Sekcio-korem??

  • 1 722
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз все още имам коремче. Confused

# 16
  • Мнения: 8 917
Най-малко 40 дни докато  се прибере корема. А ако кърмиш може да е по бавно, защото трябва да си хапваш достатъчно за да имаш кърма, пък  хормоните при кърменето също благоприятстват за коремчето /това ми обясни моята гинеколожка/. Носи колан, защото аз не бях много постоянна в това и сега малко ще ми е трудно да си върна старата форма:(

Peace

# 17
  • Мнения: 5 393
Все още имам коремче,ама това се дължи и на мързела ми-все чакам някой вместо мен да почне да прави коремни преси Laughing Laughing Whistling

# 18
  • Мнения: 5 103
Корема ми е плосък вече bowuu

# 19
  • Мнения: 4 621
Корема ми се прибра напълно след месец и половина. Започнах да правя упражнения от 10 ден, носих колан по няколко часа дневно и се мажех с крем за стягане на Лиерак  Grinning

# 20
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
след като родих носих колан около месец.горе доло и толкова правих и упражнения.после ме домързя Embarassedсега вече нямам корем.само като се наям ми се подува малко,но това не е болка за умиране.е не е стегнат като преди,но поне се прибра

# 21
  • Мнения: 2 897
Още в болницата ме посъветваха да се движа повече,въпреки болката.Не съм носила колан и така е по-добре(вече са ти обяснили защо...).Правех леки упражнения(каза ми ги моя гинеколог) и благодарение на тях коремът ми се прибра за окло месец Simple Smile.Все още се мажа с възстановяващия гел на Mustela.Сега след 5м. изобщо не личи,че съм раждала,но аз съм много самокритична и винаги може още Mr. Green Wink

# 22
Ох, и на мен това ми е болна тема. На 20-я ден след секциото ходих малко на рехаблитационна гимнастика в Майчин дом.Определено имаше ефект.Носих и колан около 2.5месеца. Значително се прибра корема. Правих упражнения в къщи,когато имах време.Но това беше малко. А сега от скоро започнах да ходя и на фитнес. Сякаш корема стои в едно положение и не повече не се прибира, а има още много!!! Имам и 4-5кг да смъквам...Не мога да правя и никакви диети, защото кърмя. А кърменето наистина е най-доброто за бебо.
И аз се обръщам към вас, мами за съвет по тази тема!

Общи условия

Активация на акаунт