Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 487
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 29 363
Е, то багажникът си е за това - да се държат разни неща вътре. При мен проблемът е задната седалка - винаги има книжки, солети, детски очила, рисунки, шапки, колички. Crazy

# 1 336
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Моят талисман е това прасенце, което съм си залепила да ми носи късмет през тази година Blush Red Car

# 1 337
  • София
  • Мнения: 4
Направо полудявам като има каквито и да е видими предмети в колата. Даже ароматизаторите ги крия така че да не се виждат. Иначе относно ароматизатори, веднъж бяхме купили насипно кафе и после една седмица миришеше в колата и имам една идея: Да купя един от тези металните ароматизатори дето има нещо като гел вътре и като свърши да го напълня с мляно кафе Simple Smile

# 1 338
  • Мнения: 5 059
Здравейте! Имам въпрос.Днес, като отивах за работа се чу много странен звук.Не съм на 100% сигурна,че е от мен, но 3 пъти го чух на разстояние около километър каране.
Звучеше все едно някой стреля- па-па-па! Grinning Звучи смешно, но за момент си помислих,че наистина някой стреля с пистолет или нещо такова.
Точно като гърмене,няколко пъти и спре.Това ми се случи 3 пъти в рамките на километър,после не се повтори,но и не съм карала много след това.
За пръв път чувам такова нещо.Не знам дали беше от мен,не можех да определя от къде идва точно, някъде отвън...но ме стресна много.

# 1 339
  • Мнения: 2 998
Сигурно е бил някой "спортист".
https://youtu.be/cPHV4yUUfGM

# 1 340
  • Мнения: 5 059

Да,точно същия звук!От какво се получава така?

# 1 341
  • Мнения: 3 044
Анти-лаг система Simple Smile

# 1 342
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
Чувам стържене на предно дясно колело, накладките и диска явно са за смяна. Проблема е, че майсторът ми е на морето и чак средата или края на месеца ще си дойде. Да търся ли друг сервиз или може да карам така до тогава...макар че мисълта за незиправност в автомобила ме влудява психически.

# 1 343
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 795
С уговорката, че не съм специалист по колите, имах и аз такъв проблем с РАВа преди време, ужасно усещане е, все едно че колата има проблем със спирането. Но брат ми каза, че не е толкова страшно, спирачките си работят. Все пак, отидох в сервиза на Тойота, смениха ми накладките и дисковете. После брат ми каза, че накладките е трябвало да ми сменят, а пък дисковете са могли да се оправят и старите, ама аз съм шубе, и смених всичко, каквото ми казаха в сервиза. На тойотите това им било слабо място.

# 1 344
  • Мнения: 896
Отиваш на сервиз да го погледнат и като ти кажат цена и проблем тогава ще го мислим. ММ така отлага един проблем, мислеше че е лагер който бил много скъп. Накрая отиде при един майстор и само чукнал с нещо по гумата отвътре и дори пари не му взе (поне така ми каза). Иначе се чуваше като виене/чукане при спиране.

# 1 345
  • Мнения: 19 302
Не ми се иска да пускам нова тема и затова питам тук.
Възникна ми следния казус. Днес трябвало да купя винетка за автомобил, който е в друг град, и да я дам на човека, който ще го докара, но не съм разбрала. Проблемът е, че там, където е автомобилът няма бензиностанции, които продават винетки, а за електронна няма време. Тоест ако купя винетка аз и пратя снимка по вайбър на човека, който ще кара колата, ще има ли проблем?

# 1 346
  • Мнения: X
По моето скромно мнение, ще има проблем. Снимката не доказва нищо.
Не бих рискувала.

Впрочем, има ли още хартиени винетки в продажба? Мислех, че изцяло са отпаднали след навлизането на електронните...

# 1 347
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Какво снимки - какво време?  
Отива се на каса на Изи Пей   и се плаща по рег.номер на МПС - от когато искате - елементарно и просто е!  
 Още преди да вкара данните в компютъра служителя дава бланката да се провери дали не е объркан рег.номер.
във Фактурата.

Хартиени няма от 1 януари 2019 г. в продажба.

И като ще става от разстояние се купува най-евтината - седмична винетка за лек автомобил.

Само за камиони има дневна.

# 1 348
  • Мнения: 19 302
Няма хартиени. Само ти дават касовата бележка. Тоест нея ще снимам и пратя по вайбър.
Каква седмична, като там, където е колата, няма изи пей и бензиностанция. Как да я купи?

# 1 349
  • Мнения: 9 662
Какво значи няма време за електронна? Точно онлайн се купува винетка за секунди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт