ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 12

  • 26 282
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Майче, неволно съм ти пропуснала въпроса Grinning Всичко следя аз, като Батко от началната страница с бинокъла съм Joy

Дона, да, визуално много ми харесва в началото, въпреки рошавата прическа. С късата коса го харесвам, но му пляскат ужасно много гел, освен това брадата му ме дразни.
А иначе поведенчески в началото наистина много се забавлявах на караниците с брат му и ми липсваха после.

Е, Хъмбълче, не беше ли 37-ми? Hushed

И сега ще ви зарадвам, като ви кажа, че току-що попаднах на информация, че в края на следващия театрален сезон Велислав ще участва в нова постановка заедно с Александра Василева. Сега я почват и вероятно напролет ще я видим Simple Smile

ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ЛМГ ОМГ ОМГ!!!!!! Къде, в кой театър, как се казва, кога, там сме на премиерата!
Оле!
Аконне бях в един автобус, щях да се разкрещя!!!!

А ти не се притеснявай, очаквам и в този сезон да има караници Simple Smile Само да се стабилизира и се мятат Wink

# 211
  • Мнения: 12 406
Дона, попаднах на информацията в една статия за Александра Василева, в Театър 199 ще бъде, ето какво пише:
Когато най-сетне стига до творбата с условно засега заглавие „Тя и Той – малки трагедии“ и с множество препратки към световната драматургия, остава поразена. След като и взискателният проф. Георги Каприев се произнася, че толкова добро нещо от нов български автор не му е попадало, предлагат пиесата в Театър 199, където тя ще бъде поставена към края на следващия сезон. Партньор на Александра там ще бъде „Вездесъщият“ Велислав Павлов

Диде се прибира да учи сценарий, с тая снимка казва чао на морето Simple Smile


Вие осъзнавате ли, че те вероятно имат вече сценариите на първите епизоди и знаят какво се случва? Завиждам!

# 212
  • Мнения: X
Оооо, сърдечно ти благодаря за информацията! Тъкмо се чудех как си разбрала. В 199 ще е супер Simple Smile

Вярно, не се бях замисляла, че имат сценария....леле! Има толкова неща да се случват, че не знам кое по-напред.
А в някаква статия за В.Бинев пише, че ще умаства в следващия сезон. Много любопитно

# 213
  • Мнения: 9 624
Перличке, от Мосад Joy

Моски, мхммм, съмненията ми към теб се увеличават с всеки изминал ден Joy

Знаят, а ние чак след месец ще разберем нещо официално. До тогава може да получим по някое селфи от Диана, Марта и Наум, че за другите тези устройства са непознати Joy

# 214
  • Мнения: 12 406
Да. Имат да се приберат, да си научат сценария, да ги подстрижат, боядисат, обръснат (някои определени персони само) и да ги строят в очакване на новия сезон и.завръщането на НВЮВ. И Карамазов, естествено Joy

Майче, невинна съм! Innocent

Абе вие им се подигравате, ама кой единствен пусна сниман сценария, м? Батко!

# 215
  • Мнения: 2 714
Оооо, сбогуванията са винаги малко или много тъжни Simple Smile Снимката е прекрасна.
Моски, само лекичко да питам...тази със самоснимачка ли е направена Wink Joy Ъгълът, нещо друго, има ли знаци Kissing Heart

Майче, много бързо се издаде Joy аз щях всичките да ги изредя, и щях първо с Мосад да почна, но реших да финтирам Joy

# 216
  • Мнения: 12 406
Перличке, тая е правена от друг човек. Мама вероятно. Simple Smile
Но ми направи впечатление, че е за боядисване със сигурност, така че може направо на черното да се върне. Grinning

# 217
  • Мнения: 2 364
И сега ще ви зарадвам, като ви кажа, че току-що попаднах на информация, че в края на следващия театрален сезон Велислав ще участва в нова постановка заедно с Александра Василева. Сега я почват и вероятно напролет ще я видим Simple Smile
Wow, wow, wow...толкова ги харесвам и двамата! Уф, самo да имам възможност да я глeдaм Confused

# 218
  • Мнения: 12 406
Злати, и аз много я харесвам Александра, като стихия е, гледаш и не можеш да откъснеш очи от нея. А и Велислав не играе лошо Joy
Пишеше в статията, че тя имала богат опит в рязането на главата на Велислав Grinning явно са играли и в друга постановка заедно.

# 219
  • Мнения: 9 624
Да. Имат да се приберат, да си научат сценария, да ги подстрижат, боядисат, обръснат (някои определени персони само) и да ги строят в очакване на новия сезон и.завръщането на НВЮВ. И Карамазов, естествено Joy

Майче, невинна съм! Innocent
 
Така.....на Диана може да и оставят цвета нямам против, Велислав и Димитър задължително подстригани стил 5-ти сезон финал, новите попълнения.....за тях като стигнем до тоя мост, както се казва Grinning

Аз съм малко Тома Неверни  Joy

Перличке, ами курса още го минавам, не съм задобряла с техниките Grinning

# 220
  • Мнения: X
Да. Имат да се приберат, да си научат сценария, да ги подстрижат, боядисат, обръснат (някои определени персони само) и да ги строят в очакване на новия сезон и.завръщането на НВЮВ. И Карамазов, естествено

Много моля фен клуба на Батко да не се обажда и да си гледа техния мъж! Виновна си - умилостивявай със снимка!
Мразя бради (какъв ужасен мъж с козя брада имаше сутринта в метрото бляккк), но този и с брада и без брада е прекрасен Heart Eyes
Ако говориш Батко да се обръсне - лично го бръсни, ако искаш

Wow, wow, wow...толкова ги харесвам и двамата! Уф, самo да имам възможност да я глeдaм Confused
Ти си уреди идването до София, билетите ще ги купим Kissing Heart

Диана вярно е е за боя Joy

# 221
  • Мнения: 2 714
И аз забелязах, че е за боядисване Диде. Ми така е, като не дойде при мен да й оправя цвета Joy

Ох, с тези постановки ще ме докарате в София само за един театър... Аз и без това за есента се уговарях с една приятелка да идваме да гледаме Касапницата, колко му е и напролет да дойдем Simple Smile

Отивам да се приготвям, ще ходим на плаж по-късно... Някои си тръгват от морето след месец престой, други ще се потопим в него за втори път това лято Joy

# 222
# 223
  • Мнения: 2 282
Айде всички луди фенки на Велислав на премиерата. Без отсъствия. После групова снимка Въздесъщия с Бг мама. Joy
Аз се надявам с Диана да нямат много репкики в първите епизоди, да наблегнат на практическата част. Joy

# 224
  • Мнения: X
Ох, с тези постановки ще ме докарате в София само за един театър... Аз и без това за есента се уговарях с една приятелка да идваме да гледаме Касапницата, колко му е и напролет да дойдем Simple Smile

Отивам да се приготвям, ще ходим на плаж по-късно... Някои си тръгват от морето след месец престой, други ще се потопим в него за втори път това лято Joy

Трети пътуваме към него Simple Smile
Скрит текст:

Оооо, идвай и ти Simple Smile Heart Eyes
Накрая ще вземе да не ви харвса тая Касапница и ще ме линчувате....ама не, няма как да не ви хареса!!!!!
Зайко - нъзик няма, да не мине котка път, на премиерата сме

Общи условия

Активация на акаунт