Лакове за нокти - 123

  • 60 898
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 092
Да, това е топа на Перфект от който съм доволна. И не, не се пече на лампа.

# 691
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Не, приличаше на третия.

Продиджито ми свърши на мен, както и ессенския. Взех на гр куик драй за втори път, но ми се ще нещо друго. Продиджито свободно не се продаваше, нали?

# 692
  • Мнения: 2 259
Не, приличаше на третия.

Продиджито ми свърши на мен, както и ессенския. Взех на гр куик драй за втори път, но ми се ще нещо друго. Продиджито свободно не се продаваше, нали?

Отвреме навреме ги има в ДМ самостоятелно, но аз трудно ги намирам. Единствено в по-големите и заредени ДМ или в някой мол.

# 693
  • Мнения: 2 223
Жалко, аз на тренд ъп бях харесала едно петролено зелено, ама явно ще скипна

# 694
  • Мнения: 5 124
Тифани, продава се, не е само в комплект с цветен лак. Аз имам един, който е почти на изхвърляне че много се е сгъстил и един неотварян, все са купувани самостоятелно Simple Smile

# 695
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 107
UV топ лаковете без печене дето съхнели бързо на слънце, как са със съхненето без слънце? Лакирам се предимно вечер като заспят всички и после и аз лягам. Нямам много време да чакам.

# 696
  • Мнения: 2 259
Този на Голдън роуз съхне и без слънце по принцип. Аз в началото като си го купих и не мислех, че може така да се втвърдява, докато не се убедих като го бях оставила отворен за кратко под лампата, която ползвам за да виждам като се лакирам. Добре се беше втвърдил и го изхвърлих Grinning Една минута невнимание и 5лв в кофата Grinning

# 697
  • Мнения: 13 092
Аз този на Перфект си го ползвам вечер. Всъщност откакто го имам съм го сушила само веднъж на слънце, особена разлика не забелязах.

# 698
  • Мнения: 978
Не, приличаше на третия.

Продиджито ми свърши на мен, както и ессенския. Взех на гр куик драй за втори път, но ми се ще нещо друго. Продиджито свободно не се продаваше, нали?

Продава се о свободно, около 5 лв.
Ако имате Ivis - там го има със сигурност.

# 699
  • Мнения: 2 622
Продава се и в Лили, в кошовете с цветните лакове Prodigy gel го виждам постоянно. УВ топ лакът на Перфект си съхне чудно и на изскуствена светлина, без УВ лампа и съхне доста бързичко. При мен дава най-добър блясък, но пък той се губи доста бързо при мен - за около 3 дни.

# 700
  • Мнения: 2 259
УВ топ лакът на Перфект има ли го в Лили или ДМ?

# 701
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Мерси ви. Ще го издиря я в Лили,я в ДМ. Във Варна нямаме Ивис.

# 702
  • Мнения: 13 092
УВ топ лакът на Перфект има ли го в Лили или ДМ?

Не съм го виждала. Аз го взех от кварталната парфюмерия. Виждала съм го и в Тити и Елитис.

# 703
  • Мнения: 2 259
Благодаря! Намерих го в Елитис и реших и него да взема да пробвам Grinning Ох.. ММ ще ме убие вече колко много лакове имам Grinning Може да измислят ЛАКохолик и аз спадам към тях Grinning

# 704
  • София
  • Мнения: 23 121
А какво да кажем ние, с над 150 лакове. Съпрузите са ни свикнали. Премълчват всяка нова бройка.....  Peace

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 19:39 от Amiamo

Общи условия

Активация на акаунт