Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 6

  • 70 762
  • 752
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 84
Здравейте отново момичета. Да ви попитам вие каква фолиева киселина пиете? Аз имам поликистозни яйчници и до сега пиех Инофокил. Но се чудех, защото ми спедстои трансфер, дали да си взема друг вид или си е добър продукт Инофолика?
Нямам търпение за трансфера и пожелавам успех на всички! Simple Smile
Аз пия Фемибион1 -една таблетка на ден

# 331
  • Мнения: 783
Аз пия Фемибион по 1 таблетка,и Инофолик Комби 2×1 Simple Smile

# 332
  • Мнения: 404
Здравейте отново момичета. Да ви попитам вие каква фолиева киселина пиете? Аз имам поликистозни яйчници и до сега пиех Инофокил. Но се чудех, защото ми спедстои трансфер, дали да си взема друг вид или си е добър продукт Инофолика?
Нямам търпение за трансфера и пожелавам успех на всички! Simple Smile

Аз и преди и след  този,трансфер пия Метафолик и витамини за  етапа на планиране на бременност. Казаха ми, че  тази фолиева по-добре се усвоява от организма.Малко по-скъп е 10лв. Успех

# 333
  • София
  • Мнения: 799
Аз и преди и след  този,трансфер пия Метафолик и витамини за  етапа на планиране на бременност. Казаха ми, че  тази фолиева по-добре се усвоява от организма.Малко по-скъп е 10лв. Успех

Да не би да имаш предвид Неофолик МЕТА ?

# 334
  • Мнения: 404
Аз и преди и след  този,трансфер пия Метафолик и витамини за  етапа на планиране на бременност. Казаха ми, че  тази фолиева по-добре се усвоява от организма.Малко по-скъп е 10лв. Успех

Да не би да имаш предвид Неофолик МЕТА ?

Така де, това имах предвид, малко съм разсеяна днес, от + кръвен тест Simple Smile

# 335
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 057
Аз и преди и след  този,трансфер пия Метафолик и витамини за  етапа на планиране на бременност. Казаха ми, че  тази фолиева по-добре се усвоява от организма.Малко по-скъп е 10лв. Успех

Да не би да имаш предвид Неофолик МЕТА ?

Така де, това имах предвид, малко съм разсеяна днес, от + кръвен тест Simple Smile
+ кръвен тест е прекрасна новина ,тихичко честито и лека занапред.
Аз също пия мета фолиевата,2х400 мг заради мутация в MTFHR,приемам я постоянно -едно сутрин и едно вечер.

# 336
  • София
  • Мнения: 799
Така де, това имах предвид, малко съм разсеяна днес, от + кръвен тест Simple Smile

тихичко Честито Simple Smile

# 337
  • Мнения: 404
Успех момичета с пожелание за 2 чертички Simple Smile

# 338
  • Мнения: 48
Здравейте момичета, следващия месец ми предстои трансфер и лекаря ми каза, че този път ще приложим Ембрио лепило. Дали при някоя от вас е прилагано или някоя да знае малко повече за него?
WoldWide, честито и от мен! ❤

# 339
  • Мнения: 404
Здравейте момичета, следващия месец ми предстои трансфер и лекаря ми каза, че този път ще приложим Ембрио лепило. Дали при някоя от вас е прилагано или някоя да знае малко повече за него?
WoldWide, честито и от мен! ❤

Не знам почти нищо за лепилото, но на мен ми сложиха, дори не ме и питаха (не че се оплаквам). Първият път не се получи, този път обаче да. И само цената знам 50 лв. Пожелавам ти успех.

# 340
  • Мнения: 48
Здравейте момичета, следващия месец ми предстои трансфер и лекаря ми каза, че този път ще приложим Ембрио лепило. Дали при някоя от вас е прилагано или някоя да знае малко повече за него?
WoldWide, честито и от мен! ❤

Не знам почти нищо за лепилото, но на мен ми сложиха, дори не ме и питаха (не че се оплаквам). Първият път не се получи, този път обаче да. И само цената знам 50 лв. Пожелавам ти успех.

Много благодаря! 😘

# 341
  • Мнения: 766
Здравейте момичета, следващия месец ми предстои трансфер и лекаря ми каза, че този път ще приложим Ембрио лепило. Дали при някоя от вас е прилагано или някоя да знае малко повече за него?
WoldWide, честито и от мен! ❤
На мен ми слагаха лепило и при двата опита. Първият път имаше бременност, за съжаление кратка, в 8 г.с. доктора установи, че е спряло да се развива и последва аборт. При втория опит нищо не се получи. Но според мен е хубаво да има лепило, да знаеш поне, че сте направили каквото трябва... оттам насетне Божа работа..

# 342
  • Мнения: 48
Така е ^hope^... Пожелавам и на двете ни успех до край при третите ни опити! Simple Smile

# 343
  • Мнения: 392
Здравейте момичета! Знам,че въпроса ми  може да не е за тук, но ще съм Ви много благодарна ако някой може да ми помогне. Търся спешно телефона на доц. Русев. ..

# 344
  • Мнения: 955
Лепилото само може да помогне, ние слагахме и PВМС, което е нещо подобно.

Общи условия

Активация на акаунт