"Системата - 60" - тема 53

  • 50 953
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 45
нов месец, но в края ще е пълен провал за мен - почивка на ол ин....
затова се запретвам да сваля де що може и така. тия дни съм без движение и опитване на туй онуй
з-баница, шоко фурми и сушени плодове
о-салата с риба
в-кисело мляко и сушени сливи
имам предложение. ако се съберем повечко желаещи за една среща - на обяд, че да похапнем или една провална вечеря със закъснели салати. За София ми е предложението, на ако е в почивен ден може и други да се присъединят. Да се видим сега и наесен-дали ще се познаем?!?

# 451
  • Мнения: 1 421
Дай Боже всекиму такава почивка! Ще ти простим прегрешенията. Пък и лято идва, по-лесно се свалят килца. Наслади се на почивката, не го мисли. За среща-винаги готова!

# 452
  • Мнения: 850
Като на шега, ден 01!

Започвам на 76кг, цел - да превъртя брояча, т.е. 100 дена да пиша, пък... ако мога и да спазвам.

Все още не съм ви чела назад.
Честита пролет и ново време Simple Smile)

# 453
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Май сама ще си системствам тази седмица😀Днешното меню:
З - мюсли с мляко
О- постен гювеч със салатка
В-грейпфрут и морков

# 454
  • Варна
  • Мнения: 1 885
А, не, и Лебедче започна Satisfied
На мен ми свърши основният стрес - 31.03. - и вече мога да се концентрирам над диети и режими. Дори си купих грил, за да си правим диетични мръвки и кюфтенца. Включвам се от утре. Днес няма да вечерям, но обядвах китайска храна в 16 часа и отивам на танци да я разкарам. Лек ден!

# 455
  • Мнения: 16
Аз започнах режима за втори път. И то преди няколко седмици. Преди няколко години пак го спазвах за почти година. Тогава бях на 18 - 19 години и свалих 8-9 кг. Харесва ми закуската и аз си я правя по мой вкус 😊
Режимът е здравословен и е добър за забързаното ежедневие. Преди няколко години включващи те се тук бяха повече.
Чета тук като мога Simple Smile

# 456
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Момичета, радвам се, че се включите. Аз днес ще се оплача от вчерашния ми картофен гювеч. Хем гладна, хем кантара +показа. Спирам картофи, ориз, хляб и сладко за известно време. Пък да видим. За моите 49години май ще трябва доста да се лишавам от тях. 😕
За днес:
З-овесена филийка с мляко и сирене
О - мешаница с печен пипер, извара и кисело мляко съм приготвила
В - риба
gpym4e, ти си от моята професионална кръвна група, ама има още зор и този месец😀
Приятен ден на всички!

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 12:14 от мама барба

# 457
  • Мнения: 1 421
Здравейте мили момичета! Два дни бях със накаксъв стомашен вирус, разказа ми се играта. Вчера бях на картофи и бисквити. Днес съм в по-човешко състояние и се опитвам да влаза в правия път.
З: препечена филия със сирене, кафе.
О: ще бъде пак варени картофи.
В: Ще я мисля после.
От утре и аз мисла да огранича малко картофи, ориз, хлаб и т.н.
радвам се, че Друмче и Лебед са отново с нас. Те са наша опора и вдъхновение.
Слънчев и системен ден на всички!

# 458
  • Мнения: 45
добър ден и от мен.
не съм режимна, загубих си волята....лошо.
но ще се опитам пак да вляза в релси. лошото при мен е, че много бързо се качиха доста кила.

gpym4e - къде ходиш на танци, че и аз ходя и може да се окажем заедно? може да ми пишеш на лс за да няма разкрития.
днес
з-сандвич с кашкавал и бисквитка с черен шоколад
о-яйца и зелена салата. тук да питам - на тигана за палачинки с малко масло пържени ли се водят яйцата и съответно системни ли са?
в-кисело мляко и 2 ябълки

# 459
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Танцувам в "7/8". Сега остана наистина да се познаваме Laughing
Днес съм доволна - режимна съм си. Закуска - кашкавалка и кола, обяд - пиле с ориз, а за вечеря - месо на скара.
Имам и една друга причина да искам да отслабна, ама засега няма да я споделям. Хайде, момичета, лятото наближава!  

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 16:02 от gpym4e

# 460
  • Мнения: 45
майко мила, колко съм заспала...сега виждам, че си от Варна-няма как да танцуваме заедно, но има как да се запознаем Simple Smile))
днес
з-сандвич с кашкавал, бисквитки
о- спаначена супа с кисело мляко
в- киви и мляко

# 461
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Разбира се - на едно системно кафенце Laughing
Днес: З. френски хляб бриош с кашкавал и масълце, едно малко парче торта О. свинско с ориз и салата В. Чаша топло прясно мляко

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 10:31 от gpym4e

# 462
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Вчера и днес са ми натоварени дни и май нямам време да мисля за храна, но доволна от себе си. По леко ми е, нищо, че кантара днес отсече само 700гр.за 4 дни.
Днес:
З-сандвич от овесена филийка и прясно мляко
О- таратор, варени яйца и маслини
В-плод с мляко
Имам пакет с пълнозърнести спагети. Може ли за обяд да се хапват, че сутрин спагети не бих яла?

# 463
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Спагетите са разрешени за обяд, но не ги съчетавай с месо.
Аз днес съм на: З. сандвич, обяд - пиле с къри, а вечерята е кюфтенца на скара.
През седмицата е ок, но през уикенда изкушенията са по-големи, особено когато се налага да готвя... Дано поне нямам много прегрешения.

# 464
  • Мнения: 1 421
Момичета, тези дни съм ужасно несистемна. Закъсах сс стомаха и ям картофи, ориз, бисквити. Вече съм по-добре, но ще почна от начало от утре.

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 15:50 от Лоритта

Общи условия

Активация на акаунт