Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 033
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 047
Не можеш да кажеш,че някой е крайно безотговорен заради това,че е видял да му тече антифриз.Че то даже момичето не е видяло изобщо такъв,просто е светнала лампа.
Съвсем нормално е и задала въпрос...
Да я оприличаваш като едва ли не престъпник е....смешно Stuck Out Tongue
Не е станало някакво чудо,уау!Намаляло ниво на антифриз е,не скъсан шарнир...
Например,ако разбираше толкова от коли,щеше да знаеш,че има някои,които като прегреят(от липсата на антифриз да речем),просто ще угаснат.Като моята...
На мен ми се е случвало да ми се спука радиатор и карах колата,нямаше как,трябваше да стигне до сервиза.Най-страшното нещо,което ми се случи ,беше,че се изръсих с 300 лв....

# 31
  • Мнения: 17 934
Залепихме стъклото, 30 лв, добре стана. Ще видим колко ще издържи

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Моля препоръчайте ми тапицер или някакъв вариант за смяна на кожен Маншон около скоростния лост. Имам си една гривна, която слагам на скоростния лост на всеки свой автомобил, но наскоро забелязах че закопчалката й е надрала ( от триене) кожата. Търсих в олх и моргите в моя град да си купя само кожен Маншон, но колата не е често срещан модел и няма предлагане.

# 33
  • Мнения: 3 622
Моля препоръчайте ми тапицер или някакъв вариант за смяна на кожен Маншон около скоростния лост. Имам си една гривна, която слагам на скоростния лост на всеки свой автомобил, но наскоро забелязах че закопчалката й е надрала ( от триене) кожата. Търсих в олх и моргите в моя град да си купя само кожен Маншон, но колата не е често срещан модел и няма предлагане.
Да беше споменала коя е тази рядко срещана кола?

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Maserati Simple Smile
Vw eos е колата.

# 35
  • Мнения: 2 998
Търси за Голф 5.

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Търсих за bora, но не открих читав. Ще потърся и за golf 5, дано пасне като размер. благодаря!

# 37
  • Мнения: X
Моля препоръчайте ми тапицер или някакъв вариант за смяна на кожен Маншон около скоростния лост. Имам си една гривна, която слагам на скоростния лост на всеки свой автомобил, но наскоро забелязах че закопчалката й е надрала ( от триене) кожата. Търсих в олх и моргите в моя град да си купя само кожен Маншон, но колата не е често срещан модел и няма предлагане.
Кажи за кой град, имам за София и Пловдив. Претапицирането е по-добрия вариант, защото ако се направи като хората става ново, а иначе си купуваш пак нещо старо.

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Благодаря! Писах на лични.

# 39
  • Мнения: 3 732
Кои стъкла е правилно да са отворени при топло време?

Колата има климатик, но не искам да го ползвам - схващам се, тече ми носа. Карам на отворени предни стъкла и после съм с болки във врата и гърба.


Какви ароматизатори ползвате?


# 40
  • Мнения: 2 998
Какви ароматизатори ползвате?
От този тип за под седалката.
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 17 934
Трайни ли са тези и къде ги има?

# 42
  • Мнения: 5 047
Аз ползвам от малките бутилчици .
Лятото е невъзможно да си с ароматизатор тип"борче",защото прегаря на слънцето и жегата за 1 ден.

# 43
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Моето се закача към решетките на въздуховодите. Не е натрапчиво, с лек мирис на свежо е и го купувам от ДМ.
Борчетата никога не съм ги харесвала, дори и заради вида им.
По въпроса за климатика - регулирай силата и степента на студената струя, опитай различно варианти и вдигни решетките нагоре, за да не духат в теб.
На отворен прозорец рядко шофирам, случвало ми се е да влиза оса и е крайно неприятно и притеснително.

# 44
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Ароматизатор ползвам - Mr.&Mrs Niki - презареждат се. един пълнител издържа над два месеца. Потърсих из онлайн магазините в Бг, но само на едно място има и то без пълнители. Първоначално идва малко скъп - 11 евро (в Бг ги има за 24 лв) и после 4 евро за пълнител (няма налични, тоест цена не знам в Бг). Иначе са изключително приятни, свежи и дълготрайни. Не са натрапчиви като борчетата. Закачат се на решетката на климатика/вентилатора.


Сега и аз с моя въпрос: Таксиметров шофьор ми разказва за някаква течност, която доливал към течността за чистачките и чистела перфектно размазани насекоми от предното стъкло. "Изръшках" доста магазини тука, но това, което намирам е или спрей за премахване на насекоми от бронята, или разни супер-дупер течности за невероятен блясък и против замъгляване, водоотблъскващи... Нищо подобно на това, което търся. Таксиметровия даже не го помня как изглежда в лицце, така че не е опция да го питам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт