На почивка с Свеки

  • 4 707
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Здравейте момичета . Ще ходим на почивка  и Свеки ще дойде с нас . Въпроса ми е дали няма да си навлечем само неприятности с това. С мъж ми след дълго умуване взехме това решение , понеже жената дълго време не е ходила никъде ,  пък и няма с кого та решихме да я вземем с нас . Малко ще е в помощ ще гледа детенце вечер , но си остава едно голямо НО . Всеки ден сме с нея (живеем заедно) и там пак . Незнам малко ми е кофти , исках по голямо усамотение .  Crossing Arms

Не го мисли и всичко ще е ОК  Peace

# 16
  • Мнения: 7 391
                    И мойта Скорпионка миналата година за да не изпусне морето отиде на почивка със свекито,но я питай сега дали иска да повтори. Mr. GreenБебо беше на 6 месеца и искаха вечер да им помагат,но...но-то излезе мнооооого голямо.Сега не ще да чуе даже да вземат малкия с тях на почивка /вече има заявка от тяхна страна,а тя ще има бебе през ноември/ Пожелавям ти след като се върнеш да споделиш само хубави неща,че при нас не се получи.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 040
Аз с моята свекърва бих отишла и в Австралия на почивка ... честно ... даже бих предпочела нея пред много други хора, ама всичко до човека  Peace

Щом сте я поканили вече, не оттегляйте предложението си ... много гадно ще стане .. Отидете, тъкмо ще знаеш, дали ще повториш някога или не ..  Laughing

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Зависи от жената, какъв човек е и прочие.......
Иначе е много ценна за детегледач  Mr. Green

 Peace

# 19
  • Мнения: 6 167
е какво толкова?
ако сте искали усамотение - да не сте я канили.
живеете заедно и се познавате
по-добре помисли как за нея тази почивка да остане незабравима и да си изкарате хубаво, след като не е ходила никъде от години!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Това е много хубаво. Ще спи с детето в една стая, ще го гледа, а вие може да правите какво си искате.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз за нищо на света не бих рискувала с подобно начинание. Не, че съм против свекървите, но бих предпочела да съм само с мъжа си и детето. Вечер с нас до колкото е възможно и после сън, ако пък толкова те притеснява малкото човече, остави и го да го гледа, а вие сами на почивка, а пък после нея я изпратете на някой хубав санаториум за 1 седмица, та и тя да си почине от вас.
Peace

# 22
  • Мнения: 6 167
ама аз не разбрах вие на почивка ли я каните, или да ви гледа детето, докато вие сте на почивка.

# 23
  • Мнения: 544
добрата страна е,че ще има кой да гледа детето,а вие да си щъкате напред назад Wink
а лошата,че няма да имате усамотение Confused
аз съм в нормални отношения със свеки,не живеем заедно.Но веднъж ходихме заедно на плаж и повече никога няма да се повтори/скъсаха ми се нервичките/с мъжът ми преценихме че подобни мероприятия заедно не са рентабилни Wink

# 24
  • Мнения: 369
Не виждам лошо, де и у мен такваз доброта  Mr. Green
Но от друга страна живеете заедно, защо не обмислите други варианти, които да дадат и на вас необходимото усматоние-вие отделно, после заедно, вие с детето, после и свекървата и тн

Това е добро предложение , но нямаме таквас възможност да идем по отделно .
А и жената не е толкова лоша разбираме се но някой път от прекомерна помощ малко става досадно . Особено неща свъразани с детето.
Да за спането сме в отделни стаи тя с детето ние сами. Но ще са едни съобразявания , но пък женицата от толкова години наистина не е почивала никъде а сама няма да иска да отиде.
ама аз не разбрах вие на почивка ли я каните, или да ви гледа детето, докато вие сте на почивка.
отиваме заедно правим всичко което е възможно заедно . не сме я поканили само заради детето . Евечер ще се гледат  но немисля че това ще и тежи , а и тя не го приема като задължение да го гледа.
Все пак ще пробваме и този вариант.Миналата година и оставихме малката да я гледа а ние отидохме сами . Ами като се върнахме детето беше толкова се разглезило че направо неможах да го позная . Сега поне ще бъдем заедно . Ще видим какво ще излезе дано нещо добро .Като се върнем ще разкажа за патилата си
Поздрави  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 405
Веднага я взимам Hug Колкото и егоистично да звучи, тя ще се занимава с Ники, а ние със себе си.
От кога я врънкам да дойде да живее при нас Whistling

# 26
  • Мнения: 2 237

 Щом сте я поканили значи заслужава жената.Взимайте я и това е,ще ви помага поне.А и ще зарадвате една човешка душичка Grinning
Хайде късмет и приятно изкарване !

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Всеки изказва мение, взимайки предвид собствената си ситуация и отношението си със свекървата. Аз лично не бих отишла с нито със свекърва си, нито с майка си. Ще ми "пийнат " мозъка с кеф  Rage и после има да се чудя с какъв акъл съм го сторила.
  Ако смяташ, че е добре, зимай я!

# 28
  • Мнения: 3 092
Ако е свястна жената и ви помага какво толкова.
И според мен ще е щастлива че просто е на почивка заедно с вас.Ще ви бъде благодарна за вниманието , заедно живеете според твоите думи си се разбирате ...това е хубаво.
Вземаите си я и колкото време можете да си отделите си го отделяите за вас и и се налудувайте двамата - на почивка като на почивка ! Laughing
Що и аз нямах разбирателство със свеки  Cry

# 29
  • Мнения: 793
Моето мнение е следното, вземам всеки- било свекърва, свекър, мама и тате и т.н.
Винаги е весело повече народ  Crazy Стига да не сте със семейни приятели, ама и тогава и "старите" ти влизат в компанията и хумора и те са били на нашите години.  Wink

Аз бих я взела и само поради факта че отдавна не е почивала  Party

Общи условия

Активация на акаунт