Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в Черна любов тема 9

  • 51 612
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 7 505


Еех, Вел, този мога да го гледам без да ми омръзне.

Hands Plus1
И аз така.
Чудно ми е дали и на живо е също толкова харизматичен? Заплювам си да го видя и да си говоря с него Wink

# 31
  • Мнения: 8 098


Еех, Вел, този мога да го гледам без да ми омръзне.

Hands Plus1
И аз така.
Чудно ми е дали и на живо е също толкова харизматичен? Заплювам си да го видя и да си говоря с него Wink

Явно на живо е още по-въздействащ щом фенките му стигат до загуба на съзнание!😜

# 32
  • Мнения: 1 042
Чисто нов Бу , от вчера!🤪


Бу и Фефа с приятели. Бу на лимби...😂

Алекс,
право да ти кажа  не го харесвам така.Не знам докога ще го чакам да се приведе в карасевда вид


а може и Аltinyildizclassics вид


другите му визии хич не ме кефят

# 33
  • Мнения: 1 042


Еех, Вел, този мога да го гледам без да ми омръзне.

Hands Plus1
И аз така.
Чудно ми е дали и на живо е също толкова харизматичен? Заплювам си да го видя и да си говоря с него Wink
BVAR, кажи как да те наричам, това ми е малко сложничко...
Дали е харизматичен на живо- най-вероятно да и то много, щото като гледам екзалтираните фенки като беше във Любляна...май ти омекват коленете. Къде ли да го видим??? Идват в България тайно на шопинг , но в пограничните гладове- май Хасково...Ама така официално...Надали.. Имали къща в Одрин- да пуснем разузнаването - да намери къщата да им отидем на гости. Ей го къде е Одрин.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 7 505


BVAR, кажи как да те наричам, това ми е малко сложничко...
Дали е харизматичен на живо- най-вероятно да и то много, щото като гледам екзалтираните фенки като беше във Любляна...май ти омекват коленете. Къде ли да го видим??? Идват в България тайно на шопинг , но в пограничните гладове- май Хасково...Ама така официално...Надали.. Имали къща в Одрин- да пуснем разузнаването - да намери къщата да им отидем на гости. Ей го къде е Одрин.

Наде - аз съм Боби   bouquet
Много ми хареса идеята с Одрин.  Heart Eyes
Мислех си за Истанбул ,така и така си е там, що да не го срещна нейде Smiley Нали казват ,че ако много искаш нещо и се сбъдвало.

# 35
  • Мнения: 8 098
Добър вечер!🤗🤗

За мое голямо съжаление няма да видим Каан и Бурджу в общ проект!😌

# 36
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро  Hug Hug Hug

Добър вечер!🤗🤗

За мое голямо съжаление няма да видим Каан и Бурджу в общ проект!😌



Ех, жалко  Tired така ми се искаше скоро да го гледам този симпатяга  Crazy

# 37
  • Мнения: 8 098
Здравейте! Hug Hug

Наскоро стана дума как се чувстват фенките в присъствието на Бу.

Това чаровно  момиче е пример за вълнението при такава среща! Laughing



А и ако те прегърне веднага се успокояваш! Wink

# 38
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ай Алексчеееее HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
... размечтах се . Някой са голееемии късметлии. Дай Боже и на нас такъв късмет!

# 39
  • Мнения: 8 098
Боби, Heart Eyes още две щастливки , но с различни емоциии... Joy





 Rolling Eyes

# 40
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Хахаха - фенките са неизчерпаем източник на емоции; Как си краде целувка, милата Joy

Това ми излезе преди малко и ми хареса



Измъкнах и 2 гифчета






Може ли да ми припомните - този символ за безкрайност/вечност Кемал го беше изтрил, а сега от клипа гледам ,че в затвора си го гледа , а нямам спомен да са давали ,че пак си го е направил. Каква беше там историята?


И още един момент, много хубво пресъздаден от Неслихан:



smile3531  txtloves  smile3531

Последна редакция: пн, 23 юли 2018, 20:56 от BVAR

# 41
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug

Може ли да ми припомните - този символ за безкрайност/вечност Кемал го беше изтрил, а сега от клипа гледам ,че в затвора си го гледа , а нямам спомен да са давали ,че пак си го е направил. Каква беше там историята?

Боби Hug, веднага ти отговарям: края на 26 серия, когато Кемал отвличаше Нихан от болницата с хеликоптера.




Алекс Hug, благодаря ти за всичко, джанъм, което си ни донесла като инфо!

Аз наваксах със серийките и тази вечер си изгледах редовната.
Значи, седя си аз и гледам туй безмозъчното същество Зеза и си задавам отново двата въпроса: как може да има такива мазохисти в любовта и може ли любов основана на заплахи, обиди, цинично отношение и престъпления да съществува? Head Band И любов ли е това изобщо, или някаква фикс идея? Thinking Да, знам ги тези приказки, че за любовта няма граници и, че ако обичаш, обичаш без условия. Че приемаш човека до теб с всичките му слабости и грешки и си готов на всичко. Обаче си мисля, че и най-голямата любов си отива, когато този когото обичаш унищожава бавно и безмилостно семейството ти, като в същото време най-безцеремонно те унижава и се присмива на любовта ти. И да вярваш, че той един ден „ще остави злото”.  Много я изглупиха Зеза, много… То поне любовта да им беше взаимна, че да има малко оправдание. Ама да паднеш толкова низко за някой, който те рита като мръсен парцал, ей това някак си не мога да го проумея… Не е любов това, а някаква цел Зезина, която тя оправдава с любовта. Или болест…. Rage Head Band
Ей таквиз неща си мисля за този персонаж, дето така и не успя да ме накара да му съчувствам до края на сериала...

Лека ви вечер на всички! Hug

Последна редакция: пн, 23 юли 2018, 23:37 от mamsity

# 42
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Мамси Hug HeartHeartHeart Супер си! Благодаря! Нещо ми се губи това, явно толкова съм бързала да гледам какво ще стане , че съм го изпуснала този момент.

Нещо в стила на нашия сериал:



Много хубаво текстче:


За Зеза и аз съм си размишлявала, колко трябва да си влюбен, че да изтърпиш такива неща, но при всичките малко изби на психо и фикс идея. Нали за това ни е Кара Севдата. Всичките нюанси на превода - от черна, до безнадеждна, обречена, несподелена, обсебваща , изпепеляваща . . . крайна ( в смисъл способна на крайности) . . . и така

P.S.

Бях сигурна ,че някой е направил клип с музиката за нашите:


Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 19:50 от BVAR

# 43
  • Мнения: 1 042
Боби, Heart Eyes още две щастливки , но с различни емоциии... Joy





 Rolling Eyes
ее, тази е направо нагла...

# 44
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
... Нещо ми се губи това, явно толкова съм бързала да гледам какво ще стане , че съм го изпуснала този момент.

Боби Hug, той самият момент беше такава изненада за нас и толкова романтичен, че напълно оправдано е да се изпусне тази малка подробност. Heart Ама аз съм го запомнила, защото поне 100 пъти съм изгледала откъсите с най-романтичните им моменти. Blush

Нали за това ни е Кара Севдата. Всичките нюанси на превода - от черна, до безнадеждна, обречена, несподелена, обсебваща , изпепеляваща . . . крайна ( в смисъл способна на крайности) . . . и така
А относно заглавието, да ти кажа все повече оставам с впечатлението, че се отнася по-скоро за невъзможната любов на Емир към Нихан и всичко произхождащо от тази любов. Особено след думите на Емир към Мерджан: " Това е черна любов - знам, че не мога да я имам (Нихан), но въпреки това продължавам да съм влюбен в нея." И не знам защо накрая Хилял и СЦ се оправдаха със заглавието по повод реакцията на феновете относно гадния край... Ама нали с нещо трябваше да се оправдаят.... Sad

Общи условия

Активация на акаунт