Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 6

  • 70 628
  • 752
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 54
Здравейте, предстои ми втори замразен трансфер. Започнах от втори ден напцикъла с естрофем по схема 3 дни по едно, 3 дни по 2 на ден, 3 дни по 3 на ден. На прегледа лигавицата ми беше "М" - 8. Продължавам с естрофем 2 х 2. Притеснявам се, доколкото си спомням, че в деня на трансфера не ми се мери лигавицата..Не знам дали нараства добре.

# 256
  • Мнения: 784
Здравейте. Прибрах днес моите снежковци и торбата с лекарства и инжекции и хоп вкъщи. Взех си болнични за седмица, че работя и нощни смени и е малко натоварено та сега ще е и пълноценна почивка.
Сега остава да чакам дядо Коледа да видя какво ще донесе.

# 257
  • Мнения: 601
Успех!
Нали му написа писмо Simple Smile

# 258
  • Мнения: 1 275
Силно стиснати палци и от мен!

# 259
  • Мнения: 955
Follow, успех !
Duca,  теста засега е +,  не издържах и дори ходих на преглед на 16ти ден от трансфера, на който се видя точица. Още не смея да се радвам, защото имам две загуби и много ме е страх.

# 260
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте, предстои ми ЗЕТ след празниците и тъй като сега съм на утрогестан, трябва да си наглася кога да ми дойде цикъла за да мога после да започна подготовката с естрофем. Проблемът е, че клиниката ми ще почива до 7 януари и аз сега правя едни сложни сметки Smile
Исках да ви попитам, пили ли сте естрофем примерно 13-14 дена преди да започнете прогестероновия препарат, защото мен винаги са ме викали 10-11 ден на преглед, лигавицата винаги е 8-8.5 мм и започвам кринона.

# 261
  • Мнения: 40
Купу, пила съм естрофем 14 дена и от 15-тия добавих и прогестерон. Успех.

# 262
  • София
  • Мнения: 2 051
Благодаря, успех и на теб.

# 263
  • Мнения: 40
Благодаря

# 264
  • Мнения: 601
Follow, успех !
Duca,  теста засега е +,  не издържах и дори ходих на преглед на 16ти ден от трансфера, на който се видя точица. Още не смея да се радвам, защото имам две загуби и много ме е страх.
Браво! Радвам се, че е положителен. Ще чакам да ме зарадваш със сърчице.
Успех!

# 265
  • Мнения: 80
Здравейте, моля за информация ако някой знае!
Може ли някой да ми каже колко дни след прием на Кринон и се спре трябва да ми дойде цикъла? Минах процедурата със пункцията, но след няколко цикъла ще се прави трансфер. Чакам трети ден да ми дойде цикъл. Попринцип нямам естествен цикъл.

# 266
  • София
  • Мнения: 7 645
Правилото е до 10 дни от края на приема на прогестеронов препарат.
Идвало ми е най-късно на 8-ми ден

# 267
  • Мнения: 169
При мен единият път на 4 ден , а вторият път на 3 ден след спирането.

# 268
  • Мнения: 80
Благодаря doriqna88 и Brayda. Значи чакам сега Blush а нямам търпение вече да дойде време до трансфера.

Весело посрещането на новата година и успех на всички мами и бъдещи мами!

# 269
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета! Честита Нова Година! Да е пълна с положителни тестове и много бебета:gift_heart:

Нуждая се  от помощта ви.
Имам замразени ембриончета и доктора каза да отида при него на 2,3 ден от цикъла. Но, той е на работа чак в понеделник, а на мен ми дойде вчера, което прави понеделника 4ти ден от цикъла. По принцип всички хормони и лигавицата са ми много добре, при всички предишни опити( и със стимулация и на ест цикъл).
Питането ми е има ли смисъл да ходя на 4ти ден, дали няма да е късно? Не ми се иска да пропускам цял месец, защото годините ми са над 40.
И дали да не си пусна на 2ри ден някакви хормони? Прогестерон, естрадион, LH ?

Общи условия

Активация на акаунт