Има ли желаещи мами,да спираме цигарите?

  • 11 741
  • 197
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 235
Аз да ви кажа като не ям и не ми се пуши,ама това става след втория третия ден на не ядене.Та днес я карам на чай само ще видим утре и другиден , миналия път така ги спрях е... за три месеца , вярно ама пък не надебелях.
Та за пореден път се убеждавам сега като пиша че с глад всичко се лекува , не мислете че съм някаква луда последователка на Лидия Ковачева , ама като гладувам на чай и ябълки няколко дни и не ми се пуши , минават ми екземите изобщо ... голям живот!! cry

# 76
  • Мнения: 597
О,ето ме и мене...аз пуша от 22 години...може и 24 да са. И аз пушех по кутия,но от както реших да ги спра в началото не пушех,но сега си паля по 1-2 цигари на ден,или само ако имам гости,а в нас всеки ден някой минава...Така,че дори и това е рекорд за мене,въпреки,че трябва да се спрат изобщо...но и това ще стане. Веднага започна да ми се хапва много...и качих  4 те кила ,които свалих с диетата на Майкъл..сега се мерих,пак съм в изходна позиция с килата.И  от днес пак на диета...но поне сега се чувствам по силна да спра да ям каквото ми попадне...поне знам,че ако много преритам мога да си запаля,но гледам да не го правя,някак си ми е по-спокойно..не знам,аз  го приех  много лично това спиране на цигарите...всякаш някой ми е взел нещо от самата мен..а не трябваше така да става,и аз не знам как да го обясня.Но сега съм по-добре.Трябва да ги махна и тези по1-2...иначе  все едно не съм ги спряла,нали?

# 77
  • Мнения: 811
пинки,чудесно е че си ги намалила да 1-2 цигари!но ще е по-хубаво да ги спреш съвсем Mr. Green иначе може да ти се наложи два пъти да преживяваш това,което е написала катюша
има три фатални прага: първите 72 часа, които са най-трудни, четиринадесетият ден и после шестия месец. Тогава желанието за цигара е най- силно и не запалите ли- категорично сте ги отказали.

  bouquet

# 78
  • Мнения: 139
Добро утро, отбор! Един въпрос - сутрин кашляте ли, като "пушачи"?  newsm78 Струва ми се, че спирането на цигарите, ми се отразява на фигурката  Sad. При вас как е? Въпреки всичко, "дръжте се" непушачки!!!   bouquet   

# 79
  • Мнения: 13 512
Вече 5 месеца не пуша,но не съм се закашляла нито веднъж.А както съм казвала,пуших 25 години по 1-2 кутии на ден.Досега не ми се и допушваше,но от няколко дни започнах да се сещам и да ми липсва. Качвам и килограми, а съм постоянно на диети и спортувам 3-4 пъти в седмицата.Но знам,че след още 2-3 месеца  метаболизнма  ще влезе в ритъм и ще започна да свалям.Важното е,че спрях цигарите!.Успех на всички!

# 80
  • Мнения: 206
Аз не съм от отбора ви, mania, защото индивидуално реших кога ще ги спра, а и се притеснявам да давам предварително декларации, но ето - днес е 10-ти ден, в който не пуша, и ще ти отговоря на въпроса... Hug

Не. И аз като Ив-Надин грам не съм се закашляла, което е странно - повече от 20 години ги пуша, последните няколко - по две кутии. Но тази последица не се е проявила.

За протокола - не качвам килограми, дори свалям - наложих си специален режим на храна и спорт; нищо не ползвам като средство, освен инат, вода, инат, вода и пак инат, не ми е особено добре, да не кажа никак - като комфорт; вие ми се свят - това е първото парадоксално като последица, от момента на спирането им, и продължава да е така.
Но не съм се отказала, напротив!... Heart Eyes

Много, много, много, много ми липсват цигарите и усещането от тях... Tired

# 81
  • Мнения: 811
и аз не кашлям
аз и докато пушех не кашлях-само когато ми се наложеше да сменя цигарите-пушех само ментолови и ако ме мързеше да се разходя,след една кутия други цигари започвах да кашлям-сутрин,обед ,вечер

