Тест за овулация - въпроси / тема 8 /

  • 67 220
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Благодаря ти happy mommy! Преди два месеца като бях на консултатия имаше наличен доминантен фоликул. На този етап май по-скоро наистина ще си продължа тестовете. В крайна сметка и тестове и БТ меря първи месец, а самите опити са от малко повече от 2 месеца. Иска ми се просто всичко да стане по естествен начин без излишни драми, но и вътрешно ме чоръвка дали всичко е наред най-вече заради СПКЯ.

# 61
  • Мнения: 199
Здравейте, днес положителен ли е според вас?

# 62
  • Мнения: 97
Определено тестовата черта е наситена повече. Аз мисля че е положителен

# 63
  • Мнения: 5 365
Pipiiv, според мен е отрицателен.
Чертата, която е по-близо до MAX, е тестовата линия и тя трябва да е по-тъмна. В случая ми изглежда, че е по-светла.

# 64
  • Мнения: 199
Благодаря, ще чакаме утре какво ще покаже. А проблем ли е, че пия вода през четирите часа преди теста, само не пишкам?

# 65
  • Мнения: 39
Моля за мнение,последен мц  на 2.08,правим от последния ми ден от цикъла опити,вече два дни показва този резултат,отчаях се,имам още 6 теста за ову.14 ден ми е.

# 66
  • Мнения: 15
Моля за мнение,последен мц  на 2.08,правим от последния ми ден от цикъла опити,вече два дни показва този резултат,отчаях се,имам още 6 теста за ову.14 ден ми е.

Колко дена ти е цикъла? Редовен ли е?

# 67
  • Мнения: 39
Различно,по принцип 29-33 дни.Heart Eyes Най-късната ми овулация е на 20 ми ден,тогава забременя но биохимична.

# 68
  • София
  • Мнения: 184
Елеонора, да, смятам, че може и без лекарско предписание, все пак това е витамин В8. Аз пиех и метилирана фолиева киселина, защото метилфолатът е формата, която със сигурност се усвоява от организма.
Иначе при теб овулацията може да предстои, но реших да разкажа за моя опит, в случай, че ти е полезен.

# 69
  • Мнения: 15
Различно,по принцип 29-33 дни.Heart Eyes Най-късната ми овулация е на 20 ми ден,тогава забременя но биохимична.
Щом ти е 14сти ден какво те притеснява? Ако този месец евентуално цикъла ти е 33дни О-то ще е по-късно. На мен ми е 21ден и още нямам + Sad Просто продължи с тестовете както ще направя и аз Simple Smile

# 70
  • Мнения: 39
В зачатие четох,че ако няма положителен тест  ,правите опити през ден до 35   ден и ако няма цикъл правиш тест:joy:

# 71
  • Мнения: 15
В зачатие четох,че ако няма положителен тест  ,правите опити през ден до 35   ден и ако няма цикъл правиш тест:joy:

Ами възможно е ,но си меря и БТ и днес Денис потвърди съмненията ми, че този месец до момента няма О.

# 72
  • Мнения: 5 365
Едно бързо въпросче.
При вас постепенно ли се насищат тестовете или от бледа изведнъж става наситена чертата?

# 73
  • Мнения: 1 472
При мене е постепенно, от бледа, по-наситена и най-наситена.....

# 74
  • Мнения: 6 294
При мен от бледа, става положителна. При всеки е различно. Има случаи при тест без никаква втора черта, на другият ден да е положителен.

Общи условия

Активация на акаунт