Да се похваля...

  • 2 518
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 909
А честит ви нов дом, много да сте щастливи в него, и оттук нататък само хубави мигове за вас двете.  Hug
Браво,пожелавам ви домът ви да е пълен с щастие.

# 16
  • Мнения: X
Честито. Усещането да си в нова къща е чудесно. Особено като нямаш други проблеми.  Wink

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нов дом, ново начало...пожелавам то да е супер успешно  Peace

# 18
  • Мнения: 3 268
ЧЕСТИТ НОВ ДОМ!МАЛКАТА ЩЕ СВИКНЕ,ПРОСТО ДЕЦАТА НЕ ОБИЧАТ ПРОМЕНИТЕ.МАЙСТОРИТЕ И РЕМОНТА,ЦЯЛАТА ТАЗИ БЪРКОТИЯ Я ПЛАШАТ.КОГАТО ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ И СИ СЪЗДАДЕТЕ УЮТ У ДОМА,ТЯ ЩЕ СЕ ЧУВСТВА ЧУДЕСНО

# 19
  • Мнения: 312
честито и от мен!
а дариа ще свикне бързичко, не бой се. ако това би могло да те успокои - и ние бяхме така в началото...  Hug

# 20
  • Мнения: 6 472
Честито за новата къщичка  bouquet  bouquet  bouquet Щом сте се справили до тук, ще се справите и по- натам Grinning
И аз като теб бях обзавела детската стая, точно като старата и също като теб, малката в началото имаше проблеми с новите обстоятелства. После прие нещата и свикна сравнително бързо Grinning Дано и при вас скоро всичко да отмине Hug Хубаво е че таткото се интересува от нея и идва да я вижда всяка вечер. След раздялата нашият не я беше виждал 6 месеца Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Много благодаря за всички поздравления... Още месец и всичко в новия ми дом ще е перфектно. Нямам търпение да стане.

Дариа почти свикна и тъй като този апартамент е по-малък дори заспива вечер сама, защото ме чува, че ходя надолу-нагоре, а в стария искаше да стоя в стаята й.



# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иса, много ти се кефя - наистина
В теб просто има някакъв неизчерпаем позитивизъм и чувство за хубор и въобще..

п.п. виж това само един щаслив човек от новия си дом ще го каже - че е по-добре че е малкъ апартамента Wink или някой дето лично го търка и чисти Wink

Целувки на двете ви и пожелание новия дом да ви донесе уют, топлина и много щастие! И нека това бъде вашата крепост, а малката да го огрява със смеха и детсакта си обич

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
catnadeen, благодаря ти, мила   bouquet за думите.

Щастлива съм тук - да. И се чувствам така сякаш се събудих от дълбок сън. Не че нямам проблеми - имам - но както казах и в една друга тема лошите мисли и чувства само ни състаряват, а аз държа да си остана младолика.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 352
Целувки и от нас.  Heart Eyes
Много се радвам за вас, и особено за Дари, че вече е свикнала с жилището.
Желая ви много много щастливи мигове заедно в новия ви дом.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Ох...да се оплача  Sick

След като нямах вода в кухнята, сега от вода не мога да се отърва  Mr. Green

Първо спирателния кран на бойлера протече, после пералнята, после от душ-кабината, а днес - изненада - прибираме се с Дариа от градина и целият апартамент /без на Дари спалнята/ плува във вода... Бойлерът дефектирал или по-скоро е бил дефектен /случва се примерно едно на милион/, избил и целият апартамент - басейн.

Минава полунощ, а все още дооправям и суша всичко намокрено /тъй като дрешника още не е пристигнал дрехите и документите ми бяха в кашони в моята спалня/...

Не разбирам някой ме е проклел ли/вероятно баща ми, който настояваше да си сложа сифон в банята  newsm78/, това е знак, че ще ми върви като по вода или трябва да намеря време и да го осветя този апартамент, че да се свърши с лошия му късмет.

Сега добрата новина - Викнах шефа на майсторите да ми помогне, написахме на един лист какво да се оправи и му казах, че утре заминавам. Ще се върна в неделя и искам да си намеря апартамента така както трябва да бъде. Просто вече ми дойде много... свършвам си утре сутрин работата, вземам сухите /надявам се/ дрехи, Дариа и изчезвам. Дариа ще я оставя при баба си да се гледат, а аз ще се отдам на заслужена почивка до края на седмицата /и малко работа/...

М/у другото някой наводнявал ли е ламиниран паркет и каква е вероятността да не ми се наложи да го сменям? ooooh!

П.С. Момичета ще си топна д-то в морето, ще изпия един джин-фис и ...  Embarassedразни други неща и за вас , а вие ми обещайте да стиснете палци след неделя да ми е по-леко.

# 26
  • Мнения: X
Ами то така става, понеже... това е моя теория .. злото никога не идва само.
Поздрави на моренцето и от нас...... и дано това да е края и оттук нататък слънце.  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Ами то така става, понеже... това е моя теория .. злото никога не идва само.
Поздрави на моренцето и от нас...... и дано това да е края и оттук нататък слънце.  Hug

Хубаво де не идва само злото...ама кое зло е дошло или имаш предвид като е тръгнало да се разваля всичко ще се развали? В моя случай по няколко пъти. Или според закона на Мърфи ако има 10 неща, който да се развалят, ще се развали и 11...

Писна ми вече - честно. Взех да вярвам в лошия късмет и въпреки, че сложих СОТ не съм купила ТВ, защото а съм купила, а са ми обрали апартамента.  Crossing Arms

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иса, стига си ги мъдрила едни такива за лош късмет...
МИ нищо ново не е лесно и се плаща и цена - пък и майстор да ти работи...
За това се въоръжи с търпени, здрави нерви и мноого свободно време да доуправяш нещата.
А за успокоение - човек заобичва нещо най-вече покрай грижите за него и това, което е вложил като труд и старание в съграждането му.
Та това е твоя път да заобичаш апартамента, и начин да идеш на онова романтично пътешествие до морето /е аз се чудех какъв предтескт ще намериш, пък виж съдбата каква е мила - сама ти го бута в ръцете Wink/
Весело изкарване, а пък не пречи и едно освещаване - ако вярваш в това - за тове успокоение, пък и повод да празнуваш пак ;-0

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Та това е твоя път да заобичаш апартамента, и начин да идеш на онова романтично пътешествие до морето /е аз се чудех какъв предтескт ще намериш, пък виж съдбата каква е мила - сама ти го бута в ръцете Wink/

Ааааааа Naughty аз го обичам апартамента и без тези екстри. Ако знаеш какви хубави вишневи пердета имам в спалнята и картините си сложих и изобщо нямам нужда да го обичам допълнително...

Романтичното пътешествие си беше планувано, а и как да живея в апартамент без топла вода до сряда?? Whistling

Общи условия

Активация на акаунт