Мами в Италия 8

  • 13 899
  • 309
  •   1
Отговори
# 120
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Буонджорно и от мен Laughing Flutter
Как сте днес Hug
Аз минавам бегом от тука, че не знам кога ще ми цъфне шефчето и ще ми кръцне нета...
Систъър сории, че не съм те информирала за мола.. Peace Peaceми те го откриха е сега в петък, то е нещо като чентро комерчале, има кина, ресторанти и магазини, а мол са го кръстили по западен образец...все едно не могат да му викат търговски център Thinking Naughty, а иначе миналич месец откриха още един там при хотел хемус, то се казва софия сити център, аз още не съм ходила нито е диния обаче да видя за кво става дума  Thinking newsm78, но скро смятам да мина
Кала поздравления за второто зъбче на детенце  Hug Peace
Петиуча, 10х за честитките, по-голяма та част от изпитите свърши ама сега остава държавния та не знам.. smile3529 smile3523 smile3547 добре, че още малко остана... Thinking
А да се оплача пак...тука времето е отвратително... Shocked Shocked Tired писна ми вече, тва не елято ами късна есен, само дъжд и студ...пратете малко от вашто слънце...
Айде, ще бягам.
Успешна и слънчева седмица ви пожелавам  bouquet Hug

# 121
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Привет и от мен  Hug
Лека, слън4ева и усмихната седми4ка на вси4ки   bouquet
Сестра ми казах ти аз на теб:ела тука та да си стоплиШ кокалите ама ти не та не.  Naughty Wink
То времето 4ака ние да дойдем та да се оправи  Twisted Evil ( майтапя се )
Кала,4естити зъб4ета на малкия Зайо Байо  Hug

# 122
  • Мнения: 191
Имам нужда от малък ХЕЛП...най-вече към мамите в Рим!Как се проверява дали едно пермессо е готово(незнам от какъв тип е)???
Здравей Кала,
е, в Рим сме явно назад с информатиката....   Embarassed  Има само 2 "commissariato" който дават инфо online: http://questure.poliziadistato.it/Roma.nsf

# 123
  • Мнения: 3 425
Имам нужда от малък ХЕЛП...най-вече към мамите в Рим!Как се проверява дали едно пермессо е готово(незнам от какъв тип е)???
Здравей Кала,
е, в Рим сме явно назад с информатиката....   Embarassed  Има само 2 "commissariato" който дават инфо online: http://questure.poliziadistato.it/Roma.nsf
Мерси за инфото,но аз тоз сайт го преслушах вече,но не открих нищо друго освен телефона!Та затова питам...значи в Ливорно не сме много изпаднали   newsm44

# 124
  • Мнения: 3 425
Е, намерих гоооо....ей,добре,4е е детето да ми го покаже Simple Smile Къде ми е акъла не знам!:?

Весна, добре дошла при насSimple Smile (дано пак не ми изневерила паметта)

# 125
  • Мнения: 1 545
Ето ме и мен, пак успях да се добера до форума. Напоследък все няма време.
В петък закарахме канадците пак при роднините в селото, като минехме през морето - Скаури, доста хубаво местенце, и после през едни панорамни пътчета през планината. Минахме над реката, която разделя Лацио от Кампаниа - май че се казва Гарилияно. Много живописно, ама точно там има едни минерални извори, водата на които мирише отвратително на развалени яйца, направо не се диша.
Бяхме оставили Борис в свекърва ми, че само мрънкаше, че не го била виждала, че не го разбирала, защото говорел на български /което не е вярно, говори на езика, на който му говориш/ и т.н., а и бях обещала на майка ми да я водя като се върнем в един магазин. Към 4 и половина свекърва ми звъни, че не искал да спи - той по принцип заспива, след като поне половин час се повърти в леглото и някой непрекъснато го строява да заспива. Ние бяхме на път за Наполи. Както и да е, взехме нашите и отидохме до въпросния магазин. След това щяхме да ходим и да пазарим от Лидл. Пак се обажда - много капризничал, плачел за мен и т.н. Не можели да се оправят. Е, тръгнахме набързо по спешност да го вземем. Няма угодия!!!
Така че в събота барабар с Бобо тръгнахме на пазар. Той естесвено ни побърка всичките. Ама какво да се прави?!?
Вчера сутринта валя, и тъкмо си мислех, че ще прекараме един мързелив ден пред телевизора, следобед грейна слънце и хоп – пак на терасата да лепим плочки и да фугираме. Баща ми се зае да разплита едни кабели, при което накрая ги свърза погрешно и бум – късо.... Абе, една джорната рилассанте.....
След като вчера бях измила надрисканото дупе на Бобо и сменила памперса, и точно след минупа пак го беше напълнил, реших – баста!!! От тогава му обяснявам, че ако още веднъж се издриска там, Торбалан ще вземе всичките му филмчета, начело с Бамби /фаворита му в момента/, че се пишка и дриска само в банята и т.н., нпрекъснато му се повтаря. Снощи го сложих да дриска, но нямаше нищо, и пак го „заплаших”. Тази сутрин памперса беше сух, и го сложих на тоялетната да пишка – изпишка се много доволен, и всички му пляскахме Браво /той самия на първо място/. Преди малко пак го сложиш и той пак се изпишка където трябва. Естествено пак следваха овации браво и напомняне, че и акото там трябва да го свърши, защото .... Пък да видим сега след като се наобядва, обикновено след това дриска.
Извинявайте ако съм ви отегчила.

