Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 23 тема

  • 105 651
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 326
Мерси за инфото Alena и  DonaFlor 🌷
Явно др.Михайлов си разбира от работата 🙂

1976 - Ти къде и при кого се подложи на терапията?

Аз да споделя, че вече почти две седмици минаха от хайфу лифтинга и не забелязвам някакво подобрение 🙁 Евентуално под очите виждам намаляване на кръговете като цвят и бръчици, но за контура, брадичката и долната част на лицето - не. В неделя имам една процедура радиочестотен лифтинг, който би трябвало да засили ефекта от хайфу-то и ми е безплатно допълнение. Ще видим после положението.

# 496
  • Мнения: 4 415
Мерси за инфото Alena и  DonaFlor 🌷
Явно др.Михайлов си разбира от работата 🙂

1976 - Ти къде и при кого се подложи на терапията?

Аз да споделя, че вече почти две седмици минаха от хайфу лифтинга и не забелязвам някакво подобрение 🙁 Евентуално под очите виждам намаляване на кръговете като цвят и бръчици, но за контура, брадичката и долната част на лицето - не. В неделя имам една процедура радиочестотен лифтинг, който би трябвало да засили ефекта от хайфу-то и ми е безплатно допълнение. Ще видим после положението.
Ефект няма и да видиш. Поне не и хубав. Това за под очите, е защото имаш още лек оток там.

# 497
  • София
  • Мнения: 326
Sharpy, ти от личен опит ли говориш? Ако е удобно да споделиш?

# 498
  • Мнения: 4 415
Sharpy, ти от личен опит ли говориш? Ако е удобно да споделиш?
Да, от личен опит.
Писала съм неведнъж за това прословуто Хайфу, дори ако не ме лъже паметта, малко преди да се подложиш, пак написах негативен коментар. Кожата в дългосрочен план се скапва. В много страни дори, тези апарати са забранени.

# 499
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Аленка, ще споделиш ли за бустера?

Разбира се Simple Smile Беше след точковия лифтинг - продуктът беше мисля този https://www.rrs-inject.com/RRS/products.html - съдържа ХК, АК и т.н. коктейл. Количеството е 3 мл, което не е малко и се поставя навсякъде по лицето, вкл под очите. Съживява кожата, налива живец, в моя случай освен идея за сочност и допинг за кожата - внасяне на ХК и АК, цел беше и да се стабилизират вече поставените филъри, по-добра интеграция и дълъг ефект.

За теб може различен да препоръча, имаше и друг - пак с ХК, но за лифтинг Simple Smile

# 500
  • Мнения: 22 765
Аленка, ще споделиш ли за бустера?

Разбира се Simple Smile Беше след точковия лифтинг - продуктът беше мисля този https://www.rrs-inject.com/RRS/products.html - съдържа ХК, АК и т.н. коктейл. Количеството е 3 мл, което не е малко и се поставя навсякъде по лицето, вкл под очите. Съживява кожата, налива живец, в моя случай освен идея за сочност и допинг за кожата - внасяне на ХК и АК, цел беше и да се стабилизират вече поставените филъри, по-добра интеграция и дълъг ефект.

За теб може различен да препоръча, имаше и друг - пак с ХК, но за лифтинг Simple Smile
Алена, а помниш ли цени и брой процедури?

# 501
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Цената беше около 500 лв, направих една процедура, защото бях правила и други неща Simple Smile Бустерът беше етап от плана  - в комплекс с други терапии, а не самостоятелна процедура, която да се повтори в опр. периодичност.

# 502
  • Мнения: 3 118
Благодаря, Аленка!

# 503
  • Мнения: 22 765
А какво бихте препоръчали като грижа за кожата на шията?Моята вече е тръгнала да губи еластичност:(

# 504
  • София
  • Мнения: 254
Здравейте момичета,имам проблем с упорити пигментни петна,които се появяват всяка година.Правила съм различни пилинги-химически,лазерни.Иска ми се да опитам някаква нова,по-комплексна процедура.Двоумя се между Вива,Geneo + в Скин Лайн или нещо друго?Намерих тук доста отзиви за Вива,но за другата процедура-нищо.Ще съм благодарна за мненията ви.Освен това планувам ринопластика през ноември и незнам кога най-късно преди операцията мога да правя такива процедури за избелване?

# 505
  • София
  • Мнения: 326
Sharpy - помня ти постовете и линковете към форуми, но говорих и с двама души които са доволни от хайфу, даже едната е “влюбена” в тази процедура и си я прави редовно. И двете не са с бузести лица. Затова реших да опитам. В крайна сметка само времето ще покаже ефекта 🙂

# 506
  • Мнения: 156
Pepita28
“1976 - Ти къде и при кого се подложи на терапията”
Аз правих процедурите при д-р Нина Драгойска,тя работи в Ловеч и Троян.Има инфо в нета.

# 507
  • София
  • Мнения: 385
Някоя от вас правила ли е корекция на носа с филър,че съм се решила,но търся мнения за финал Simple Smile И да попитам филъруте за устни и за лице различни ли са ? Смисъл има ли опция да се раздели 1 мл в лице и уста примерно ?

# 508
  • София
  • Мнения: 4 714
Някоя от вас правила ли е корекция на носа с филър,че съм се решила,но търся мнения за финал Simple Smile И да попитам филъруте за устни и за лице различни ли са ? Смисъл има ли опция да се раздели 1 мл в лице и уста примерно ?
Не съм правила филър на носа с цел корекция и не познавам такъв човек.
Зависи каква корекция искаш. Мисля, че в носа слагат главно с ХК. Защо?, е отделен въпрос. Wink
 
Иначе, филъри има на различни основи. Пример: на ХК, на калциев хидриксиапатит( радиес), на поликапролактон( елансе), на колаген.

По принцип би трябвало филърите за устни и лице да са различни. Но, пак зависи какво искаш да коригираш и как. От друга стана, нищо не пречи да е един.
Да, може да се раздели 1 мл в лице и устни. Зависи какво коригираш. Peace

# 509
  • София
  • Мнения: 385
Имам една малка гърбица на носа,която много ме дразни на снимки. Не бих прибягнала до ринопластика,горов нос да го чупят и каквото стане после ми е рисково,не ми е толкова зле. Видях страхотни резултати с хк и съм решила да пробвам,вземе пък да се прикрие тази гърбичка. А относно филъра въпросът ми беше,ако остане нещо малко от носа дали може да се сложи в устата

Общи условия

Активация на акаунт