Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 490
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 140
  • София
  • Мнения: 6 308
Никой не споменава Шкодилак. Що така. Simple Smile

# 1 141
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Онзи, и на мен ми хрумна, че Шкода също имат добри коли и все си мисля, че са по-добрия вариант от Дачия.
И тез по-повдигнатите добре изглеждат, но лично не съм ги пробвала.

# 1 142
  • Мнения: 1 184
Че то вече Шкода няма , има Фолксваген и по евтина версия на Фолксваген. Wink

# 1 143
  • sofia
  • Мнения: 8 938
По-добре евтината версия на WV, отколкото евтината версия на Рено......казано иначе.

# 1 144
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Мда, шкода октавия скаут (или както там се пише) и аз бих карала с кеф.

# 1 145
  • Мнения: 10 379
Много мъжка кола ми се вижда

# 1 146
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Пони, и аз не харесвам "женски" коли, с условието че подобни определения за колите са нерелевантни към която и да тяхна характеристика Grinning Единственият им + на женските коли (разбирай малки) е че могат да се паркират на по-малко място - друг просто нямат....
Известно време имахме "женска" кола и я караше мъжа ми, защото децата веднага изпищяха, че им е тясно отзад. Та аз с комбито, той с въшката, щото возеше само себе си.

С Хай имаме еднакъв вкус към колите.

# 1 147
  • Мнения: 10 379
Аз също съм минала през целия спектър и най-удобно като че ли се чувствах в едно огромно Ауди. Сега карам средна кола, която мъжът ми нарича "дамска". Харесва ми, че по-леко се кара, на всичко има серво. На Шкодата скаут мъжки ми стоят големият багажник и общият строг вид.

# 1 148
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Ауди повече не, частите им са мамата си трака откъм цена.

# 1 149
  • София
  • Мнения: 18 702
То си е казано:
Ауди за луди Joy

# 1 150
  • Мнения: 10 379
И аз не съм с Ауди в момента, а за двете години в които го карах не ми се е налагало да го ремонтирам. Писах, че ми харесваше като комфорт и мощност.

# 1 151
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Оф, не знам. Един колега на мъжа ми, младеж, луд, та чак откачен, караше едно ауди А3 (старо). Ама то не бяха гонки, простотии, оборотомера редовно в "лютеницата", пилене на гуми.....таз кола оцеля няколко години при този собственик. Така останах с впечатлението, че са "железни" коли Joy

Повечето нови коли са с ръбести черти (фарове, линии, като цяло) и от там "строгия" вид. Има някои откровено грозни модели.

# 1 152
  • Мнения: 10 379
Прави ми впечатление, че винаги, когато започне да се налага нова визия на автомобилите, отначало ми се струват много грозни. Когато посвикна, вече им откривам красотата.

# 1 153
  • София
  • Мнения: 6 308
Е, старата максима /и клише/ - на вкус и цвет, товарищ нет. Simple Smile
/са ше дотичат 1-2 девойки, да кажат, че се изказвам схематично/:laughing:

На мен по принцип си ми харесват грознички. Simple Smile Поне по общоприетите критерии. Simple Smile

# 1 154
  • Мнения: 10 379
Аз си спомням, че когато за пръв път видях Крайслер Круизър направо занемях. Беше нещо много ново и необикновено, хареса ми много. След това прочетох, че се счита за една от най-грозните коли.

Общи условия

Активация на акаунт