Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 6

  • 70 742
  • 752
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Момичета след ЗЕТ съм 4 ден, а имам болки като при цикъл за който  наближава датата. Предишните два опита винаги цикъла идваше преди дата за теста.Направо ще полудея вече Sad

# 226
  • Мнения: 784
Здравейте. Записвам се при вас и аз с предстоящ ЗЕТ. След много перипети задържани фоликули и хиперстимулация, днес докторката ми даде зелена светлина на 4ти ден от менструацията. Започвам естрофем 3х1 до 11.12 когато съм на преглед. Нещо много ми се вижда, но щом така е преценил.... Това ще ми е пети трансфер и все едно ми е пръв ужасно съм притеснена. Имам си едно момиченце пак от ЗЕТ и се надявам предстоящите светли празници да са на късмет на нашето семейство, а защо не и на всички. Успех момичета!

# 227
  • Мнения: X
Момичета, паднах на заледено, а съм 6 ден след трансфер, вече загубих всякакви надежди след това падане Sad

# 228
  • Мнения: 19 698
Защо? newsm78 Матката не е килим да го изтупаш или чувал с картофи да се разсипят...

# 229
  • Мнения: 1 275
Няма страшно,ако се е имплантирало едно падане не може да попречи.Дано не си се наранила ти!

# 230
  • Мнения: X
Благодаря Ви! .Добре съм по принцип, нищо ми няма.

# 231
  • София
  • Мнения: 10 642
Защо? newsm78 Матката не е килим да го изтупаш или чувал с картофи да се разсипят...
🤣🤣🤣
Малко по нагоре обяснявах, че матката не е кофа 🤣
Ама големи сравнения правим 🤣🤣🤣🤣

# 232
  • Мнения: X
Наистина Simple Smile

# 233
  • Мнения: 19 698
Защо? newsm78 Матката не е килим да го изтупаш или чувал с картофи да се разсипят...
🤣🤣🤣
Малко по нагоре обяснявах, че матката не е кофа 🤣
Ама големи сравнения правим 🤣🤣🤣🤣
Joy Joy Joy
Много ми се спеше сутринта и съм те изтървала Crazy

# 234
  • Мнения: X
Внесе настроение в така напрегнатия ми ден Simple Smile

# 235
  • София
  • Мнения: 10 642
Защо? newsm78 Матката не е килим да го изтупаш или чувал с картофи да се разсипят...
🤣🤣🤣
Малко по нагоре обяснявах, че матката не е кофа 🤣
Ама големи сравнения правим 🤣🤣🤣🤣
Joy Joy Joy
Много ми се спеше сутринта и съм те изтървала Crazy
То беше отговор на друг въпрос Simple Smile

# 236
  • Мнения: X
Момичета след ЗЕТ колко време слагате Хепарин , а и въобще за какво е предназначен ,знам че разрежда кръвта,но в случая се чудя защо го назначават?

# 237
  • София
  • Мнения: 7 645
НМХ се изписва ако имаш тромбофилии, както и понякога го изписват превантивно, тъй като лекарствата като естрофем и прогестерон сгъстяват кръвта.
Но колко ще го слагаш, само лекаря може да прецени, както и причината да ти го изпише - търси при него.

# 238
  • Мнения: X
А може ли да се пие омега 3 по 1 табл след замръзен трансфер?

# 239
  • София
  • Мнения: 7 645
Прави ми впечатление, че някакви обикновени неща, които доктра е трябвало да питаш те вълнуват.
Отговора е, че няма как ние да ти кажем дали може.
Омегата не е лошо да се пие, но има 100 различни омеги, различно дозирани и нямам представа дали тази, която искаш да пиеш е ок за теб и твоя случай Simple Smile


п.п. пише се замрАзен трансфер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт