Hit the road, Jack! - или как слагате край на връзките си

  • 13 403
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 201
С СМС, но беше в гимназията. Сега просто се отдръпвам, не си падам по разяснения и обясняване. Разбрах, че животът е твърде кратък за обяснения. Но за да се стигне до там явно са ми се качили на главата. С манипулаторки ако се обясняваш губиш. Аз често такива привличам и затова така процедирам. Simple Smile За онлай свалки като видя че не мелим брашно и не си пасваме прекратявам чата. Да не е единствената, че да влагам, когато е видно, че от нейна страна няма същия интерес?

# 31
  • Мнения: 6 000
Винаги съм била директна, само веднъж преди доста години се издъних - виждах се за кратко едновременно с двама и докато се чудих как да кажа на единия, той взе, че ме хвана да си пиша смс-и с втория Grinning И то точно на рождения си ден.
Още съжалявам, че постъпих така, ама.. детска му работа.

Иначе никога не съм се покривала и дим да ме няма, смятам че не е честно към другата страна. Освен ако не говорим за бягане от насилник, но аз не съм имала такива гаджета.

# 32
  • Мнения: 201
Казват, че жената е като маймуната - не пуска един клон докато не е хванала следващия...

# 33
  • Мнения: 6 000
Абсолютно си прав! Trollface Все пак се смята, че сме произлезли от тях, редно е да си приличаме.

# 34
  • Мнения: 15 619
Казват, че жената е като маймуната - не пуска един клон докато не е хванала следващия...
Това мъжка маймуна ли го казва?

# 35
  • София
  • Мнения: 24 839
Казват, че жената е като маймуната - не пуска един клон докато не е хванала следващия...

В една съседна тема мъж пита как да пусне първия клон, след като вече се е набрал и седнал дори, на втория.
Такива ми ти работи. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 17 777
Ако няма намесен друг, реални причини ли казвате?
Или карате по сценария "проблемът е в мен/ не съм готов/ на различна вълна сме" и т.н.

Аз винаги съм предпочитала реални доводи. Така е по- честно някак.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз и двата пъти казах реални причини. Но те не бяха обидни или нараняващи за другия. Единият път връзката нямаше бъдеще, поради голяма разлика във възрастта, а другият път просто се беше изчерпала и двамата го усещахме.
Ако причините са обидни за другия и държа все още на него може би бих му ги спестила.

# 38
  • Мнения: X
Аз съм прекратявала връзки винаги поради нараняване и гадно поведение отсреща. Освен това 2-та пъти, които визирам, бяха съпроводени от поредица "късания" и последващи събирания, така че нещата бяха ясни. Предполагам, че съм се пазила от самата себе си, но и не ми е било съвестно, че оставям другия в неведение.
Като гледам, общественото мнение надделява в посока на смелия и цивилизован подход. Поздравления, че сте си подбирали партньори, с които това е било уместно, и че сте били достатъчно силни в неприяния момент.

# 39
  • Мнения: 305
За клона и маймуната съм съгласна. Жената търси сигурост и не скача в тъмното, без да има за кого и за какво да се хване. По-скоро се държи за загниващия клон, може и да падне от него, но го прави съзнателно.Малко е обидно на пръв поглед, но всъщност има много правота в действията на жената.

# 40
  • Мнения: 5 820
   Когато написах коментара си, че вече зарязвам някого тихомълком, мислите ли, че не съм предупредила въпросния човек, че ако не направи това и това, всичко приключва? Водени са разговори и пак разговори, до втръсване. Отсреща получаваш обещания, които не се изпълняват. Извинявам се, но нищо не дължа на такъв мъж. Не заслужава доблестта да му кажа лице в лице, че всичко приключва.

# 41
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Директна съм, и не лъжа. Казвам, че това е края, и защо. Все пак не ми харесват недомлъвки в личните ми отношения, и обичам границите да са ясно начертани.

За клона и маймуната съм съгласна. Жената търси сигурост и не скача в тъмното, без да има за кого и за какво да се хване. По-скоро се държи за загниващия клон, може и да падне от него, но го прави съзнателно.
Това е за хора, които имат времето и нервите. Не го разбирам, но който каквото го влече все пак.

# 42
  • Мнения: 456
Да не отговаряш на телефонно обаждане е грозно. Правил съм го и ми е неприятно. Изчезвал съм като дъга след дъжд - красиво и внезапно. Сменям си телефонния номер. Преди това пиша писмо, в което съм максимално откровен, поемам вината и никога не пиша грубости или лични нападки. Ако сме имали интимен живот, в който дамата се е раздавала при всяко мое желание водя диалог лице в лице.

# 43
  • Наблизо
  • Мнения: 6 096
E нали било грозно да не отговаряш на телефонно обаждане,а ти чак номера си сменяш ?

# 44
  • Мнения: 12 797
Аз пък съм си още с първата връзка. Обаче чисто теоретично, предполагам, че ще гледам да не обидя човека, а да го оставя "доволен", че е бил оценен, ама не се е получило и причината е в мен. Освен ако не ме е докарал до бяс и тогава... пай се... ще хвърчат трески... Wink

Общи условия

Активация на акаунт