защо наричате мъжа си мъжО?

  • 5 727
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 577
Лео - АМ и АДАТПЕ на отделен ред, отделни думи са за едно и също нещо..  Peace

Ей сега ще се сетя още. За сега АКИ ми е фаворит

# 91
  • Мнения: 7 474
Лео - АМ и АДАТПЕ на отделен ред, отделни думи са за едно и също нещо..  Peace


 Embarassed Грешка от бързане  Embarassed

# 92
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Мисля,че и думичките мамите,мами са малко така да го кажем форумски........не, че не се разбита, номи се струват малко нетипични при нормално говорене................. та за това к...р та какво е то #Crazy #Crazy #Crazy Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 4 068
Пиша "мъжо" щото така ми е кеф.
Иначе не му викам така.

# 94
  • Мнения: 494
Ami mai  evapros na navik ,sled 9 god.brak

# 95
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Пиша МЪЖО, щото все ще има някой издразнен  Mr. Green Пък аз ще си легна спокойна до мъжо и ще нанкам  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 125
Ами, защото ми е дълго да напиша "бащата на детето ми" или "приятелят ми, от когото имам дете и с който живея"........

# 97
  • София
  • Мнения: 2 623
За по-кратко  Hug иначе трябва да пиша "мъжът ми", който на всичкото отгоре не ми е и мъж, защото нямаме брак  Party

# 98
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ама аз серизоно не зацпевам - дето е бебчо, там е и бебка... прекалено лигаво ли ви звучи  Rolling Eyes

бебка е супер лигаво. просто ме дразни. за мен бебето е бебе. бебето това, бебето онова.
имаме и италианска дума за нашето бъдещо бебе и точка.

но бебка.. или бебчо.... това е на хормонална основа, и съм сигурна, че един ден ще прогледнеш  Laughing

сега бог ще ме накаже и ще стана една лигава майка, която после само ще пуска теми как бебка днес не е ак..ала или как на бебчо му се е изринало ду..пе..то...

  bouquet
Ще, ще  smile3521 С времето и ще си имате думи и изрази домашно производство и няма да се усещаш как ги употребяваш и пред други хора, а на всичко от горе и няма дори да ти прави впечатление че те гледат странно, а и няма да ти пука, че те обсъждат както ти сега обсъждаш от "висота" бебките и мъжОТ. newsm53 Ахъм. То се връща Ша знайш. хихих
Сега да няма засегнати- и у нас е така. newsm47

# 99
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607


Ох, ще прощавате, че съм тук искренна.

Прощаваме ти, но се пише с едно Н - искреНа  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 2 353
  На мен пък "съпругът ми" звучи като "чадърът в задника ми" тук в нет-а. "мъжО" е приятелска шега, който няма чувство за хумор си има други чувства, защо да не се занимава с тях. Да не е лошо, кво?

# 101
  • Мнения: 3 423
Лени,
и аз питах преди време това.
И ми стана ясно, че езикът
се развива, а народът изпростява.
Или обратното.

# 102
  • Мнения: 3 569

Уморена, изтощена - хищна хиена...

# 103
Мъжо, доки, компа, свеки - за други май не се сещам, все бисери, които научих от форума. Но никога не ги използвам, изглеждат ми много тъпи.  Tired

# 104
  • Мнения: 4 546
форумски жаргон   Wink

Общи условия

Активация на акаунт