Омъжих се за изрод

  • 10 799
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 910
Авторката се е подвела по омайните приказки на този мъж. Както Елфичка каза, това е мъж нарцис, а те не са безобидни. Лошо, че не си се усетила навреме, винаги има червени лампички. Но станалото, станало. Търси изход. Щом сега положението е такова, представи си след 5-10 години, нетърпимо ще е...

Не вярвам разговорите да имат ефект. Такива хора смятат, че са безгрешни и светът се върти около тях.
Можеш ли да отидеш временно при майка си да живееш?

# 16
  • София
  • Мнения: 126
Да, мога да отида при майка ми , но това означава , че децата ми ще бъдат далеч от мен. Сега е лято , но когато започнат училище няма да мога да ги виждам всеки ден , тъй като училището им ще бъде далеч. На синът ми му остава още една година , докато завърши основното си образование и ще е престъпление да го преместя последната му година. Относно приятели и приятелки останах без такива. Той ме отдели от всичко и всички. Забрани ми близките ми да идват вкъщи още когато му родих дете. Остана ми само една приятелка , с която се чувам всеки ден тайно от него и се виждам с нея. Със семейството си също говоря и се виждам тайно. И сякаш нямам никакво време за никого. Толкова много грижи и задължения имам , че понякога не ми остава време да се изкъпя. При бившия си съпруг мога да се върна , той не веднъж ми е казвал, но ако с него нещата вървяха добре дали щях да стигна до тук... самата аз не зная какво трябва да направя. На теория нещата са ясни , но изпълнението....

# 17
  • Мнения: 29 910
Нямаш много опции. Не разбрах точно какъв е бившият ти мъж и дали само новия е причината да се разделите, вероятно не...обаче може да помислиш и за този вариант. Поне ще си с децата си.
Не знам как ще ти прости постъпката, но щом е отворен към това, хубаво е да го обмислиш. Стигнала си до момент, в който твоето добруване е на последно място, помисли как ще живеят децата ти.

# 18
  • Мнения: 11 823
Говори с бившия ти мъж дали е готов да гледа чуждо дете. Върни си при него и гледай всичките си деца.

Вземи си бебето и се върни при родителите ти.

Избери един от двата варианта.
Бившият й мъж вече гледа едно чуждо дете. Трите деца са от различни бащи...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Значи ти му вървя по акъла и като каза, че няма място за твоите деца, сви опашка покорно, влезе в колата и натири децата си при баща им?!?

Няма какво да кажа повече. Имам дъщеря, която безумно обичам, с баща й сме разделени. Засега за други мъже не се оглеждам, но ако някой ден се появи случайно някой и ми каже, че за моето дете няма място, ще му избия зъбите. Буквално. А ти мълчиш, търпиш и му ходиш по гайдата, някой друг се разпорежда с тялото и живота ти. И се чудиш какво да правиш на всичко отгоре.

Спирам, защото отдавна не бях се ядосвала така и ще напиша нещо, заради което ще ме блокират.

Последна редакция: ср, 11 юли 2018, 09:36 от HighSpeed

# 20
  • Мнения: 6 166
Хай спийд - по принцип си 100% права, но ти си независима жена. Авторката най-вероятно страда от изоставяне в детска възраст. Затова първият съпруг е значително по-голям, а вторият е властнодоминиращ нарзис. Тя попада в ситуации, в които някой друг й казва какво да прави и накрая е попаднала и на звяр, а мъжете нарциси са зверове. Те няма да ти кажат - децата ти не ги искам, теб не те искам. Те ще те въртят на бавен огън докато един ден не се събудиш в приказка на ужасите и не осъзнаеш докъде те е довел този мъж.


Авторке, естествено, че ще те отдели от всички, които могат да ти отворят очите за това какво се случва. Иначе как ще може да те контролира както си иска.

Според мен най-добре е да отидеш на квартира, освен ако жилището в което живеете не е на мъжът ти. Тогава със социалните и полицията го изгони него.  Имаш нужда от време да се събереш и да надраснеш тази рана, която носиш в теб.

Последна редакция: ср, 11 юли 2018, 09:40 от Елфичка

# 21
  • Мнения: 25 818
...самата аз не зная какво трябва да направя. На теория нещата са ясни , но изпълнението....

Е, хайде сега, не знаеш... Оглеждай се за следващия. Рецептата си я знаеш – забременяване, пръстен, предишните деца при бащите си, ти гледаш следващото бебе и така...

Поне да беше поизчистила версията, че много си противоречиш.

