Звездни компромати - 371 част

  • 71 481
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 666
За Мика имам известни забележки от преди някоя друга година, но на фона на Славея бледнеят, факт.

# 691
  • На ръба..
  • Мнения: 2 128
А Мика откак роди се кротна, иначе и тя държеше да сме информирани относно простотията и.

Ралица Паскалева с бебето, таткото и другия син на Салпаров.
Скрит текст:

# 692
  • Мнения: 18 871
Мика доста се опита да простее по мое мнение. Е, не се е излагала в никакъв случай като Славея, но и тя си има своите моменти.

# 693
  • София
  • Мнения: 4 328
Една Мегън по шлифер без ръкави. Баба ми имаше такъв пеньоар навремето... ама с ръкав, разбира се.
ех, тези баби:)))
да ви кажа сега за моята...Simple Smile
много ми харесва шлиферчето. имам такъв с ръкави, да ги отрежа освен  Thinking

# 694
  • Мнения: X
Само дето Мика тогава беше на около 25-26 години и майка й след това не е ходила да й забърсва дупето!

# 695
  • Мнения: X
Тия дни очаквайте нов пост от Г-жа Раева: "Долу ръцете от спонсорирания ми пост!" или нещо подобно....

# 696
  • Мнения: 3 634
Една Мегън по шлифер без ръкави. Баба ми имаше такъв пеньоар навремето... ама с ръкав, разбира се.
Много е хубав Cupid

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
Тия дни очаквайте нов пост от Г-жа Раева: "Долу ръцете от спонсорирания ми пост!" или нещо подобно....
Joy

# 698
  • Мнения: 9 594
Мика доста се опита да простее по мое мнение. Е, не се е излагала в никакъв случай като Славея, но и тя си има своите моменти.

е, опита се.....ми те всички тези хорица не са някакви титани на мислите и възпитанието Wink какво да очакваш...ицето, при всичките ми уважения за играта, е бая прост. онзи с обецата пък хич не ми се коментира, баси противният.
раева много се изложи и излага, факт.  а и не мисля, че добре честно казано /очаквах да е по-стегната/.

# 699
  • Мнения: X
Абе...време й е за млад любовник май, с това 50-килограмово тЕло.
Наско последно го гледах в едно предаване, съвсем дядка си е станал. Пък и с това високо кръвно...трябва да се пази човекът.

# 700
  • Мнения: 9 594
Абе...време й е за млад любовник май, с това 50-килограмово тЕло.
Наско последно го гледах в едно предаване, съвсем дядка си е станал. Пък и с това високо кръвно...трябва да се пази човекът.

ам' тя без прическа и грим да не е младеж....все пак е бая амортизирана, не е някоя свежарка. тресе я и нея, как няма да я тресе. предполагам, че за такива типажи като нея остаряването е 'баси шока.

# 701
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Страхотна си е жената. Евала ѝ.
И Пиърс си я обича и не я крие, не се е чуло за негови забежки и изневери.

# 702
  • Мнения: 3 794
Страхотна си е жената. Евала ѝ.
И Пиърс си я обича и не я крие, не се е чуло за негови забежки и изневери.



И на мен ми харесват като двойка! И макар аз да съм торба кокали, не мисля, че една жена в предимно тяло...това Раева го мисли с нейните 50 кила 🙈

# 703
  • Мнения: 3 676
Супер си е мадам Броснан!
Краката и са много красиви, без разширени вени,  отоци, изпъкнали кокалчета на краката!

# 704
  • Мнения: 1 700
Раева си е махнала "????????????", които беше наджаскала без никаква логика в края на всяко изречение. Нали не полудявам и първоначалния вид на публикацията беше с такива????????

Общи условия

Активация на акаунт