Кога казахте в работата?

  • 1 910
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
Към средата на 3 месец. Много се чудих кога и как и накрая го изстрелях. Сега не съжалявам, защото започнаха много да се грижат за мен и ако хапвам всичко, което ми предлагат...  скоро ще се търкалям Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 3 453
И аз имах такива дилеми, но в средата на втори месец се явих при началника с кутия бонбони и 24 каратова усмивка и го информирах Simple Smile)))

# 32
В края на третия - началото на четвъртия месец. С колегите беше горе - долу добре, но с "началника-изрод" веднага започнаха разправии. То не бяха осигуровки, то не беше от кога ще изляза в майчинство (той не прави разлика между 135 дни болнични и майчинство!!!), после пък - кога ще се върна на работа. Като че ли аз самата знам. Към края на 5-тия месец докторката ми даде болничен и каза повече да си почивам. А заплатата ми прогресивно намалява с всеки изминал месец, тъй като ни осигуряват на МРЗ и реално могат само толкова да ми плащат! 
Дано вие срещнете повече разбиране, в такъв момент ни е особено необходимо!

# 33
 Shockedказах им в четвъртия месец, понеже ми казаха преди това да не говоря за бебето...до третия месец бременността не е сигурно дали ще се запази та затова

# 34
  • Мнения: 256
Казах на шефката си веднага след като видях положителния тест

# 35
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз веднага казах, защото реших, че е добре да знаят и да проявяват разбиране.
И те наистина го проявяват Grinning

# 36
  • Мнения: 55
Някъде около 3-тия месец,казах на шефовете,а на колежките,с които работех им казах още на същия ден,когато разбрах,че съм бременна.Теста си го направих на работа Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 671
Казах на шефовете си малко след като бях направила теста - 5 г.с. Изключително внимателни са и до този момент не съм имала никакви проблеми.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 787
Веднага,щом разбрах казах на шефовете,за да ми е чиста работата Peace

# 39
  • Мнения: 364
края на третия месец на една приятелка, а началото на четвъртия и на шефа....

# 40
  • Мнения: 5 103
В 3тия месец

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Много ме беше страх как ще реагира шефа ми и за да не тръгнат слухове предпочетох първо той да научи, прие го доста добре - бях в 12 седмица.

# 42
  • София
  • Мнения: 700
В края на третия месец - първо на шефа. Искаше ми се да кажа по-рано на някои колежки, с които съм по-близка, но мислех, че ще се разнесе и ще стигне до шефа от слухове, та затова се въздържах. После за 2 дни всички в офиса знаеха.

# 43
  • Мнения: 2 494
Аз казах още в началото, защото в 9 г.с прокървих и бях 10 дни в болнични.
Просто се наложи.

# 44
  • Мнения: 57
Втория месец.

Общи условия

Активация на акаунт