Последна редакция: ср, 11 юли 2018, 11:02 от Как' Сийка

# 22
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Той, ако я набара какво и къде пише в нета, и нета ще й спре.

# 23
  • Мнения: 525
Кристално ясни са нещата! Защо такива жени раждат изобщо? Нямаш задник да гледаш децата си,нямаш! Както и да те манипулират,да допуснеш някой да се държи с децата ти лошо и да ги отдели от теб е безумие! Мразя,ама адски много мразя жени оставили децата до баща им заради нов мъж. И раждат на новия дете,и си го гледат,а другите деца как  се чувстват няма значение явно... Няма лошо да живеят с баща си разбира се,но причината да НЕ е нов мъж на майката! Или си стягаш задника и се махаш от тоя,или си седиш тихо кротко, слугуваш и ревеш по форумите.

# 24
  • Мнения: 6 166
Хахаха дам. Така ще направи. Даже най-вероятно вече й следи и телефона и какво пише на компютъра. Имах едно бивше гадже, той не само ми беше инсталирал програма, с която следи всичко на телефона ми, включително се и логва на него от разстояние, ами и беше хванал някакви познати в полицията - като говоря по телефона и това да се подслушва, т.к. програмката само разговорите не записва.

# 25
  • Мнения: 5 508
Авторке, за какво местене в ново училище говориш? Децата си живеят с баща си, ти си ги зарязала, та с кое право дори си мислиш, че ако зарежеш сегашния си мъж ще можеш да си играеш на семейство с тях докато не отвориш крака и не забременееш от следващия?
Хайде стига глупости ... Не си искала да живееш с децата си, изтърпели са какво ли не, зарязала си ги заради новия си мъж, те тъкмо са превъзмогнали ситуацията и искаш пак да ги стресираш ... Ти изобщо мислиш ли за тях?
Хващай си третото дете под ръка (е, или и него остави при бащата ако не ти се занимава) и се махай от този индивид. Махни се, почини си, пък после мисли как да се извиняваш на децата си за ада, в който си ги вкарала. Чак след това, евентуално, мисли за следващия, макар че предвид опита ти с мъжете не ми се мисли какъв ще е ...

# 26
  • Мнения: 11 823
От това, което си написала във форума до тук, равносметката е следната:
1. Раждаш първото си дете и живееш с бащата има-няма 2 години. Той хойка с 40-годишна циганка(така си написала). Разделяш се с него:  ОК, млада си била не си преценила правилно човека, изгонила си го.
2. Живееш година-две сама, срещаш втория си съпруг, който е на възраст да ти бъде баща. Преценяваш, че можеш да си с него, непланирано му раждаш дете, щастлива си с него (така си писала). Той се грижи и за първото ти дете.
Искам да те питам какво те накара да тръгнеш с обект номер 3 докато си в брак с обект номер2?
Пишеш, че си образована жена, на възраст 37-38, мислиш ли че поведението ти отговаря на възрастта и образованието (ако го имаш)?!
Изходът от този порочен кръг е да кажеш "стига" и да си седнеш на задника да си гледаш децата, защото действията ти до момента, както си ги описала, са като на 15 годишна.

Последна редакция: ср, 11 юли 2018, 10:13 от petiaivanov

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 778
И тоя като те забремени без да си усетила, че свършва в теб, ти не знаеше ли, че и аборти съществуват? Абсолютно сериозно питам.

# 28
  • Мнения: 29 910
Историята помни и други жени с по три деца от различни мъже /в момента се сещам за една чалга-певица Кали, но имаше и други/, но те не са си зарязали децата.

Пишеш, че си образована жена, на възраст 37-38, мислиш ли че поведението ти отговаря на възрастта и образованието (ако го имаш)?!
Изходът от този порочен кръг е да кажеш "стига" и да си седнеш на задника да си гледаш децата, защото действията ти до момента, както си ги описала, са като на 15 годишна.

Това си мислех и аз. Като започнах да чета темата, ми се струваше, че жената е нискообразована, с ниска полова култура /да не знае как да се предпазва от нежелана бременност/, а после прочетох за образованието и годините... newsm78

# 29
  • Мнения: 1 267
Единственият изрод в ситуацията е авторката.  Не мога да разбера защо някои хора стават родители, като явно не са за тая работа. Как може човек да гледа как му се случва живота все едно е страничен наблюдател. Мъжът и изгонил децата - глупости! Тя ги е изгонила, защото го е позволила! Кой бе, авторке, ти го избра тоя, и кой те кара да го търпиш! Хората без подкрепа, без родители се оправят, пък тя....

Общи условия

Активация на акаунт