Мъже,какво би ви накарало да...???

  • 2 402
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
ще се справиш - повярвай на себе си.
Ще ти трябват много сили. Не се угнетявай за това, че така се е случило. Може и да е за добро.

# 16
  • Мнения: 3 268
имам страхотно предложение-защо не го вземеш на работа при теб?имаш пари,по-добре му измисли работа да е около теб и му давай джобни Joyтъй де нали ти издържаш семейството,поне и той да помага с нещо

# 17
  • Мнения: 3 268
ооо,скъпа,сега видях какво се е случило и съжалявам.аз исках просто да ти повдигна духа с малко шега,но нещата са се развили много бързо.щом е такъв мухльо не ти трябва,на децата също,но на теб ще е трудно.как може да не пита за децата,той е много незрял за баща и не е трябвало май да бързате толкова с второто.но за да е толкова ербап да знаеш,че вече има друга  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 7 044
Желая ти успех, всъщност ти и до сега си се справяла сама. Според мен няма деца, които са благодарни на родителите си, за това, че са останали заедно заради тях, така че децата живи и здрави ще се справят, а ти ще бъдеш най-добрата майка.

# 19
  • Мнения: 3 760
Съжалявам за развръзката!!!  Cry
Но смятам, че е за добро - щом толкова лесно се отказва от вас, значи не ви иска. А насила хубост не става...
Мухльо някакъв...
Ти ще се справиш!
Ако можем да помагаме....

# 20
  • Мнения: 7 430
Това са те - мъже  #2gunfire

Искам да ти пожелая да бъдеш силна и се уповавай на себе си Peace
Не съжалявай за случилото се - а вдигни гордо глава и когато се срещнеш с него бъди свежа, красива и неустоима Peace Не се поддавай на отчаяние - а точно обратното, вземи живота ви - твоя и на децата си в ръце и се бори....Мъже колкото щеш на този свят Peace

Късмет ти пожелавам Hug

# 21
  • Мнения: 154
много съжалявам за развръзката на вашите отношения,но ти не се отчайвай!Вдигни гордо глава и му покажи на тоя мухльо,че можеш и без него!Имаш до себе си две прекрасни деца ,така че горе главата и всичко ще се нареди! Стискам ти палци!

# 22
  • Мнения: 1 809
И аз имах такова мъжле на главата,но се спасих  от него преди 4 години.Ми то не се издържаше...Е,имаше още куп причини за раздялата ни,но и тази си беше фактор..Но той и сега продължава да си е същия..на мама и тати момчето.Баща му си играеше на бизнесмен и само кредити вземаше,а сега милото им синче поработва в Испания,за да помага на тати-бизнесмена да си враща парите..И пак на тати дава,а издръжака от 60лв. от време на време..Така,че така ми е познато това...час се вбесих #Cussing out #2gunfire
Горе главата и успех!  bouquet

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 15:47 от MALVINA

# 23
ох репликата ''МАМА КАЗА............" ми е до болка позната
не толкова при мен колкото при мои близки приятелки
не обичам мамини синчета и съм благодарна на моят мъж че не е от тях
но с такива муже трудно се живее или не се живее изобщо
трябват здрави нерви или мноооооооого търпение да отделиш сукалчето от МАМА
желая ти успех дано се оправите Peace

# 24
  • Мнения: 614
Разбира се ,че децата са важни.Няма две мнения по въпроса.в случая обаче мисля,че на твоя мъж не му я срязана пъпната връв още с мама и тати.Вината не е в баща му ,а в него.Баща му го командва,защото той му позволява. newsm78
Така,че според мен да насочиш усилия та си в посока СЪПРУГ,а не СВЕКЪР! Crossing Arms Thinking
УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ!  bouquet

 newsm10
Да си намери друга работа.

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Съжалявам, че така са се развили нещата! Не изпитва ли вече нищо към теб, как може да не попита за децата си... пък и от твоето изказване, че не го понасяш се учудих, бях останала с впечатление че все още го обичаш...
Поговорете, излезте някъде на ресторант и изяснете положението...
Желая те успех!  bouquet

# 26
  • Мнения: 483
Мисля, че ТИ и БЕБЕТАТА би трябвало да сте най-важните на света, както казват малките деца. Вие трябва да сте неговия свят.
Това, че той се чувства зависим от техните и по пякакъв начин те пренебрегва заради тях е нещо, което не знам дали ще превъзмогне някога. Не казвам, че родителите не бива да се уважават. Даже напротив. Но някъде там нишката трябва да се раздели на 2 и по-здравата й част да води към съпругата и дечицата.
Братовчедка ми, също с 2 прекрасни бебета близнаци, попадна на подобен тип, слушащ и уважаващ най-вече майка си сестра си и то без да е зависим от тях. Семейството им се развали преди децата да навършат 2 годинки. Много се надявам твоят случай да не е такъв и нещата да се оправят.
Питам се тогава защо създават семейства, след като родетелите им са най-важните хора за тях и появата на друг човек разваля баланса в средата, в която виреят най-добре.
Такива хора много трудно съумяват да съхранят семействата си и в повечето случай резултата е раздяла. Съкрушена и самотна майка, пренебрегната и отчаяна.
Не знам ....много е сложно!
Дано не те разстроя по някякъв начин. още веднъж казвам: СИЛНО се надявам твоят случай да е различен.
Успех! family

# 27
  • Мнения: 332
Simple SmileМъжа ми и семейството му са повече от богати,но не дават нищо за мен и децата,а мъжа ми работи за баща му.И баща му иска да ме командва(като всички около него),но аз не се давам,поради факта,че баща му не прави нищо за нас.Искат само мъжа ми да работи като вол нон стоп и му дават мизерни пари,а аз буквално издържам семейството ни и всички ми завиждат за богатия мъж,но не това ме притеснява.Казах на мъжа ми,че искам да е повече време с мен и двете ни бебета,а баща му не го оставя на мира...И се разделихме заради дъртия идиот,който го кара да работи и нощем и денем.И сега се чудя какво кара мъжете да избират родителите си от децата и жената им?Ще се оправя сама с двете ни деца.Имам пари,кола и апартамента е мой,но се чудя с какво го заслужих  newsm78Децата не са ли най-важното за вас мъже или мама и тати???
Миличка,аз  имах същия проблем-самоче с майка му-или тя или аз и детето.Е избра маика си,от 2 седмици сме официално разведени.Мъй който се влачи за полата на майка си и за всичко се допитва до нея и и се лигави зада получи малко нежност и лубов-е това е комплексиран от майка си "мъж".Писна ми да се боря с нея и да му говоря и да му давам сили.Неискал да им се противипоставя,защото работел при тях.Еми живей си с тях.Изостави ни и не му пука.Женчо,мамини синчета.С такива оправия няма.
На мен ми взеха  апартамента,но не ми пука.Свободна съм и искам истински мъж,а не сополанко.Искам силно мъжко присъствие до себе си.Обожавам детето си,работя като вол,за да я издържам/щото баща и  и това неправи/ и въпреки това непадам духом.Сама сте я гледам и съм сигурна че ще съм по-щаслива,отколкото с непрекъснатите конфликти с него и майка му."Немога да съм между чука и наковалнята-ще послушам майка си"-прав ти път.Мъж изозставил детето си по този начин....е едно лайно."Мамо,тя неиска да правим секс"-какъв секс ??? за секса трябват 2 души,трябва страст,емоция и МЪЖ,МЪЖ,МЪЖ.

Общи условия

Активация на акаунт