СУ ''Патриарх Евтимий''

  • 941
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Искам да попитам дали имате деца в СУ ''Патриарх Евтимий''  Пловдив приети тази година и дали знаете какъв е минималния бал за трето класиране във чужди езици и хуманитарни науки там.
Защото дъщеря ми взе, че се сети, че там ще е по-добре за нея. Искаше там но даже не го записа като желание, защото искала при приятелите си в Софтуерни и хардуерни науки в друго училище, но само няколко човека от нейния стар клас са приети. Та се надявам на най-доброто, което може да покаже третото класиране.

Благодаря предварително!:smile:

# 1
  • Мнения: 1
Някои има ли тест -примерен за иновативната паралелка в 4 клас -патриарх Евтимий

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 446
На сайта им има примерен тест, а доколкото знам продават и книжки с предишните им изпити.

Общи условия

Активация на акаунт