Лакове за нокти - 123

  • 60 855
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 083
Благодаря! Намерих го в Елитис и реших и него да взема да пробвам Grinning Ох.. ММ ще ме убие вече колко много лакове имам Grinning Може да измислят ЛАКохолик и аз спадам към тях Grinning

Колко лака имаш? Ще свикне, не бой се 😆 Моят до толкава вече прие това, че чат ме пита имам някой нов лак, даже ми и купува за изненада.

# 706
  • Мнения: 5 478
О, даже моят  понякога дава мнение за цвят или декорации Joy

# 707
  • София
  • Мнения: 22 948
ММ и децата ми носят от чужбина, когато ходят командировка. Много съм им благодарна и си затварям очите за някоя марка лак или цвят ако не са ми по вкуса.  Wink

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 18:13 от Amiamo

# 708
  • Мнения: 2 249
И аз съм някъде около 150.. не съм ги броила скоро. Може да го направя сега, тъкмо се местим да живеем заедно с ММ и ще имам възможността като подреждам нещата. Иначе освен лакове постоянно купувам от Алиекспрес някакви лепенки, декорации и т.н. Имам и печка за гел, с гелове и други щуротии. Горе долу цялото ми бюро, което има и горни шкафове, е заето с лакове и такива подобни. 😊

# 709
  • София
  • Мнения: 1 422
Последно като си броих лаковете бяха 215 Simple Smile
Утре чакам поръчката от A England Simple Smile А днес ми пристигнаха и 4 Opi-та от Ivis.bg Simple Smile Много съм доволна от тях. Вчера в 16ч им изпратих данните за доставка и днес сутринта бяха в офиса Simple Smile От такива магазини с удоволствие бих пазарувала. Ето ги:
Скрит текст:

# 710
  • Мнения: 13 083
Има ли ОПИ-та в сайта 😳 Някой каза, че нямат и не съм гледала. Сега ще прегледам набързо ☺

Едит: Търсих, търсих и не намирам 🤔 Къде ги тез ОПИ-та?

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 18:29 от ARIA*

# 711
  • София
  • Мнения: 1 422
Aria, няма. Аз им писах и те ми пратиха кой имат. От там си избрах и те ми ги пратиха Simple Smile

# 712
  • Мнения: 13 083
Във Фейсбук ли им писа? Да пиша и аз 🤔 На каква цена ти ги пратиха?

# 713
  • София
  • Мнения: 22 948
Аз също им писах, отговориха ми да им напиша имената на лаковете, които търся и ще ми отговорят дали ги имат. Не съм писала, защото знам, че ги нямат.

# 714
  • Мнения: 9 574
Моят пък пак е командировка, но този път го изпратих със списък в кои градове има Ивис. Embarassed Инструктиран е, ако намери да ми снима наличните Опи-та  Joy Надявам се утре да успее да провери някъде и да има какво да си поръчам да ми донесе.

# 715
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 107
Моят съпруг мрънкаше за лаковете ми, докато не ме тресна мерака за орхидеи 🌺Сега вече не мрънка на тема лакове 😆

# 716
  • Мнения: 1 129

https://www.instagram.com/p/BnFwnDnBfne/?utm_source=ig_share_she … hid=1qnb6ncqjir4c
Белия лак е на Есенс
Синия лак...Няма номер , марката е RH
Пудра за нокти на Есенс metal SHOCK-green

# 717
  • Мнения: 2 622
Какво страхотно синьо! От къде е този лак, не съм го виждала по тъговската мрежа?
Аз съм скромна все още с около 50, но бройката им се увеличава в геометрична прогресия Grinning ММ ходи периодично в чужбина и току ме пита какъв лак, база или топ искам Simple Smile

# 718
  • Мнения: 2 249
Така като гледам творенията ви, май много от вас са маникюристки? Или ви е хоби и сте талантливи Stuck Out Tongue

# 719
  • София
  • Мнения: 1 002
Какво страхотно синьо! От къде е този лак, не съм го виждала по тъговската мрежа?
Аз съм скромна все още с около 50, но бройката им се увеличава в геометрична прогресия Grinning ММ ходи периодично в чужбина и току ме пита какъв лак, база или топ искам Simple Smile

На това му викам добре възпитан мъж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт