Седмичке - наситена с мечти, искаме по две черти / 5.06 - 11.06/

  • 8 978
  • 265
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!!!

Хубаво Започна деня. Честито на Анима! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  Party

А За луната, аЗ вчера За пьрви пьт чета За това и ми стана интересно. Пише че в Зависимуст от това  вкоя фаЗа е родена една жена, то в сьщата фаЗа тя ще Забременее. АЗ намерих една страница, кьдето беЗплатно ти подготвят 'подходящите' дни За Забременяване и на мен сьщо се окаЗа че са тогава когато сьм в цикьл....  newsm78 но и там пишеше че една жена може да Забременее само преЗ определени месеци в годината когато луната и фаЗа сьвпада с средата на цикьла (биологичната овулация). Колко е истина и колко е льжа не Знам, но луната предиЗвиква много природни явления, така че не бих се очудила да има влияние и на нас. А и много ирледвания са правили и пошеше че това обяснява и анумалии като това жени Забременяли по време на цикьл. Сьщо пишеше че 30% от жените Забременяват по време на ову-то а 80% по време на луната им фаЗа...

Ако искате да прочетете още, ето няколко линка но са на англииски.
http://www.yoni.com/wombmoon/wmlunarfertile.shtml
http://www.epigee.org/menstruation_lunar_fertility.html
http://www.mothering.com/discussions/showthread.php?t=367436

Пак каЗвам че не Знам колко е истина, но ми стана интересно... а и има логика според мен.  Blush   Thinking

Лек ден и искам още новини За две черти!!!
  Flutter

# 61
  • Мнения: 2 120
Мацки ако сте регистрирани във ФФ и отворите календара си също ще видите, че само в един месец овуто съвпада с лунния цикъл. При мен това е септеври месец,  а до тогава можем да си лежим и без друго се втелясахме от секс. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 456
Joy Crazy Mr. Green Даре, хихихи... аЗ вчера му раЗкаЗвах на мойто мьжле За 'новите' ми поЗнания и докато му раЗкаЗвах си умирах от смях... каЗах му че вечерта ми е фаЗата в която мога да Забременея и че и миналия месец ми е била по време на цикьла.... и той много се смя сьщо.   Crazy

# 63
  • Мнения: 267
Направо се втелясахме...  154uu

# 64
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ЧЕСТИТО, АНИМА!
леко бременеене, без много "екстри" Simple Smile

# 65
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Честитки и от мен, Анима! Лека бременност и пухкаво бебоче!А пък на мен днес ми се newsm45 newsm45. Оказа се , че "моят" лекар въобще не ме е излекувал, а и въобще ме е лекувал през пръсти, защото имам ужасна анаеробна инфекция и кондиломи, които са достигнали до шийката на матката. Вече се надявам да съм се излъгала за двете чертички, защото докторката каза, че е опасно да се забременява с това. Специални благодарности на мацката, която ми даде координатите на др Евелина Желязкова  love001  love001  love001 А "моят" доктор ще го bash

# 66
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Анима, честито!  bouquet Лека бременност и безпроблемно раждане!
Девойките в дупките Wink, я се показвайте бързо и излизайте, че кака ви Леа ще ви подгони с метлата Mr. Green Какви дупки в началото на лятото Rolling Eyes Лятото е най-хубавият, най-топлият, най-слънчевият сезон, и щом Сънчито казва: Назад към природата! - хайде да сме в унисон с нея Sunglasses
iramira , какъв е бил тоя некадърен лекар? Зарязвай го веднага!
На мен ми махнаха конците Grinning Повече беше неприятно, отколкото болезнено - все едно някой ми човърка в пъпа...Май утре ще ми бият инжекцията. Докторът оперираше в момента и не можахме да се видим и говорим.
А сега - приятен и усмихнат ден!  bouquet Grinning Grinning Grinning Sunglasses

# 67
  • Мнения: 2 120
Цитат
Девойките в дупките , я се показвайте бързо и излизайте, че кака ви Леа ще ви подгони с метлата  Какви дупки в началото на лятото
Peace

Старите дружки се покриха, а новичките се тюхкат. Лошо -- я се вземайте в ръце, ще дърпаме уши. Wink

# 68
  • Мнения: 235


   Anima, честито!
   Златомира и Lea, много благодаря за пожеланията.  Но тая дупка, в която съм и за която говорите ми е почернила дните и нещо хич не се надявам. Трябва да излизам, ама не знам как.

   

# 69
  • Мнения: 2 120
Проблемът с `дупките` решавам с пазаруване. Изобщо шопинг терапията ми се отразява много добре. Опитайте - може една фиба да е, но ще ви промени настроението. Laughing

# 70
  • Мнения: 235

  Явно аз съвсем съм го закъсала, щото и по магазините не ми се ходи. Както казваше баба ми - трябва ми един як бой. Embarassed

# 71
  • Мнения: 9 094
Даре, това и при мене работи, ама напсоледък стагнацията е голяма Mr. Green
А и в момента лично мен ме вълнуват едни здравословни рпоблеми, та докато не се решат, предполагам ще си стоя в дупката...
На всичкото отгоре смолянското ми котенце има тумор на млечната жлеза, поне е доброкачествен, ама аз съм много притеснена, сутринта даже говорих с моя ветеринар, та ако се наложи ще я водя от Смолян до тука...ужас...просто напоследък новините се надпреварват коя е по-гадна от другата. Моля се този период да мине по-скоро и да издържа...

# 72
  • Мнения: 267
Мжеду другото, шопинг терапията наистина помага. Миналата седмица като ми дойде, излязох по магазините и познай....  Mr. Green Вечерта се усмихвам на мъжа ми колкото се може по-невинно  Blushи му викам, да знаеш, понапазарувах... помага... той милия ми се струва че сега още по упорито ще бърка кекса, щото ако продължават да си се редят все така месеците на разочарование, с тая моя шопинг терапия ще разбия семейния бюджет  Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 2 120
Еличка, разсмя ме, но като се замисля, моя милост почти две години първо `разбива` мъжа, а после съсипва бюджета за подобряване на настроението. До кога ли? Wink
Но съм изработила техника и тя е следната -- спестявам пари за тежки дни, разбирайте за дните на М. Така не се бърка много в общия бюджет. Laughing

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 12:06 от Дара

# 74
  • Варна
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!!!
Първо честито,ANIMA!!!!  bouquet
Най-сладурското бебче ти желая!!!И една много спокойна бременност!!!

Не издържам вече да не се похваля и аз... Разбрах как изглеждат двете чертички на живо и сега трябва да се преборя със всички бабички за посещение при джипито...

А на всички които имат закъснение, но не виждат втората чертичка да я карат по спокойно; аз също миналия понеделник имах 1 седмица закъснение и отрицателен тест newsm78. Тази неделя обаче всичко вече беше ясно и нямаше съмнение че съм бременна. Аз нали съм си "Тома неверни" днес още един тест направих и пак 2 чертички, така че бъдещи майчета не се тревожете.... И излизайте от дупките че е ЛЯТО вече  Joy

Общи условия

Активация на акаунт