Седмичке - наситена с мечти, искаме по две черти / 5.06 - 11.06/

  • 8 969
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 235

   Здравейте и от мен, момичета!
 
   Аз бях на доктор тази сутрин и си имам 15мм фоликулче. Ще правя инсеминация четвъртък, петък и дано всичко да е наред.

   Едва ли ще ми дадът отпуск тази година, но аз ще си открадна ден-два, за да видя моренцето. Много го обичам.


   Весела седмичка и само радостни събития.

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 11:52 от iv77

# 16
Здравейте и от мен!

Това ми е първото вклщчване тук, но темата е подходяща - до края на седмицата ще видим дали ще ми донесе късмет! Пожелавам да е успешна за всички.
Praynig

# 17
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Силвър, до края на седмицата - най-късно в неделя, но пак ще си направя тест и ще споделя резултата. Стискай палци!!!

# 18
Здравейте, моми4ета!
Успешна седмица на всички!
Стискам палци Iramira!
Успех и на теб Iv77!

Момичета, нормално ли е да ме боли яйчника с фоликула по време на секс 2 дни след ПРЕГНИЛа? Thinking Дали това означава, че точно тогава се е пукнал?

P.S. Добре дошла Kaq! Дано скоро да ни напуснеш, та и ние с теб да се измъкнем! Party

# 19
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте момичета  Hug
Отдавна не съм писала  Embarassed и вие сигурно вече сте ме забравили  Wink, но днес имам малко свободно време и реших ей така да ви пиша, да ви пожелая успешна седмица и много положителни емоции   bouquet
Стискам палци на всички да се сбъднат мечтите ви  Praynig Hug

# 20


P.S. Добре дошла Kaq! Дано скоро да ни напуснеш, та и ние с теб да се измъкнем! Party

Simple Smile

# 21
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Честита нова седмичка и от мен! Дано да е по-успешна от предходната!

Диди нормално е температурата на околната среда да влияе върху БТ, така че не се притеснявай.

Добре дошли на всички новички и да не се задържате дълго  Wink

Леичка радвам се че сте отстранили проблема. Дано това да е била причината за неуспешните опити. Възстановявай се бързо и те чакаме отново на бебеправещия фронт  Hug

Елф горе главата, следва нов цикъл и нови надежди   bouquet

# 22
  • Мнения: 59
Здравейте момичета. Успешна седмичка и от мене.
Елфче съжалявам, че имаш "гости". Така се надявах за тебе, че и аз бях в подобна ситуация. Сега съм в положението на Ирамира. Имам закъснение и една мооого бледа втора черта, която стана по-ясна след около половин час. Дано не са напразни моите надежди, но като си гледам спада на температурата днес и липсата на болки в гърдите...

# 23
  • Мнения: 9 990
Добре де-искам аз да попитам?! newsm78
на тези от вас, които правят тестове и има втора бледа черта/ не изпарителната линия, а розовичка черта/ и после идва или повторният тест е с една чертичка-често ли се случва това?В смисъл-доколко да имам вяра на тези пусти тестове?
Иначе-стискам палци бледата чертичка да стане дебела и тлъста Praynig

# 24
  • Мнения: 191
А така виждам няколко кандидатки за  EFP а дано да тръгне тази седмица на хубаво Hug  bouquet
Еллица и аз като теб искам да си направиме морско бебе дай Боже luvbed то и аз съм морско бебе на мама и тате дано така да е писано и ние да си го направиме там:pray:
pretty ще се разминеме аз съм от 24.07-31.07.06, но пък ще споделиме впечатления дано да е хубаво Joy
Lea чак сега забелязах, какво си написала дано всичко да е наред и скоро да видиш твоите чертички Praynig
elph сигурно следващия месец ще е твоя няма място за съжаление напред, кураж Hug  bouquet
На мен пък цикъла ми този месец беше много странен дълъг около 10 дни, но за сметка на това капеше по две капчици, само 2 дни си беше наред newsm78дали не се дължи на променливото време Thinking
На някой да му се е случвало нещо подобно и друг път е имало пролетно време някакви смущения да не говориме, че преди аборта не бях и особено редовна а сега +- 2-3 дни си ми идва!............и кръста ме боли.........абе разглобила съм се като бабка значи hahaha
Хаиде стига съм се оплаквала доскоро Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Лилето, наистина може от промяната във времето и по-точно от температурните амплитуди, така да се е объркал цикъла ти. Но ако се повтори и другия месец, отиди на лекар и поискай да ти изследват хормоните.
Пенелопа, не знам дали някой води статистика на фаливите тестове, но едно е ясно - трябва да си се чака закъснение за по-сигурно Wink
Добре дошла Кая! И успех скоро!
Елфче, съжалявам за лелката, ама бебчето може да иска да стане през лятото Wink
Iv 77, успешно инсе Praynig

# 26
  • Варна
  • Мнения: 391
Момичета, имате ли информация за това колко за надеждни тестовете за бременност Clear (тези дето са в кутийката 5 за ову и 1 за брем.) От 2 седмици поддържам 37 - 37,2 телесна температура, закъснява ми с два дни (за мен много), но този тест беше отрицателен...Дали имам още шанс да се нядявам???? Много объркана се чуствам....не знам кога да пробвам друг тест...

# 27
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Добре де-искам аз да попитам?! newsm78
на тези от вас, които правят тестове и има втора бледа черта/ не изпарителната линия, а розовичка черта/ и после идва или повторният тест е с една чертичка-често ли се случва това?В смисъл-доколко да имам вяра на тези пусти тестове?
Иначе-стискам палци бледата чертичка да стане дебела и тлъста Praynig

мен ми се случи два пъти така - на 2-3 ден закъснение правя тест, появява се втора, едвам видима чертичка (след около 30 мин) и след още 2-3 дни ми идва.
Сега като правих тест на 2-ри ден от закъснението пак се появи такова бледо чудо и си казах, че тоя филм вече сме го гледали и се отчаях. Ама на 7 ден закъснение нямаше място за съмнение (и пак не беше много ярка пущината).

# 28
  • Мнения: 456
Мерси момичета. Аз знам че бебчо ще дойде в най-подходящия момент и не се притеснявам. Може и по сватбата да реши че ще стане. Божа работа.  Praynig

Исках да ви попитам нещо обаче. Днес случайно попаднах на нещо интересно в интернета. Има теория и много статии че зачеването зависи много от лунната фаза в която е била луната когато е родена майката. С други думи, ако една жена е родена по време на пълнолуние, то тя ще зачене по време на пълнолуние също. Много странна но и логична е тази теория. Може те ли да ми кажете дали знаете нещо по въпроса?   newsm78

А на не чакащите, стискам ви силноооо палци! Дано да видите двете чертички тази седмица!!!
  Praynig

# 29
  • Мнения: 9 093
Може те ли да ми кажете дали знаете нещо по въпроса?

Аз за пръв път го чувам, не знам дали е логично, щото не съм наясно с Луната и влиянието й върху тези неща Simple Smile Ако някой сподели подробности или пък може да го обясни, ще е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт