Искам да попитам

  • 1 939
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Лекарите нищо не могат да направят, видят или преценят във втората половина на цикъла. Освен да констатират жълто тяло, което не е гаранция за бременност, нито за липсата и.
Струва ми се, че си пияна. Друго  разумно обяснение за неадекватното ти поведение не виждам.

# 16
  • Мнения: 755
Чудесно да ти е живо и здраво! Исках да помогна , но май не ви се хареса подхода ! Е да щом не казвам това ,което ви се иска тогава веднага нападате! Интересна тактика , но не винаги успешна ,доказано е в историята ! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 755
Май само аз съм трезва!!!

# 18
  • Мнения: 755
А що се отнася до лекарите не подценявай това , което вече могат ! Можеш да се учудиш /с най-добри чувства/! Peace

# 19
  • Мнения: 7 716
Е, няма такъв лекар, който да прецени дали има бременност втората половина на цикъла, нито има техника, нито механизми. Весел ден.

# 20
  • Мнения: 2 120
Цитат
Е, няма такъв лекар, който да прецени дали има бременност втората половина на цикъла, нито има техника, нито механизми. Весел ден.

Абсолютно покрепям написаното горе.
А иначе ЦС съм имала няколко дни преди М., но не е било свързано с овулация. Направи си кръвен тест.

# 21
  • Мнения: 479
Игнорирай по-горния постинг Simple Smile
Значи, по какво позна че имаш ову? Доказано ли беше с нещо или просто от самонаблюдение? И каква е сегашната ЦС ?

Имах си и ц.с. и ме боляха гърдите и имах страшен апетит. А сегашната ми е прозрачна и се точи.

# 22
  • Мнения: 479
Цитат
Е, няма такъв лекар, който да прецени дали има бременност втората половина на цикъла, нито има техника, нито механизми. Весел ден.

Абсолютно покрепям написаното горе.
А иначе ЦС съм имала няколко дни преди М., но не е било свързано с овулация. Направи си кръвен тест.
А с какво беше свързано наличието на ЦС няколко дни преди М?

# 23
  • Мнения: 2 120
Според мен, но това си е мое мнение - нещо като ЦС се появява когато ще ти идва, т.е средата става по-водна. При бременност се образува тапичка, която да предпазва зародиша от външната среда, тогава ако провериш ще забележиш, че слузта е гъста. Когато се появи водно, подобно на ЦС течение за мен е свързано с предстояща М.

Когато забременях нарочно ходех с тъмно бельо, за да виждам има ли течение - е нямаше и последва + тест.
През всичките останали месеци опити, няколко дни преди М. ми се появява леко петно по бикините и съответно нещо наподобяващо ЦС.

# 24
  • Мнения: 9 093
нещо като ЦС се появява когато ще ти идва, т.е средата става по-водна.
При мен след като мине овуто, ЦС е винаги гъста и бяла Rolling Eyes До момента, в който ми дойде.
Еличко, питах те дали си сгурна че е минало овито, тъй като казваш че цикълът ти е нередовен, което предполага "изненади", в смисъл късна овулация и съответно фертилна ЦС. Но щом си сигурна, че овуто е минало, това отпада като опция Simple Smile Забележи дали това, което казва Дарето важи и при теб, може да ти бъде ориентир за вбъдеще.

# 25
  • Мнения: 479
Благодаря и на двете:) Ще кажа след няколко дена как са нещата Wink

# 26
  • Мнения: 479
Една подробност, която забравих да кажа.. От няколко дена, когато правим ... като ида после в тоалетната и има леко оцветяване, но не ми идва  newsm78

# 27
  • Мнения: 755
Ами с риск да ме оплюете отново бих ти препоръчала да отидеш непременно на гинеколог!  Peace

# 28
  • Мнения: 9 093
има леко оцветяване, но не ми идва  newsm78
А болки някакви имаш ли?
В такъв случай подкрепям по-горния постинг. Може да се окаже някоя кистичка (при мен след секс имаше леко зацапване), но и да не е това, добре е да се види защо закъснява М.
Успех Hug И не се притеснявай. Wink

# 29
  • Мнения: 479
има леко оцветяване, но не ми идва  newsm78
А болки някакви имаш ли?
В такъв случай подкрепям по-горния постинг. Може да се окаже някоя кистичка (при мен след секс имаше леко зацапване), но и да не е това, добре е да се види защо закъснява М.
Успех Hug И не се притеснявай. Wink
Вероятно се притеснявам напразно и ще ми дойде, но болки - не бих казала..От време на време усещам нещо, но не мога да го определя като болка.. Дано да нямам кисти  Praynig А иначе подобно зацапване имах преди да разбера февруари месец, че съм бременна (тогава направих спонтанен аборт)... Мерси отново и на двете. Ако до 3-4 дена нищо не се промени, ще ида на лекар

Общи условия

Активация на акаунт