Перилни препарати и омекотители – 54

  • 69 416
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 69 322
Кислородните избелители дезинфикцират. Освен че избелват. Във връзка с първото се препоръчва прах за бяло, а не течен...при спално бельо, хавлии и пр.

# 241
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз за дезинфекция ползвам високи градуси за хавлии, кърпи и чаршафи - 60гр. Смятам за напълно достатъчно.

# 242
  • Русе / Банско
  • Мнения: 46
Здравейте , има ли разлика на прах- Ариел с Ленор закупен от Емаг 80 пранета торба , и такъв закупен от магазинче 18пр кутия ?

# 243
  • София
  • Мнения: 3 897
Спалното бельо и хавлиите трябва да се перат с прах за бяло, всичко друго е компромис с дезинфекцията. Аз имам цветни чаршафи, които поизбеляха и сега започнах да ги пера с 2/3 доза прах за бяло и 1/3 за цветно. Ползвам Персил. Но в крайна сметка нищо не е вечно. Като избелеят, ще си купя нови.

# 244
  • Мнения: 436
Аз използвам това

# 245
  • Мнения: 48 238
Нейде в София промоция на персил прах?   Ма да е изгодна, под 7 лева
В краен случай Ариел прах

# 246
  • Мнения: 19 592
В Била, ама беше само за днес. Взех си и Персил и Ариел по седем лева, за по 20 пранета. Изкуши ме и някакъв течен препарат на Била за черни, че у нас много такова пране има, дано е приемлив като качество поне. Май не бях полезна, съжалявам.

# 247
  • Мнения: 267
Персил - в дрогерии Лили, 6.99 лв., до края на месеца.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 094
Кислородните избелители дезинфикцират. Освен че избелват. Във връзка с първото се препоръчва прах за бяло, а не течен...при спално бельо, хавлии и пр.


Следя темата с интерес. Много сте полезни. Днес взех така хваленият прах Денкмит от ДМ за бяло. От години ползвам основно течни, но перя на дълги програми - бельо на 60, цветно на 40. 

# 249
  • Мнения: 1 334
В Била, ама беше само за днес. Взех си и Персил и Ариел по седем лева, за по 20 пранета. Изкуши ме и някакъв течен препарат на Била за черни, че у нас много такова пране има, дано е приемлив като качество поне. Май не бях полезна, съжалявам.
И аз днес отидох в Билла, но Ариел, Персил бяха по 8лв.за 20 пранета( намалено от 10 и 60 някъде) и се отказах. В същото време в един магазин Ариел, Омо( бяло и цветно), Персил, си ги продават по 7,40.  Еми ще не извиняват в Билла.

# 250
  • Мнения: 69 322
Хепи, както са ти казали вече, в Лили Персила е на 7 лв. Под 7 лв само от Кауфланд съм го вземала, и то за 60 пранета.☺

# 251
  • Мнения: 48 238
Ох, взимала съм на 5 и нещо даже, от Фантастико и ДМ, ама сега няма
Ще ида в Лили , мерси момичета
А Ариел 40 или 48 капсули, не помня точно, 17 лева, от т маркет струва ли си
Не обичам течен, капсули евентуално компромис, но не искам да си прецакам прането или пералнята...

# 252
  • Мнения: 69 322
Ако има от комбинираните капсули на Персил с прах и гел е по-добре от изцяло гел капсулите. При нас не бяха заредили от тях обаче.
За цената...вървят като на праха за 20 пранета, само че капсулите са за  по-малко пранета..не ги и помня 17 ли бяха или не. Така се ориентирам...ако са 7 лв малките кутийки, си струва...

Хепи, 17 лева е добре-това е все едно три малки кутийки от капсулите. Малката кутийка идва на около 5.30 лева всъщност...
Да знаеш, че капсулата и течния препарат/гела/ е едно и също нещо. Просто в капсулата водата е малко.

Последна редакция: пн, 06 авг 2018, 10:17 от teta75

# 253
  • Somewhere in the World
  • Мнения: leet
За мен изгоден е прах или капсули които излизат под 0,50лв за пране. Миналата седмица от ДМ взех Ариел капусли за 12,99лв /28 пранета. Еми доволна съм - добре изпира, ароматизира трайно.
От Вас научих,че трябва да се редува прах,гел и капсули, ама напоследък залагам на капсули.

# 254
  • Мнения: 69 322
Гел и капсули е едно и също...все си е течен препарат. Няма файда точно те да се редуват.

Хепи...в К тази седмица има Ариел на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт