Прекалената интимност?

  • 4 939
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
А може би няма точна рецепта?
Едни обичат да ги глезят , за да чувстват наистина обич, други не , защото си мислят че не могат да се грижат сами за себе си?
Едни обичат да показват чувствата си , други не!?
Едни търсят свобода , други обсебване?!

# 16
  • Мнения: 2 220
А може би няма точна рецепта?
Едни обичат да ги глезят , за да чувстват наистина обич, други не , защото си мислят че не могат да се грижат сами за себе си?
Едни обичат да показват чувствата си , други не!?
Едни търсят свобода , други обсебване?!



Ам ето, сама си отговори на въпроса  Laughing Няма рецепта, важното е нагласите на двама в една връзка да съвпадат!

# 17
  • Мнения: 1 113
Когато някой го прави с мен се чувствам точно така-задушавам се!
Peace
Освен това, когато го прави постоянно започвам да свиквам и да го смятам за нещо задължително, т.е. спирам да го оценявам. При мъжете е същото (поне тези, с които аз съм си имала вземане-даване). За мен, най-добрият вариант е "златната среда".

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
И аз съм на мнението, че всичко прекалено... не е на хубаво.
Понякога, преди да се бракуваме с мъж ми... ми криех се от гаджетата Simple Smile И понякога наистина се чувствах задушена.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Всеки сам налага единицата мярка за интимност  Peace
Ние сме доволно дълго време заедно- почти 12 години. Знаем си кътните зъби, дето се вика. Споделяме си абсолютно всичко и всяко дори мимолетно отдръпване светва червена лампичка у другия. Не се задушаваме, свикнали сме си на прекалената интимност.
Например, вървейки по улиците заедно, ние винаги се държим за ръка. Прегръщаме се. Целуваме се. Наричаме се с галени имена. Има хора, за които ми е трудно да си представя дори, че насаме го правят. Така сме построили връзката си- искаме светът да знае, че се обичаме и не го крием. Ако някой приема това за прекалена интимност- негова воля, на нас си ни е добре.

# 20
  • Мнения: 7 474
То си е до човек. Има мъже, които никога не казват "обичам те" , уж го показвали  ooooh! има и по-обичливи. Моят е от втория вид. След 10г. всеки ден ми казва колко ме обича и аз на него , хич не ми е неприятно Crazy Praynig

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ми постоянно ми казва,че ме обича,ама напоследък взехме да излизаме поотделно я с приятели,я на пазар... newsm78,това не пречи да ни е хубаво,когато сме заедно.Да се смеем  и да се радваме един на друг Hug

# 22
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
  Ми постоянно ми казва,че ме обича,ама напоследък взехме да излизаме поотделно я с приятели,я на пазар... newsm78,това не пречи да ни е хубаво,когато сме заедно.Да се смеем  и да се радваме един на друг Hug


И аз мисля ,че трябва да е така иначе си омръзвате.Ние обичаме да сме заедно,но се забавляваме когато сме и по отделно.Всеки има нужда от лична среда и време.,не му го отнемай,не позволявай да вземат и твоето така си по независима и свободна.

# 23
  • Мнения: 1 006
Прекалената интимност, ако е взаимна вътрешна необходимост е страхотно удоволствие.Ако единия, обаче е по-гальовен и любвеобвилен на другия би му се сторило леко досадно и дори преиграно.

Прекалената грижа за партьора, според мен би довела до това да те почувства в един момент повече като майка - закрилница, отколкото като жена и любима.

# 24
  • Мнения: 1 080
Като всяко прекалено нещо....води до НЕПРИЯТНОСТИ!
Аз съм за всичко с мярка, макар и аз често да излизам от разумните граници,ама то си ми е в кръвта....направо си прося неприятности  #2gunfire Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 860
 На моменти имам чувство, че се грижа за 2 бебета и толкова ме хваща яд че място не си намирам. Но пък на него му харесва да го глезя, за това бързо ми минава. Всичко е до това как му харесва на партньора. Щом иска да го глезя, засипвам с глезотии и нежности и щом мен не ме притеснява, значи всичко е 6. Съответно получавам всичко което аз искам от него. Хармонията е това двамата да се държите един с друг така както ви е приятно, а не както е прието. Hug

# 26
  • Мнения: 1 761
 Хармонията е това двамата да се държите един с друг така както ви е приятно, а не както е прието. Hug
[/quote]

На някои им харесва да се глезят, на други- да се бият, важно е и на двамата да им харесва.
Ние с мъжа ми се глезим взаимно и за сега и на двама ни много ни харесва-готвим си един на друг,купуваме си разни вкусни неща,правим си закуски в леглото,четем си един на друг и се забавляваме.
Ама съм виждала и такива двойки,за които караницата е нормален начин на общуване-единия все от нещо е недоволен,другия не разбира от какво....как изобщо са се събрали такива?Но като им харесва......

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
   Никога не съм смятала, че да показваш любовта си и грижата си на любимия си човек може да бъде задушаващо. Всичко зависи от начина по който го правиш. Ако е натрапващо, обсебващо , да може и другия да се чуства така. Но ако го правиш с много любов, не мисля, че може да бъде изтълкувано така. А знам ли newsm78 Шарен свят!

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Прекалената интимност, ако е взаимна вътрешна необходимост е страхотно удоволствие.Ако единия, обаче е по-гальовен и любвеобвилен на другия би му се сторило леко досадно и дори преиграно.

Прекалената грижа за партьора, според мен би довела до това да те почувства в един момент повече като майка - закрилница, отколкото като жена и любима.

 Peace

# 29
  • Мнения: 7 914
Прекалената грижа може да обърне обичта в досада! Peace

Общи условия

Активация на акаунт