# 126
  • Мнения: 6 167
хубава седмица и от мен
деска, само като си представя как фугирас , а на следвастия момент аплодирас Бобо се заливам от смях )))
милата.
това е веслеба да става, а ти се дръжжжж Peace

# 127
  • Мнения: 81
Здравейте и от мен, момичета!!! smile3525 newsm03
 Най-после съм сама в офиса и бързам да пиша.  smile3508
Аз да си призная, цяла събота и неделя мързелувах в къщи, само дето трябваше все пак да се  newsm79 1ironing 1dishes  food002. Но това си е нещо нормално!  smile3503Времето е направо ужасно. Имам чувството, че сме късна есен и това малко ме   smile3507не можеш да мръднеш никъде, кошмар. Аааа, в събота ходих да гледам една приятелка, която води Fееtball в един фитнес. Много интересно и забавно беше. Аз правех снимки на упражненията и гледах другите как се "мъчат".  smile3521Тя ходи да специализира в Италия - там бил много голям хит. Ама при нас не е много популярен. Ето тук можете да видите за какво става на въпрос.:http://rectech.ncpad.org/equipments/index.php?id=1131&category=Fitness&subcategory=Fitness-Home&speccategory=Exercise+Balls&PHPSESSID=769356dca8ca9b886c355fbd93e4ee64
 Тя работела с един италианец, който прави тези топки.
Кала браво за зъбчето!!! Вече ставате големи!! newsm10
Дессита май хич не си  успяла да си починеш.а!? Толкова много работа,леле!!!!  newsm12 А за памперса, от мойта приятелка знам,че е доста трудно. И тя нейното докато го научи. Ама инат, и стана.
Mcdirock-че и моят това ми казва, че като дойдел щяло да се стопли. Ама то и при него сега е същото време, така, че сме квит.  smile3508
Dessinka не се притеснявай за държавния, и той ще мине. Ще стискаме палци!!! newsm10Леле като го взех каква радост беше.  newsm44А сега така ми се иска пак да съм студентка. Беше ни супер. Даже преди две седмици правихме събиране на курса. Изкарахме си страхотно - песни и танци. После ходихме на пиано-бар. Супер беше!!!  bigdance2
А за капучиното, опитах и аз на нашата машина. Абе става, ама трябва майсторлък.
Затова пък научих моето аморе да пие фрапе и много му харесва. Стана ни като навик, след работа като се прибере си правим по едно и на тераската  и морето- страхотно рилассо.
Аааааа, ето че пекна и слънчице!!! newsm08
Пожелавам ви слънчева и весела седмичка!!! с повече положителни емоции!! newsm44 newsm44 newsm44

# 128
  • Мнения: 5 475
Хайде ново пет и от мен!  Twisted Evil
Нашия апартамент пак няма да е готов навреме!  Twisted Evil Тъкмо се бяха обадили на Масимо,че жилището ще е готово края на юли,но като цяло няма да може да се влезне в блока до септември... #2gunfire
  Честно казано писна ми отвсякъде..не съветвам никого да купува жилище в строеж тук..много са бавни,че и никаква законнова защита нямаш..само плащаш като поп и трябва да мълчиш... #Cussing out

  Деска,а малкия Бобо ги върши точно като мойта щерка..голям зор беше с нея,че и памперси нямаше на времето..какво пране съм правила не ми се говори  Crazy ..но ще се оправи..трябва време да осъзнае нещата!  Peace

Dessinka стискам палци и за държавния изпит!Успех!  Peace

Весна добре дошла при нас...забелязах аз,че пишеш на други места по форума,радвам се,че се включваш и при нас!   bouquet

petiuccia а на мен ми се върти един въпрос из главата,ти същото момиче ли си,което пише под този ник във форума на L'INCONTRO ?  newsm78

Лек следобед на всички!  Hug

# 129
  • Мнения: 81
 FlutterБраво, Джорджа!!! smile3521Аз пък не съм се сетила,че съм те засичалаж нашата темичка там. Сега ти ме подсети. Не съм те засичала отдавна там. Къде се изгуби? newsm03

# 130
  • Мнения: 5 475
  Embarassed  даже Ваня ми беше писала лична бележка къде съм се изгубила...
 имаше един момент,когато имах проблеми с влизането в сайта...накрая се оказа,че нещо антивируса ми е правил номера..
  После бях заета и само хвърлях поглед от време на време... Peace
  За момента се задържам по-честичко тук..пък и с доста от момичетата вече се познаваме и лично!  Wink
 

# 131
  • Мнения: 81
Това е страхотно!!!Надявам се и аз в скоро време да се присъединя към вашата група/на българките в Италия/ smile3503 Ще видим какво ще измисли аморето newsm03 и дано да е по-скоро.

# 132
  • Мнения: 5 475
 Hug Чакаме те тука!  Wink


Хайде мацки ,лека ви вечер и черпя по едно коктейлче за аператив!



Лека вечер!
  bouquet

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 19:05 от Giorgia

# 133
  • Мнения: 6 167
мале гери какви коктейл.и...

аз имам допълнителен мозък ( рам ) в лаптопа и сега летим!
и бг маммата се отваря по-бързо....

# 134
  • Мнения: 5 475
Буона матина!  Hug

като гледам май е време за закусчица  Wink



Лени,честит ти нов мозък!  Wink
Колко е станал рам-а?


Лек ден на всички!

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт