ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 496

  • 34 976
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Марги и на мен ми заприлича на Ча, ама нещо никак не ми се вярва да ходи да катери обгазени върхове, че и бълващи лава hahaha Ча и такива изпълнения в някой друг живот hahaha Може би да е Мирелчето ама поогащено в предпазен костюм, не знам, много неясна снимка ooooh!

Иначе Гинчо в Сицилия си изглежда така

# 631
  • Мнения: 27 518
 Маргиии на мен  също ми заприлича на него   си викам брех уж в Гърция ко прай в Сицилия   абе пълна загадка .
 Няма да бухне предчуствам ще си запази формата но ще брадяса  ooooh! Знам ли може да греша .

 цитата на съфорумката
Цитат
Дуйгу е прекалено нагла (да не се е учила от албанката) и се влачи непрекъснато подир Чачо, или Чачо е прекалено възпитан и добър, че не може да я изгони. Но все още не мога да повярвам, че там има любов от страна на нашия любимец.
Албанката е жената на Толгахан . Тя подире му ходи  сакън да не го открадне някоя


 
 




 

 

Последна редакция: сб, 18 авг 2018, 19:48 от femmi2

# 632
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ча може и да не си пада по екстремни преживявания, не знам, но това на снимката е мъж и със сигурност не е Енгин. Thinking Може би има и друг човек...
Феми, зачудих се коя е албанката Joy Абе не са жертви нито Ча, нито Толгахан....  Mr. Green

# 633
  • Мнения: 27 518
 ЩО бе  Ча е решил е да посети вулкана да види свят .  Аз ако можех  щях да го посетя ама Йок стоя си тука !  
Въпросния  е с шапка  нашия  обича да носи шапета  .

като  няма Чааа ще слагаме Енгооо   в Бодрум




преписаха му ашк с Дерето

Последна редакция: сб, 18 авг 2018, 18:34 от femmi2

# 634
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ако не по друго, то по омачканите бели ризи си приличат с Ча hahaha

# 635
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
И аз се зачудих за коя албанка иде реч - мнооого съм далеч от Толгахан. Едно е сигурно, ни единия, ни другия насила би стоял с някоя жена, баш си го правят защото си го искат, та кой каквото ще да си приказва това е положението... Мъжете за разлика от жените не умеят да се преструват и ако нещо не им харесва, бият шута и не поглеждат назад....Хеле пък Ча - както каза Ети с неговия избор от царския бюфет щом е решил да се мъкне с кака Вампирела, работата е ясна hahaha Просто такъв си му е вкусът. Аз съм слагала снимки на каката Джейда Гьоненч, ми с Дуда са като сестри- мургави, челосани, на по 31 и двете... С тази разлика че Джейда доста умело си прикриваше челото Peace Толгахан освен с манекенки дето от километри дрънчат на кухо, с друга не съм го виждала, с какво е по-различна абанката от предишните, само май е по-красива.... За него може да се каже че няма изненади 33uu

Ама може ли наистина това да е Ча, да се е покатерил на вулкана Thinking

# 636
  • Мнения: 27 518
  О , да забелязала съм Енго  предпочита бели ризи . Нашия също носи такива


барабанчик


 
мАчкай  , давай   на оная са  омекнали партенките

Ето  я албанката  преди и сега

Скрит текст:





Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 14:27 от femmi2

# 637
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Цитат
smile3544 smile3544 smile3544
Не само нейните краци омекнаха тука hahaha

# 638
  • Мнения: 27 518
 Маани Чачослав ще ни докара аритмия  Blush някой инфаркт с неговия вкус  Sick

# 639
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
И на мен на снимката от Етна ми се струва, че е Чачослав.  Thinking Мисля, че това е изживяване, което не би пропуснал. Щом Гинчо се е замъкнал там, с основание може да се смята, че е замъкнал и Ча. Поне аз, и на двамата на мястото, така бих направила.  Peace

Белл, в темата на Хазал има покана, която е точно като за теб - http://old.bg-mamma.com/?topic=889239.msg37211197#msg37211197

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 09:11 от profi_1

# 640
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Проф, мерси, ама аз много отдавна не ходя по чужди теми, поканата явно е по повод че се навършват 10 години от започването на снимките на ЗП. Харесвам сериала, но не до степен че да го заобсъждам повече от това което съм казвала тук Peace
По същия повод и рускините са направили статистиката на ЗП, какъв рейтинг newsm09 И не става въпрос на кой му допада или не му допада сюжета, вече просто не се правят нещата на толкова високо ниво, сега лъха на претупано и евтинджос, дори от сериалите на АЯ...
Та вижте цифрите на ЗП

https://vk.com/diziturk?w=wall-1657033_1861649

Не знам, ама ако онова на снимката е Ча, мисля че Енгин щеще да даде по-сигурен знак че е той, засега се знае само че е там с любимата си Мирел. А въпросната снимка май досега не е впечатлила никой от профилите разнасящи Чачослав в Т.
За сметка на това вчера имаше кратко видео в сторито на Гюнгьоровица и освен мученето на Дуда се чуват и мъжки гласове....

# 641
  • Мнения: 27 518

Ехааа казах ли днес ще се появи  ама как  го надушвааам  newsm47
фанал тен почернял   не е бухнал засега
 Гюнгюровица видях сторито не чух  мъжки гласове нито  кака  

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 19:05 от femmi2

# 642
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Колко по-добре си е изглеждала преди жената на Толгахан, Алмеда Абази и в какво се е превърнала сега Shocked

Тоя фен как се е изпъчил hahaha Опасна си Феми, пак го надуши Mr. Green Няма козина, нито тлъстини Party

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 17:33 от Маргарита Н.

# 643
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Мале че е хубав Heart Eyes Нито е бухнал нито обрасъл, бравоС Heart Eyes И има тен Heart Eyes

Фемо това е друго видео снимано около о. Родос пуснато от Гюнгьоровица, вижда се Чачовата яхта, значи там някъде мятат къчовете с кака Laughing

https://vk.com/cagaulusoy?z=video126224453_456239171%2Ffd10dc7e9 … -128333062_145669

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 17:40 от Беллора

# 644
  • Мнения: 27 518
Цитат
пу  хубавец  Heart Eyes  

 МаргарелО   почти винаги познавам  Mr. Green През новата седмица ще ни зарадва  ама не знам сам или с оная ....
 Коментират,  че това е ресторант в Истанбул   значи се е върнал
 Sultanahmet Square Istanbul.  ресторант


 Сонгюл е голяма да играят с Ча  защо пък не тя е нежна , запазена жена
Heart Eyes

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 00:28 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт