След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 67

  • 66 377
  • 743
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 503
Добро утро и от мен! 🌸

Благодаря Ви за всичко споделено. 🤗

Мими, и аз много бих искала това да стане. Но ми се струва твърде хубаво , за да е истина. 😀 Но пък нищо не се знае.



# 196
  • Мнения: 14 487



     Добър вечер Hug Heart Eyes Hug момичета Laughing

  Като гледам феновете   в дугите теми как пишат, а ние изпадаме  във втора сраница ми става тегаво, зашото макар и да не ни захранват с новини Буфчетата са това ,което са - невероятни и Неповторими!

             МИМИ HugИрина Hug


      Преди и сега.Все така красиви и влюбени.


           



  И още от свтбата на седмицата........ УВАЖЕНИЕ  към поколенията smile3508 smile3508 smile3508!!!!



       Темата е - на сватба!


             

                 


   

# 197
  • Мнения: 2 503
Точно така , Себи 🤗, такива са!!!




❤💙🧡

Момичетата в темата за турските исторически сериали също се надяват за Бу и ролята му на Осман Гази. Аз също, страшно много!

Лека нощ! 😊

# 198
  • Мнения: 14 487



                           






                                     Добро утро Hug Hug Hug


             


        Красивата Зейнеп.Тук Фахрие беше с невероятна и много женствена визия.


             


             

   Ирина Hug хубавото за Осман е,че ще бъде изигран от Бу Wink, а лошото за нас ,че ще трябва да чакаме до януари Laughing

            Приятен ден  на всички bouquet


           




                 


       

# 199
  • Мнения: 3 161

                  Добро утро!  smile3525

           Нашият красив принц да ни разсъни, че последно време не ми стига времето. Имам една ученичка и я стягам за училище, тичам насам - натам, ужас.  ooooh! ooooh! ooooh!

             

         СЕБИ, днес е нашата киновечер, според двата фрага се очертава интригуваща серийка. Виждам, че продължаваш да го гледаш РП. То като няма друго...  Joy Joy Joy

              Приятен ден, момичета!  Hug

# 200
  • Мнения: 2 503
Добро утро , момичета! 🤗



Себи 🤗, радвам се, че Бу ще участва в този проект. Надявам се да е много успешен. Ще чакам до Януари , бързо ще дойде. За хубавите неща се иска търпение.

Мими🤗 , да е жива и здрава и много успехи в училище!




Хубав ден и много усмивки! ❤

# 201
  • Мнения: 14 487
                        


  Здравейте wavey wavey wavey


              МИМИ, Ирина Hug Hug

  Започнах романа  "ЛЮБОВ"  за нашия Осман.
Не напредвам бързо , но съм впечатлена.
Ако  по този роман е  изграден  и сериала , ще се радваме на история , която сигурно малко познаваме, но и от живота на Осман/Бурак  от младежките му години  до величието му  като създател на Османската империя.


         Ще му отива тази роля!   Осман и по-зрелия.Възрастта му го позволява!!!!!



                

    Ще има много любов и то не една Wink Laughing
 Ако ви е интересно ще ви държа в течение на романа.

     С две думи .......освен история ,ще има и много любов!!!!!


        


    А, това ...... е началото !
На допира, на усещането за принадлежност за цял живот!!!!

          

                
   Да МИМИ Hug следя РП и се разтоварвам максимално  Laughing
Харесвам  Джан , и в живота и  на екрана.
Различен мъжкар е !
Различен от нашия Бурак.
Някак по- топъл , прогнозируем любовник  е Джан Wink Laughing
Виж Бу , си е як мачо напорист, гони целта и не пуска жертвата яко  а ????? Обожавам го за това! Laughing Laughing Laughing


Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 18:04 от sebilMM

# 202
  • Мнения: 2 503
Себи Hug, бих искала да ни държиш в течение!
Както го обясняваш и на мен ми звучи интересно. Хубаво е , че има от всичко по - малко. Дано и в сериала бъде така.



Гледайки последната снимка , искам вече да е есен. Да стоиш на топло у вас , с кафе в ръка и да гледаш някой филм или сериал на БуФчетата... Heart

# 203
  • Мнения: 14 487
              Добро утро Hug Hug Hug


               


 МИМИ Hug така е при подготовката на ученик Laughing Да сте живи и здрави ! bouquet

Ирина Hug, чета за Осман,но напредвам бавно.Не е развлекателно четово , а исторически  роман с много имена, области в Турция,битки и приятелите на Осман.
За първи път чета книга  в която пред мен е точния образ на ГГ.Невероятно е.Непрекъснато усещам , че Бурак е най- подходящия за този образ- с черна коса, красиви проницателни очи ,атлетично тяло,доста непокорен дух и авантюристични действия......

  Ще гледаме повече мъже, битки  и най-вече Бурак.


             

    Приятен ден bouquet

# 204
  • Мнения: 3 161

                    Добро утро!  smile3525

             СЕБИ, голямо четене ще падне, ама поне ще си наясно с нещата и подготвена когато му дойде времето.  Joy Joy Joy Ама не трябва ли да се запознаем първо с другите сезони на сериала Ертугул ли беше, че да знаем за какво иде реч.  Thinking Или този ще е съвсем нов,няма ли да има връзка с другия или тя ще е само роднинска. Аз май много въпроси задавам, обаче няма кой да ми отговори.  Joy Joy Joy Опасявам се да не стане работата като при Фатих с Кенан Имирзалъолу. Много шум - за нищо, снимаха цяло лято две серии и накрая стигнаха само до шест епизода и финиш.  newsm78 И там имаше само мъже и битки.  newsm78 Аз май много песимистично подхождам още преди да е факт даже сериала.  newsm78

                 

                 

            Снощи с удоволствие изгледах Птичката.  Hug И да си кажа, това беше единствения смислен епизод, който очаквахме след десетина махленски пълнежа досега. Да видим как ще процедират нататък, че преместиха и деня - мен хич не ме устройва съботния онлайн, ама нейсе ще намеря начин.

                    Приятен ден от мен!  bouquet

# 205
  • Мнения: 14 487

      Здравейте МИМИ,Ирина Hug Hug

   Нещо новичко от Фахриенцето Laughing Малко ми е странен панталона newsm78, но пак е много красива Wink

                    



                   
              

# 206
  • Мнения: 2 503
Здравейте! 🤗

Нещо ново и от Бурак.




Благородно завиждам на феновете , които са се снимали с нашите любимци. 😇

# 207
  • Мнения: 14 487


   Ирина,може ли за по-кратко Ира newsm78

  Та , снимката с Бу е супер  bouquet
Той в настроение,до него приятели и най-вероятно хора от новия проект за Осман.

Здравейте! 🤗

Нещо ново и от Бурак.




Благородно завиждам на феновете , които са се снимали с нашите любимци. 😇

   Аз, честно , за разлика от МИМИ Laughing Heart Eyes очаквам много от този проект.
Четейки книгата Бурак е нАй Великия  ОСМАН.

    Мисля ,че Бу е роден за да изиграе тази роля!

  Националната им телевизия ще излъчва сериала.
  Определено е да са 80 серии в два сезона Naughty
   Според мен няма да има значение рейтинга-много е важно!!!!!!


  Този Бурак  е готов на всичко!!!!

     

   


  И подкрепата му в живота и професията!


   



         

# 208
  • Мнения: 2 503
Искаш ли “Ири” ? Това ми звучи по - добре. 🤗

Много хубав пост , Себи! С всичко , което каза аз съм напълно съгласна, особено за неговата подкрепа. ❤


# 209
  • Мнения: 14 487


    Ири Laughing звучи нежно и ми харесва!И най- вече кратко Hug


    И още един невероятен Бу в историческа роля.


         


    МИМИ Laughing  обещавам ти невероятен сериал с Бу.Исторически и РОМАНТИЧЕН!

    Понякога интуицията  ми ми изневерява  Wink  но скоро ще ти постна 5 цъфнали антуриума Winkха ха ха


     

Общи условия

Активация на акаунт