Кога и къде ще почивате лятото?

  • 11 447
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
От 16,06,2006 до 26,06,2006г на Евксиновград, близо до Варна Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Свекитата имат вила близо до Албена, та август месец сме там.

# 17
  • Мнения: 2 792
 Все още нямам никаква представа, нито къде, нито кога  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
7-17 август, парадайз бийч (мултигрупския комплекс между влас и елени)
през юли смятаме да обиколим мото-съборите из страната, че нали ще сме младоженци....

# 19
  • Мнения: 1 416
Все още нямам никаква представа, нито къде, нито кога  Rolling Eyes
И аз така. Като гледам другите колко са организирани...

# 20
  • Мнения: 843
гр. Хисаря - по технически причини Имаме нужда семейно  от процедури:-) Много е хубаво и не ми е за първи път:-)
 Ще пиша  кога... можем да се засечем с някого! Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Както всяка година, така и тази в началото на септември Камчия. И ще бъда почти през ден във Варна.

# 22
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
На "Златни пясъци"  в началото на юли  Grinning

# 23
  • Мнения: 7 430
Край нашенската река Сен Лоран ще се ходи събота или неделя да си топкам крачетата - това ще ми е курорта Tired

# 24
  • Мнения: 826
Най-вероятно  в на4алото на септември да отско4им до Орландо с децата.
Без таткото оба4е. Mr. Green
Той трЕбе да ба4ка. Crazy

# 25
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Арапя от 23 август. Дори вчера запазихме бунгалата

# 26
  • Мнения: 3 153
гр. Хисаря - по технически причини Имаме нужда семейно  от процедури:-) Много е хубаво и не ми е за първи път:-)
 Ще пиша  кога... можем да се засечем с някого! Crazy
Свиркай кога ще сте там, може да се засечем:) Мислим да отскочим за един дълъг уикенд от 4-5 дена до там в края на юни.
Имахме резевации за морето от 25.06. до 02.07.,  но ще ги отменя, че приятелите ни, с които щяхме да пътуваме няма да успеят тогава Confused А и мислим да отидем през август за 10тина дни, защото малчо и без това ще е ваканция и ще трябва да го гледа някой, та по-добре това да се случва на морето!
За септември планираме да сме в Созопол поне 1 седмица на вече завършената къща, ама да видим да не ни мине котка път Crazy

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
10-ина дни преди евентуалната почивка, узнаваме всички къде и от кога ще сме...

# 28
  • Мнения: 1 073
За сега плановете са - от средата на юли в Слънчев бряг, а в началото на ептември /живот и здраве/ в другата България за две седмици. Laughing

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Още април месец резервирах 20 дена на Приморско от 07.08 до 26.08 с уговорката, че може да решим да останем още 5 дни. А преди това 10 дена мисля да ходя с детето на една вила край Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт