Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 6

  • 70 584
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 327
Момичета след ЗЕТ колко време слагате Хепарин , а и въобще за какво е предназначен ,знам че разрежда кръвта,но в случая се чудя защо го назначават?
Мила слагах фракси до 12 г.с и пия Аспирин все още до края на тази 36 г.с .Не питам защо го назначават ,вярвам на лекарите Simple Smile беба се хранила по-добре ,доплера е перфектен ,кръвотока е супер т аспирина.

# 241
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета след ЗЕТ колко време слагате Хепарин , а и въобще за какво е предназначен ,знам че разрежда кръвта,но в случая се чудя защо го назначават?
Аз го слагах до 40 ден след раждането!

# 242
# 243
  • Мнения: 84
Здравейте!Колко време след ИКСИ може да се направи ЗЕТ?

# 244
  • Мнения: 213
Здравейте!Колко време след ИКСИ може да се направи ЗЕТ?

Според мен може още със следващият цикъл да се направи ЗЕТ, всеки е индивидуален и зависи как се чувстваш, дали ще имаш някакви изследвания които изискват време за да станат готови.

# 245
  • София
  • Мнения: 7 645
Хубаво е поне един цикъл да мине за да се успокоят хормоните.
Правих зет на следващия цикъл и получих БХ, не знам дали ако бях поизчакала да мине още един, нямаше да е по-добре.

Съвета ми е да изчакаш кървенето след фреша, после още едно и на третото да отидеш за зет, но нека и доктора да прецени.

# 246
  • Мнения: 601
И аз записвам днес трансфер на 1 замразено 5дневно ембрионче, терапията е утрогестан 2х3, медрол и АП. Дано е успешен, защото нямаме други и следва целия кръг отначало
Съмър не направи ли вече теста?

# 247
  • Мнения: 84
Преди ЗЕТ може ли да се направи изследване на НК

# 248
  • Мнения: 7 198
Може, разбира се.

# 249
  • Мнения: 84
А как се прави?Взимат кръв или биопсия?Каква е цената?

# 250
  • Мнения: 784
Момичета, правил ли е скоро някой ЗЕТ в Щерев? Преди 3 години болничния беше 14 дни, сега пак ли е толкова? Все още не знам кога ще е трансфера, но понеже за моята работа празници няма та да знам дали да взимам. Благодаря.

# 251
  • Мнения: 601
За ЗЕТ не мога да кажа, но Февруари ми дадоха 14 дни след пункцията. ЗЕТ правих Април, но никой не ми е споделил за болничен.

# 252
  • Мнения: 63
Здравейте дами.Аз съм след ЗЕТ не съм в Щерев но взех болнични .Дадоха ми го за 16 дена до 21 после са празници и на 27 съм на тест. Така че попитай .Успех на всички Nature SnowflakeNature Snowflake

# 253
  • Мнения: 784
Благодаря. Днес бях на преглед на 17 ми е трансфера на 18 ден. Малко ми е притеснено, че леко зацапване се появи днес. Докторката нищо не каза, но все пак. Попълвам колекцията с лекарствата и дано имаме късмет и Господ да е с нас. За болничния казаха 7 дни и ще се възползвам.

# 254
  • Мнения: 371
Момичета, правил ли е скоро някой ЗЕТ в Щерев? Преди 3 години болничния беше 14 дни, сега пак ли е толкова? Все още не знам кога ще е трансфера, но понеже за моята работа празници няма та да знам дали да взимам. Благодаря.
дават само за седмица. Аз веднага след него взех направление за уролог и той ми го продължи с комисия

Общи условия

Активация на акаунт