Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 392
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 915
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Бих искала да помоля за съвет, може би най-вече господата в темата. Имаме Хонда Сивик 2006-та година (8ма генерация)  и трябва да сменим лявото огледало, но не можем да намерим такова никъде. Звъняхме на доста обяви, сайтове за части, една морга - няма го. Посъветвайте ме къде да търся - някоя по-голяма морга в София? А дори и в друг град - ако имате координати, предполагам, че биха могли да го изпратят, ако се намери.

# 916
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Хюндая е доста читав автомобил. Но, малко по-старите, новите вече взеха да стават кат всички.
Споменавал съм го, тук или в друга подобна тема, не помня.
Жена ми кара няколко години - без забележки.

Ние пък доста проблеми имахме с нашия...за жалост, не е от новите
Би ли споделила малко повече. То е ясно, че при втора ръка автомобил, е до късмет.

С нашата пътна инфраструктура...чисто нова кола не бих си купил. ....
И на мен това са ми притесненията, особено за нисък клас чисто нова кола.

# 917
  • Мнения: 17 987
Ами не разбирам много, но голям и скъп ремонт си беше. Сега е ОК, супер вози, много си я харесвам, дано не се излага пак така. СУВ е нашата

# 918
  • София
  • Мнения: 6 308
Чакай сега, аз говорех за i30, защото това се спомена. Какъв сув те гони.
Ако е Тускон, ясно.

# 919
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Хюндая е доста читав автомобил. Но, малко по-старите, новите вече взеха да стават кат всички.
Споменавал съм го, тук или в друга подобна тема, не помня.
Жена ми кара няколко години - без забележки.

Точно при Кия/Хюндай е обратно!  След 2008 г. станаха уникално добри коли!
А японските-немските все по-трошливи!

# 920
  • Мнения: 17 987
Чакай сега, аз говорех за i30, защото това се спомена. Какъв сув те гони.
Ако е Тускон, ясно.
Нищо не ме гони, вози ме. По- кротко ако обичаш. Ти спомена марката, не модела, че били читави.

# 921
  • София
  • Мнения: 6 308
Joy
Израза употребих, не за да е обиден. Ок, ако се е възприело така, извинявам се. Simple Smile
Мислях, че всеки има поне леко чувство за хумор. Simple Smile

Спомена се хюндай i30 , което е от класа, който търси дамата, затова не поясних. Ако и това е сериозна грешка и за това се извинявам. Laughing

# 922
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, говоря за i20 и i30. Те отговарят на типа автомобил, който търсим. Гледах ги, не са лоши на външен вид. Возих се и на една от новите корси, не вози лошо, макар и да съм предубедена към марката.
От Голф сякаш се отказваме, защото за бюджета, който сме готови да отделим, ще вземем кола 2008г. най-много. И чисто нова кола на нашите не им трябва, поне от това, което видяхме.

# 923
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
И20 е пазарска чанта тип Смарт-че...макар да са с 4 врати.

И30 е много по-добре и 3-4 г. по-стар да е с цел да е достъпна покупката му е много по-добре от и20!

# 924
  • София
  • Мнения: 30 142
Печикамъков, и двата модела имат разновидности в зависимост от годината. Аз открих разлики в таблото. При по-новите има дисплей, а при по-старите липсва такъв. Първите ми харесаха повече. Ако се наложи да избирам между двете, бих избрала i30 с дисплей.
Благодаря ти за мнението!

п.с. Истината е, че с гледане, каране и возене нещата се изясняват доста. С една идея тръгнахме, съвсем друго излиза.

Вчера ни показаха Aurus и Yaris, но не ми харесаха.

# 925
  • София
  • Мнения: 6 308
Вие ще си решите, тука само си дърдорим. Simple Smile
Имам добър познат, който бачкаше със, а впоследствие и във фирмите на вносутеля на марката. Интересувал съм се общо, без детайли, но това, което знам е от първа ръка. В един период взехме за жена ми, както казах няколко години, никакви проблеми. След това, същата кола се търкаля вече бая години служебна, пак няма нещо особено като проблеми. Към момента е на над 10 години и сериозен ремонт не е имало, дори и по окачването. За мен е доста приличен автомобил, независимо, че съм почитател на друг клас.
Опитвам се, ако може да съм полезен, дано пак не сбърках нещо. Laughing За i20, не си струва даже да се мисли.

# 926
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Вие ще си решите, тука само си дърдорим. Simple Smile
Имам добър познат, който бачкаше със, а впоследствие и във фирмите на вносутеля на марката. Интересувал съм се общо, без детайли, но това, което знам е от първа ръка. В един период взехме за жена ми, както казах няколко години, никакви проблеми. След това, същата кола се търкаля вече бая години служебна, пак няма нещо особено като проблеми. Към момента е на над 10 години и сериозен ремонт не е имало, дори и по окачването. За мен е доста приличен автомобил, независимо, че съм почитател на друг клас.
Опитвам се, ако може да съм полезен, дано пак не сбърках нещо. Laughing За i20, не си струва даже да се мисли.
Мненията са ми много полезни, защото тези, които продават колите, ги хвалят (нормално!). Всеки вика, че неговата е най-добра. Laughing Друго е човек да каже нещо от опит. Ясно е, че колкото човека попитам, толкова мнения ще получа. Peace

# 927
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
и Лада Веста има дисплей  както му викаш - но това не я прави добра.


Забрава ги тези Яриси - И20 - Поло и прочие.   И30 е най-добре и брата му Киа Сиид - особено фейслифта 2012 г.

# 928
  • София
  • Мнения: 30 142
Kia изобщо не сме гледали. Сега ще потърся.
Истината е, че ММ е почитател на съвсем друг клас коли и нямаме никакъв опит със споменатите марки, но преценихме, че не си струва да се хвърля един чувал с пари, след като и една кола среден клас ще върши работа на нашите.

# 929
  • Мнения: 9 656
Лично за мен, освен ако няма автомобила камера за задно, дисплеят е доста излишен. Същата работа върши и телефон, закачен на таблото. Не че има нещо лошо да го има, но не би ми било определящо.

Общи условия

Активация на акаунт