Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз също мога да взема пластмасови чинийки и чашки - Роси???

# 181
  • Мнения: 4 195
последно съм с кола - трябва ли някого от някъде да взимам в неделя- от св.Параскева newsm78 newsm78,м Роси и аз ще донеса чашки, за съжаление освен със питка и вино с друго немога да се включа Embarassed

# 182
  • sofia
  • Мнения: 7 477
последно съм с кола - трябва ли някого от някъде да взимам в неделя- от св.Параскева newsm78 newsm78,м Роси и аз ще донеса чашки, за съжаление освен със питка и вино с друго немога да се включа Embarassed

Това е достатъчно ВИКИ!!!!!!!

# 183
  • Мнения: 863
Преди малко се чух със Зари, тя каза че имали чашки и чинийки, но ако имате желание може да вземете!
Значи питките стават 3, аз да поръчвам ли тогава? Те ще са основно за малчовците , а каквото остане говорихме да се разнесе на децата от домовете.

# 184
  • Мнения: 3 248
Май няма да успея да дойда на кръщенето, или ако успея ще е със закъснение! Sad Cry
Някой ще може ли да поеме китката, която трябваше аз да донеса (задължително с чемшир)?! Ако не, ще я направя и в събота вечер ще я занеса някъде на някой! Peace

# 185
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Май няма да успея да дойда на кръщенето, или ако успея ще е със закъснение! Sad Cry
Някой ще може ли да поеме китката, която трябваше аз да донеса (задължително с чемшир)?! Ако не, ще я направя и в събота вечер ще я занеса някъде на някой! Peace


Ефи сигурно ще може,ще я питам.

Кой освен Кръстниците аз и Вики ще ходим в неделя,че нещо много оредяхме.....
Аз ще опитам днес да оставя каквото имам в църквата за да не губим време в неделя.

# 186
  • Мнения: 1 493
Китката ще я направя, но ще ви я донеса довечера в Славяни. Няма да дойда на кръщането, да не я оставите на някоя от масите, като си тръгвате !

# 187
  • Мнения: 2 361
  Ние ще дойдем.

# 188
  • Мнения: 863
Ефи, до неделя нама ли да увехне....как ще я съхраним два дни

# 189
  • София
  • Мнения: 2 210
Ефи, до неделя нама ли да увехне....как ще я съхраним два дни

Ако е само от чимшир и здравец- във вода няма проблем, а в самия ден ще сложим едно 4ервено цвете на място. (може и от мушкато, който има), ако не а мога да купя...Дове4ера ще се разберем. Wink

# 190
  • София
  • Мнения: 6 743
Защо така се изпоотказахте беееееееееее.Весе ти???Уж си организатор, а няма да присъстваш  Crossing Arms

# 191
  • Мнения: 1 493
На това време не мога да дойда с Деян, Лоти, Силва и Дойчин.  Много съжалявам, искаше ми се, но какво да се прави - съдба ! Желая ви приятно изкарване ! Чемшира и здравеца ще ги дам на Еми !

# 192
  • Мнения: 3 248
Последно - ЩЕ ИДВАМ НА КРЪЩЕНЕТО!
Съжалявам, че така се лашках, но наистина не зависеха от мен причините, поради които можех да отсъствам!
Китката ще я направя аз, за да е свежа! Hug

# 193
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз съм си подсигурила също вси4ко за китката- нали затова бих път до Драгалевци в4ера и закъснях за "Славяни" Laughing
Така, 4е и аз ще нося Wink - чимшир, здравец и 4ервено цвете (в сряда бях кръстница, та инфо-то е прясно  Wink).

# 194
  • Мнения: 3 248
Аз съм си подсигурила също вси4ко за китката- нали затова бих път до Драгалевци в4ера и закъснях за "Славяни" Laughing
Така, 4е и аз ще нося Wink - чимшир, здравец и 4ервено цвете (в сряда бях кръстница, та инфо-то е прясно  Wink).



Що не свирна, можехме да идем заедно към Славяни?! Да ми дойдеш на гости и т.н.! hahaha
Последно аз да не нося ли китка?! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт