Отгледах абитуриентка

  • 8 472
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
Да ти е честита и много щастлива Мика! (нали така й казвате?)
От това, което си споменавала за нея, можеш да се гордееш с детето си.

# 16
  • Мнения: 3 740
Благодаря за хубавите думи! Снощи ме беше налегнало едно носталгично настроение, но днес ми е по-ведро. Въобще, покрай този бал излязох извън релси. Уж не му се впрягах, уж отдавна живеех с мисълта, че е пораснала, а вече цяла седмица не съм на себе си. Просто са ми свършили батериите. Нищо не ми се прави и ми се плаче. Пурбетет ли ме повтаря, критическа ли ме почва...

# 17
  • Мнения: 5 877
Хей, ама ти имаш още време да бъдеш майка на малки деца!
А сега имаш и една страхотна приятелка, аз се сближих много с майка си покрай моето завършване на гимназия, тогава почнахме да бъдем равни - много ценно изживяване беше за мен.

# 18
  • Мнения: 3 740
Да ти е честита и много щастлива Мика! (нали така й казвате?)

Мика, да. Освен това - Мара, Маруца, Мацунка. Приятелите й  я наричат Мармот. Дразни се само от Мими.

Хей, ама ти имаш още време да бъдеш майка на малки деца!
А сега имаш и една страхотна приятелка, аз се сближих много с майка си покрай моето завършване на гимназия, тогава почнахме да бъдем равни - много ценно изживяване беше за мен.

Да, на теория го знам. И на практика сме си близки. Не прекалено, но доста. И тръшъкът ми няма никакви логически обяснения.


Това ще стане по-късно поради вродената ми непоправима компютърна тъпота.

# 19
  • Мнения: 1 608
Да ти е жива и здрава! Радост да ти носи и за напред!


# 20
  • Мнения: 1 756
Ама че хубаво си описала живота ви,просълзих се
толкова ли бързо минава
Дано и всички ние ,останалите мами в форума се похвалим след години
Да са ни живи и здравите нашите слънчица Hug

# 21
  • Мнения: 3 740
толкова ли бързо минава

Много бързо, наистина. Нали детството било времето, когато дните са дълги като години, а зрелостта - когато годините са кратки като дни. Обичайте децата си сега, давайте им времето, вниманието, обичта си сега. Дори да ви досаждат понякога, помнете, че са деца за много кратко време, а после цял живот ще бъдат възрастни.

# 22
  • Мнения: 1 756
Ох как се размислих
развеселих, натъжих  bouquet

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ииии, честито, много страхотно.......има още много неща да доживееш...........
После ще има и тема......вече съм баба...и така.........

# 24
  • Мнения: 2 332
Страхотно си го написала, Цвета! Насълзиха ми се очите (напоследък още по-лесно рева Wink ) - наистина си го написала с невероятно чувство!
Нека да ти е жива и здрава, и попътен вятър в приключението, наречено живот!

Нали детството било времето, когато дните са дълги като години, а зрелостта - когато годините са кратки като дни. Обичайте децата си сега, давайте им времето, вниманието, обичта си сега. Дори да ви досаждат понякога, помнете, че са деца за много кратко време, а после цял живот ще бъдат възрастни.
Благодаря ти и за това!   bouquet Наистина, човек, увлечен в ежедневието, забравя тези прости истини... понякога е добре да поспреш, и да се огледаш какво всъщност става около теб...

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дай Боже всекиму такава радост и гордост Hug
Спомням си сълзите на майка ми когато завърших училище (преди 14 год.), тогава се дразнех. Вече съм наясно, че и аз ще рева ooooh!
Нали детството било времето, когато дните са дълги като години, а зрелостта - когато годините са кратки като дни. Обичайте децата си сега, давайте им времето, вниманието, обичта си сега. Дори да ви досаждат понякога, помнете, че са деца за много кратко време, а после цял живот ще бъдат възрастни.
Благодаря ти и за това!   bouquet Наистина, човек, увлечен в ежедневието, забравя тези прости истини... понякога е добре да поспреш, и да се огледаш какво всъщност става около теб...
  bouquet

# 26
  • Мнения: 200
  bouquet Да сте гиви и здрави   bouquet И щерката и мам4ето  Peace Напрво се просълзих..... Не усещаме как минават 20 г. и колко бели коси си имаме вече  Rolling Eyes наистина дано има повече поводи за сълзи от радост  Peace успех в живота и все да те радва   bouquet

# 27
  • Мнения: 3 740
Спомням си сълзите на майка ми когато завърших училище (преди 14 год.), тогава се дразнех. Вече съм наясно, че и аз ще рева ooooh!

Ама аз на бала въобще не ревах. Напротив, беше ми много весело, посрещахме гости, скъсахме се от майтапи за нейна и моя сметка. А сега място не мога да си намеря. Като се пооплаках, ми поолекна, де. Снощи и с мъжа ми си говорихме, че нещо не сме във форма, уж няма причина, а сме без хъс. Едва като написах за абитуриентката, ми просветна. Това форумът си е жив психоаналитик. Laughing

После ще има и тема......вече съм баба...и така.........

От твоята уста... Но след известна пауза, моля.

И пак благодаря на всички!  bouquet

# 28
  • Мнения: 8 917
"Ще изчезне, преди да разбереш за него.Отпечатъците от пръстите по стената стават все по-високи и по-високи. И тогава изведнъж те изчезват" - Дороти Евслин

Но ти си щастливка, Цвети, защото отпечатъците от пръстчетата на твоята пораснала вече дъщеря ги няма, но затова имаш други 3 съкровища Hug Да са ти живи и здрави!  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 405
Виж само как ме разрева. По-хубави думи не съм чувала. Кажи ги и на нея Hug
Пожелавам на всички ви още много подобни моменти на щастие, гордост и обич  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт