ако този разговор вече е бил проведен и няма резултат... аз съм крайна в позициите си, бих говорила още веднъж, най-много два пъти, след което си тръгвам. Дали временно или за постоянно ще покаже реакцията на другия човек.
Но никой човек не заслужава такова отношение!
Имаше разговор с него след случката с момичето.Не издържах и се разплаках.Но сякаш нищо не трепна в сърцето му!Определено не е за мен...А не ми се иска!Толкова го обичам!

# 6
  • Мнения: 25 907
Той реагира веднага много остро:”Няма да пиеш тези хапчета!Не ме интересува какво ще стане ако не ги пиеш!Дебела станеш ли-ще те оставя!Ти сега имаш да сваляш килограми,а щяла да ми качва още!Вземи тренирай!Всички тренират!Погледни се!!!!”Стана ми много болно...

И ти какво направи при тези негови думи? Подви опашка и остана, за да му покажеш, че няма проблем да те обижда и навиква?
Има жени, които умират да играят ролята на подлоги. От тях ли си?
Не, проблемът ти не е, че го харесват други жени и му се свалят. Проблемът е, че се държи с теб по този начин и че ти му позволяваш това.

# 7
  • Мнения: 5
Бях в ситуация доста близка до твоята преди няколко години, така че отлично разбирам обидата и огорчението, които изпитваш в момента. Никоя жена не се радва да чуе такива думи, а още по-малко от любимия си човек. Нито познавам човек, който спокойно и с радост приема около половинката му да се навъртат други и това да остава без реакция. Казваш, че си била на косъм да разбиеш бутилка в главата на другото момиче. Сигурна съм, че е така. Но ако не е тази, ще е следващата. Следващия път ти може да не си там. Проблемът не е в другите момичета, а в твоят приятел.
Съветът, който мога да ти дам и съм сигурна, че и много други потребители биха ти дали е да седнеш и да поговориш с това момче. Без крясъци и обвинения. Много кратко, точно и ясно да му обясниш как те кара да се чувстваш това поведение и категорично да покажеш, че не може да продължавате по такъв начин. Че с килограми за сваляне или без тях, ти си човек с достойнство, който заслужава уважение и най-вече подкрепа. И наистина, какво ще се случи ако забременееш? При съмнения за бременност, моят приятел тогава ми каза -не ме интересува, правиш аборт и това е моето решение! Би ли могла да понесеш нещо подобно? И дали такъв човек е подходящ за твой партньор?
Но ако този разговор вече е бил проведен и няма резултат... аз съм крайна в позициите си, бих говорила още веднъж, най-много два пъти, след което си тръгвам. Дали временно или за постоянно ще покаже реакцията на другия човек.
Но никой човек не заслужава такова отношение!
Имаше разговор с него след случката с момичето.Не издържах и се разплаках.Но сякаш нищо не трепна в сърцето му!Определено не е за мен...А не ми се иска!Толкова го обичам!
Сигурна съм, че го обичаш. Но колкото и силна да е любовта, тя постепенно намалява и отстъпва място на гняв, презрение и отчуждаване. Особено когато не виждаш дори намек за подобрение на ситуацията. Нали знаеш историята за 20-те стъпки? Колкото и да се бориш за някого, той трябва да направи поне една крачка към теб, за да стане взаимен процес.

# 8
  • Мнения: 109
Той реагира веднага много остро:”Няма да пиеш тези хапчета!Не ме интересува какво ще стане ако не ги пиеш!Дебела станеш ли-ще те оставя!Ти сега имаш да сваляш килограми,а щяла да ми качва още!Вземи тренирай!Всички тренират!Погледни се!!!!”Стана ми много болно...

И ти какво направи при тези негови думи? Подви опашка и остана, за да му покажеш, че няма проблем да те обижда и навиква?
Има жени, които умират да играят ролята на подлоги. От тях ли си?
Не.Няма да се
оставя да ме напада така,но не ми се иска наистина!Разкъсвам се.Трябва да го оставя,а го обичам.

# 9
  • Мнения: 25 907
А, не е доникъде. Утре ще започне и да я шамари, защото е забременяла или надебеляла.

# 10
  • Мнения: 109
А, не е доникъде. Утре ще започне и да я шамари, защото е забременяла или надебеляла.
Знам че трябва да го оставя,но е адски трудно!

# 11
  • Мнения: 25 907
Кое му е трудното? Един боклук се държи с теб като с боклук.
Седни и помисли малко – ти боклук ли си? Ако отговорът е да, какъв ти е проблемът. Стой си при него да те тормози.
Ако отговорът е не, помисли как може да обичаш човек, който се отнася към теб по този начин. Явно не те обича, не и истински. А ти самата обичаш ли се?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 867
Ами...по-лесно няма да става. Помисли хубаво и ако наистина си убедена, че раздялата е належаща, действай.

# 13
  • Мнения: 109
Кое му е трудното? Един боклук се държи с теб като с боклук.
Седни и помисли малко – ти боклук ли си? Ако отговорът е да, какъв ти е проблемът. Стой си при него да те тормози.
Ако отговорът е не, помисли как може да обичаш човек, който се отнася към теб по този начин. Явно не те обича, не и истински. А ти самата обичаш ли се?
Отстрани нещата изглеждат по друг начин.Затова споделих.Обвинявал ме е също,че това не е кой знае какво,когато се е държал така.Сякаш иска да ме направи на луда.Няма да стане!

# 14
  • Мнения: 1 722
Тоя кретен заслужава да има дъщеря, която да е пълна и да видим дали и от нея ще се откаже толкова лесно. А ти си опичай акъла, докато си малка, защото никоя жена не заслужава подобно отношение. Със сигурност като му дойде време да се омъжиш, ще си намериш някой свестен.

Общи условия

Активация на акаунт