Храбрата кандидат-булка (или "Ако не сега кога?")

  • 4 601
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А ти, Selene, ако чакаш момента, в който... Всичко ще ти изглежда прекрасно за една сватба... Ще се чувстваш напълно готова... И ще чакаш всички да я благословят... То тогава няма да се омъжиш НИКОГА... Ще си умреш стара мома... Никога не е и напълно подходящия момент за бебче, затова... Правете го и толкова...
Точното време никога не идва... Стискаш очите и се хвърляш с главата надолу в "предизвикателството"... Омъжваш се, имаш деца и само времето показва дали избора е бил правилен... Еднакъв е шанса за правилен избор и при ранна, и при късна сватба и бебе... Ако след години разбереш, че не е трябвало да правиш този избор... Вадиш си заключенията и продължаваш напред...
Това е, обичайте се, вземете се, бъдете усмихнати винаги...
Имайте пълна къща с деца и много години бъдете щастливи с тях...
Поздрави...
newsm10

П.С. Тонката ли е избраникът ти...? Wink

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тонката ли е избраникът ти...? Wink

Мда, той е!  Embarassed Heart Eyes

В интерес на истината и аз стигнах до същите изводи. Че всъщност няма подходящ момент. Просто стискаш очи, казваш "Мечка страх, мен не страх!" и скачаш в дълбокото... пък каквото сабя покаже...   baby_neutral

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Просто стискаш очи, казваш "Мечка страх, мен не страх!" и скачаш в дълбокото... пък каквото сабя покаже...   baby_neutral

Точно така, с главата надолу скок в дъблокото...
Обичайте се истински...!

# 18
  • Мнения: 179
И аз бях доста млада - на 19, а избраникът ми на 26.Изобщо обаче не съм имала колебания,нито за момент, и не съм питала околните(близките)одобряват или не, просто им го съобщих.Даже и бременна не бях.Всичко си дойде постепенно на мястото.Първото дете, университетът,второто...Не съжалявам.

# 19
  • Мнения: 11
Тонката ли е избраникът ти...? Wink

Не, Селене е избранничката ми Wink

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Разберете се кой кого избрал и...
Уведомете ни за резултата... Само да не се окаже това първия предсемеен скандал...
smile3532

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Разберете се кой кого избрал и...
Уведомете ни за резултата... Само да не се окаже това първия предсемеен скандал...
smile3532


Хм... Като се замисля сега... newsm78 Ами трудно е да се каже кой кого първи е избрал. Аз него ли, той мене ли... Сякаш аз първо си го избрах, после той мене... А може съвсем неподозирано да е обратното...  33uu Всъщност... На кой му пука?!  Hug Нали сме заедно!  hug luvbed

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Весела сватба и щастлив съвместен живот ви пожелавам.За другото - няма страшно, нека си говори кой каквото иска. Омъжих се на 19г., и вече 11 год. не е дошъл момента да се попитам - Сбърках ли?
 Възрастта не значи нищо, когато си разбрал че човека до теб е точно ТОЙ, твоята половинка.

# 23
  • Мнения: 2 978
........Възрастта не значи нищо, когато си разбрал че човека до теб е точно ТОЙ, твоята половинка.

Абсолютно подкрепям...

Аз пък съм другата крайност...исках да си поживея..не бях готова...Ето сега съм..имаме си детенце и съм щастлива. Това е...

Хората са различни...щом така сте преценили, щом така се чустваш...мога само да ти пожелая, много щастливи дни и нека любовта, емоциите и щастието да не угасват при вас  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 047
Имате много добра възраст за всичко,не само да станете семейство.Чел съм някъде,че най-здрави деца раждат жени на 21 години.
Ако,чакате всичко да се нареди,това означава да не го дочакате,защото винаги нещо има още да се желае.
Ние станахме сем.,когато бях на 26,а жена ми на 22.тогава не се чувствах готов още,но се оказа,че отдавна съм бил.Просто не съм го осъзнавал.
Весела сватба и безброй щастливи моменти като семейство Ви пожелавам!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 840
Ние също се оженихме много млади - аз бях на 18, а той на 22 (без пари, без работа, без жилище). Всички ни освиркаха и се чудеха какъв ни е случая, а нашите приеха много болезнено новината - все едно им казах, че съм болна от рак. В една книга на Удхаус имаше подобна мисъл: че когато 20 годишно момиче се ожени или умре, всички казват "Толкова млада!" Но не съжалявам, всичко се подреди. Първо кандидатствах и влязох да следвам висше ва СУ. Като завърших семестриално 5 години по-късно, забременях и родих първото ни дете (на 24 години). Няколко месеца след това се дипломирах. Междувременно си регистрирахме частна фирма, която също потръгна добре, след известно време си купихме гарсониера (малка, ама наша) и се роди второто ни дете, сега живеем в голям град, и двамата имаме високо платена хубава работа, две чудесни деца, добро образование и 12 годишен семеен живот. Изобщо не съжалявам за решението ми преди 12 години. По-добре, че така напрапвихме - толкова бяхме влюбени, че нищо друго не ни интересуваше - единственото, което искахме, е да бъдем заедно. А ако сега трябваше да решавам, хиляди неща щяха да ме спират - например: къде ще живеем, а ще имаме ли винаги постоянни доходи и пр. Пак същия човек щях да избера, но нямаше да имам смелост да напрапвя тази крачка. Така че: добре, че го направих тогава - на 18 години.

# 26
  • Мнения: 539
Не се притеснявай.
Аз сега навърших 22, омъжих се миналата година. И ние много искаме бебче. Единствената разлика е, че родителите ни ни подкрепиха. Аз съм сигурна че и вашите ще го направят, защото вие ще им докажете, че сте дорасли затова.  Grinning
Възрастта като такава според мен не е най-важна. Много по-важно е дали се чувстваш готов да поемеш такава отговорност. А защо не поживеете малко без брак - ей така само да видите как ще тръгне.
Успех и щастлив семеен живот   bouquet

В личната титла си поправи прежъплЪщенка

# 27
  • Мнения: 394
Щом се обичате-давайте.Няма нищо по-хубаво от това да се гмурнеш на дълбокото с любимият човек.Много щастие и споделени мигове.     bouquet

# 28
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Няма нищо по-хубаво от това, че и двамата се чувствата готови да сключите брак и да си имате дете! Желая ти успех и послушай сърцето си!

Гаранции за щастие никога няма, но любовта, желанието за семейство и дете са повече от добро начало.
Какво ще е по-различното ако се ожениш на 30 и родиш на 35, освен че ще си загубила в изчакване 10тина години?
Тези хора като говорят май никак не ммислят, колкото по-млади сте, толкова по-лесно ще ви е според мен - и за компромиси и за рискове и за родители. И възраста за бебе е прекрасна за малада и енергична мама Simple Smile
Успех!

# 29
  • Мнения: 2 040
Абе млада си, можеш да си поживееш още, за къде бързате ...  newsm78
Ама щом се чувствате достатъчно зрели и сте решили вече .. давайте ...  УСПЕХ и на двама ви! Peace

Общи условия

Активация на акаунт