имам усещането,че вече не съм така гладна както първите 2-3 дена Mr. Green
но аз съм слаба и няколко кг отгоре няма да ми се отразят зле Mr. Green кантар вкъщи нямам ,така че не зная дали съм напълняла,съдейки по дрехите-по-скоро не Thinking

  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 492
И аз вече не съм така гладна като в началото, пуши ми се много рядко и то за няколко секунди и ми минава ищяха. Но ако има нещо пред мен си го дъвча и без да съм гладна- това е малко обезпокоително. Thinking

# 83
подкрепям ви всички newsm10  даже се присъединявам кам вас да отказваме цигарите!!!!
само искам да питам някои ползвал ли е лепенки НИКОТИНЕЛ?дали има ефект?Купила сам си ги преди месец,но утре вече слагам първата!Само незнам как ще се справя с килограмите и без това съм качила 10 и немога да ги сваля....няма да мога да понеса още толкова.

# 84
  • Мнения: 206
подкрепям ви всички newsm10  даже се присъединявам кам вас да отказваме цигарите!!!!
само искам да питам някои ползвал ли е лепенки НИКОТИНЕЛ?дали има ефект?Купила сам си ги преди месец,но утре вече слагам първата!Само незнам как ще се справя с килограмите и без това съм качила 10 и немога да ги сваля....няма да мога да понеса още толкова.

Добре дошла... Hug

Аз умишлено не ползвам никакви средства, и за лепенките съм абсолютно некомпетентна - някои хора казват, че действат; други - никакъв ефект. Изобщо всичко е индивидуално. И всичко е в главата ни. Какво искаме, как, и мотивация, и воля, и изобщо - разбираш... Simple Smile

За килограмите - всичко е в твои ръце:
Направи рестрикция на хранителния си режим - задължително, вода, вода, вода, вода, вода;
Увеличи метаболизма си - диета тип Майкъл Дръмънд;
Ако можеш да си позволиш, прави някаква тренировка всеки ден или поне увеличи движението;
Забрани си тотално алкохола, заместители като солети, семки, както и въглехидратите, особено захари - дори един бонбон!, защото отприщваш гръвната захар и ще ядеш до забрава;

И грам няма да качиш!

....Мога и още, но и дотук стига. Уверявам те, действа!... Изпробвано е  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 492
Привет Весела, щом вече си ги купила, слагай си от лепенките, със сигурност ще ти е по-лесно първите 2 дни, когато най-много ти се пуши. За килограмите не се притеснявай, и аз съм с излишни 10 кг.,но не съм качила и грам отгоре. Ядеше ми се непрекъснато,без значение какво. Ами ям, но ям  ягоди, череши, салата, разни такива неща.Даже без да искам съм свалила малко. Така, че успех, не му мисли много.

# 86
  • Мнения: 2 674
аз не пуша вече по много - до 5 цигари на ден- но като си върна кг. тогава ще го мисля  спирането. Може би след няколко месеца newsm78
Ама пък за 3-4 цигари и то предимно с кафето Thinking ще видим.

# 87
  • Мнения: 597
Аз бях на диетата на Майкъл.Свалих за 6 дни 4 килца,и реших,4е спирам цигарите...Върнах си килцата,защото ми беше много нервно,и само ми се ядеше ..сега по не ми се яде,но пак съм със завиден апетит...Сега пак почвам диета и спорт,ама след 2 дни трябва да съм в цикъл,което зна4и за мен-обострен апетит за сладко,което е направо ужасно,но това е положението.Борбата продължава,при мене и на двата фронта...но си признавам,4е ми е много трудно.Аз ли нямам доататъчно воля и инат,не знам.... Embarassed

# 88
  • Мнения: 811
при мен апетита позатихна Mr. Green
а глад за сладко винаги имам Mr. Green

пинки опитвала ли си с да хапваш сладки плодове като ти се прияде сладко?тъкмо сега е време за плодови салатки smile3521

# 89
  • Мнения: 811
аз в неделя изпуших 3 цигари  Embarassed Embarassed Embarassed
сутринта,наобяд и вечерта,после ми стана лошо Sick
не искам повече да правя така Mr. Green
а забелязвам,че тена на лицето ми започва да се избистря smile3521

Общи условия

Активация на акаунт