Лакове за нокти - 123

  • 60 844
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 478
Дааа, така съм възпитала и аз моя мъж, а даже и най-добрият ми приятел вече започна да свиква да ми звъни, когато е в чужбина и да пита за лакове Joy

На въпроса по-горе - не сме маникюристки или поне аз не знам да има, ама тук някои момичета са по-добри от доста "професионалистки", които съм виждала... Grinning

# 721
  • Мнения: 2 244
Значи ви се отдава хобито! Аз винаги съм искала да стана маникюристка, но нещата се развиха в друга посока и сега ми е като хоби и разпускане от стрес и напрежение в работата. И аз като вас съм намерила мъж, който да се радва на творенията ми и да не му преча по никакъв начин. Всеки си има негово хоби Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 1 186
Дааа. И моя мъж е в графата "добре възпитан лаково". Купува ми лакове, даже скоро ме ожали, че нещо съм намалила темповете на купуване на лакове. И бройката от 100 и кусур му се вижда нормална. Повредила съм го явно Laughing

# 723
  • София
  • Мнения: 1 002
Моят мъж има строга забрана да ми купува лакове, червила и парфюми по самоинициатива. Веднъж ми беше купил едно ярко, ама казвам ЯРКО, червено червило, отиващо към доматено, от което припаднах. Аз нямам колебания с употребата на ярко червено , нито за червило, нито за лак, нито за дреха, но това отиваше отвъд границите на въображението ми. Нямам нищо против да купува, но само след ясни инструкции, разбирай марка, номер и т.н. А най-добре да си го купя аз и после той да ми го подари, а аз да се изненадам и да кажа: ауууу, ма как позна, че точно това искам, голяма изненада.
Та така. Иначе моите лакове дооооста надхвърлят 150, но ММ никога не мърмори по въпроса, даже напоследък ми обясняваше, че можел да напише кратко ръководство как се печатат нокти. Smiley

# 724
  • Мнения: 2 622
Нашият направо ме попита "Слънчице, да купувам ли още един апартамент за лаковете за нокти?" Grinning Беше си добре възпитан още от начало.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 882
А моят напоследък ме пита: "Не ти ли трябва нещо като библиотека за лаковете?" И аз се замислям за някаква такава етажерка с много рафтове, но тесни, че да мога да си ги подредя всички и да ги виждам. Сега са в две големи кошници за пазаруване, на два реда. Много трудно ги пренасям до масата, на която се лакирам - тежат, пущините! hahaha Joy #2gunfire

# 726
  • Мнения: 2 244
Нещо ей такова

# 727
  • Мнения: 813
 А как успявате да ги изразходите? Не се ли разваля качеството им от стоене? Моите изсъхват, едни такива, грозни стават на вид и мислех, че положението е неспасяемо. Да не би да има някакъва хитринка да не се развалят?

# 728
  • София
  • Мнения: 1 882
Мдаааа... Като тези от втората снимка мисля, че ще ми стигнат три на този етап.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 882
На мен не ми се развалят. Ако станат малко сгъстени, слагам по една - две капки разредител за лак.

# 730
  • Мнения: 5 112
Хич не искам аз такива етажерки, на няма да казвам колко лака да им бърша праха, не ми стига че пари съм давала за тях Grinning

# 731
  • София
  • Мнения: 1 882
purpletka мно-о-о-о-ого си права, да знаеш!!!  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 2 244
Аз моите ги държа в едни кутии от плат с капак обаче са трудни за пренасяне, че много тежат. И кутиите така са замирисали на лак.. 😀

# 733
  • Мнения: 4 770
Моите са в мек термонесесер тип куфарче с голяма и малка дръжка. Имам общо 4 такива, така че имам още място. Joy

# 734
  • Мнения: 2 622
То няма лошо, но трябва да се дупчат стени, а и аз бих се страхувала да мина покрай тях и съборя 10-тина шишенца, понеже обикновено се движа със замах. Пък и някак изтипосани на видно място мен не ме кефи, повече удоволствие изпитвам като ги вадя от кутията и кукувам върху тях 10 минути, докато взема решение кой Grinning

Общи условия

Активация на акаунт