Нуждая се от помощ за дупките на ушите

  • 13 750
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Понякога се случва от подуване на ухото, както се подуват от жега или по други причини ръцете например. Тогава и дупката се стеснява. Случвало ми се е. Изстуди го, тогава тъканите спадат, и сложи тъничка обица, без да натискаш, лекичко с въртене, без да опъваш или дърпаш ухото. Не се отказвай, дори малко да те заболи, за ден два ще ти мине. Успех.
Само да кажа, че го пробвах това, никакъв ефект нямаше, същата работа. Не ще и не ще да излезе.

Сложи си бучка лед да ти обезболи ухото и давай смело PeaceНе ти е зараснала дупката,понякога се образува вътре едно топче като от секрети,при теб явно се е втвърдило повече
Ами аз после допълних (защото в началото май не бях), че обецата влиза някак, но не може да излезе от края. Възможно ли е да е заради такова топче?

И да допълня, стисках, не забелязах мръсотия да излиза, и двете обеци са чисти.

# 16
  • Мнения: 4 371
А пробва ли да я пъхнеш отзад? Понякога и на мен не ми влиза щифтчето, но като пъхна отзад, после става Simple Smile Все едно се наместват някакви пластове, аз така го усещам Crazy

# 17
  • Мнения: 1 934
И аз не мога да си представя след толкова стаж с обеците, дупките ще зарстнат. Да не би просто новите обеци наистина да са по-дебели, и като си се мъчила да тикаш да са се надули нещо ушите, иначе не виждам как ще зарстнат за няколко дни. newsm78 Според мен, изчакай до утре и пробвай със старите ти обеци.
Така мисля и аз.

# 18
  • Мнения: 6 904
А пробва ли да я пъхнеш отзад? Понякога и на мен не ми влиза щифтчето, но като пъхна отзад, после става Simple Smile Все едно се наместват някакви пластове, аз така го усещам Crazy
Ще пробвам, но не знам дали ще успея да налучкам дупката по този начин.

# 19
  • Мнения: 6 904
И аз не мога да си представя след толкова стаж с обеците, дупките ще зарстнат. Да не би просто новите обеци наистина да са по-дебели, и като си се мъчила да тикаш да са се надули нещо ушите, иначе не виждам как ще зарстнат за няколко дни. newsm78 Според мен, изчакай до утре и пробвай със старите ти обеци.
Така мисля и аз.
Вече казах, че старите ми обеци са по-дебели (носила съм ги поне 2-3 години без да ги свалям). Новите са по-тънки и сега не мога да вкарам старите. Новите също ги сложих трудно.

# 20
  • Мнения: 4 371
Стигам до извода, че не е трябвало да си купуваш нови Laughing

# 21
  • Мнения: 231
Ох, това ми се е случвало доста пъти - и аз не знам защо се получава така, но не са зараснали, спокойно. Wink Сложи някое мазно кремче и пробвай първо отзад - няма начин да не стане. Случвало ми се е да влиза само до някъде и да не иска да излезе отзад, но като започна отзад напред си влиза...Ако са ти много разнанени ушите, може би е по-добре да ги оставиш някой друг ден да починат и тогава леко и внимателно с кремчето да пробваш. Успех! Peace

# 22
  • Мнения: 6 904
Добре де, всички казвате, че не са почнали да се затварят. Какво е тогава, можете ли да ми обясните?
Ariolka, ще пробвам отзад напред ама не съм сигурна за кремчето...ще видя ако не стане без може да сложа.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Добре де, всички казвате, че не са почнали да се затварят. Какво е тогава, можете ли да ми обясните?
Ariolka, ще пробвам отзад напред ама не съм сигурна за кремчето...ще видя ако не стане без може да сложа.

Момиче, още ли се мъчиш бе?!  #Crazy

Иди при някоя козметичка дето слага обици да ти се оправи проблема безболезнено и навреме!

# 24
  • Мнения: 6 904
Момиче, още ли се мъчиш бе?!  #Crazy

Иди при някоя козметичка дето слага обици да ти се оправи проблема безболезнено и навреме!
А да, не давам да ме пипнат по ухото #Crazy Боли ме, не ми е приятно и не ща. Вече казах, че ще пробвам отзад напред дано да стане...само дето май ще трябва да се престраша след малко, защото не мога да си легна с тази обеца с винтчето.

# 25
  • Мнения: 27 524
Е, хайде, де, слагай ги най-сетне и да спим спокойно  Crazy

# 26
  • Мнения: 6 904
Не ставаа Cry Тънката обеца я вкарах без проблем отзад напред. Дебелата обаче не става. Стига до дупката, аз натискам и мястото се издува, но не излиза Shocked Пробвах си по нормалния начин отпред - назад и пак не става. И сега ме боли ухото, не знам какво ще го правя вече newsm45

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Стига ги мъчи тези уши! Бегом утре на лекар!  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 904
Стига ги мъчи тези уши! Бегом утре на лекар!  Simple Smile
Не мога, страх ме е. Не искам никой да ми пипа ухото Cry

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Навремето бях  си сложила едни обици с винтчета, ама не златни, а обикновени. И без да искам така близо до ухото съм притиснала винтчето, че чак се възпалиха дупките, загноиха се - абе, ужасна работа беше!  Sick

Ходих известно време без никакви обици, за да заздравее мястото, накрая стана така, че и дупките зарастнаха. След известно време ходих пак да ми пробиват нови дупки - смятай, колко силно съм искала да нося обици, за да се жертвам втори път.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт