Забременели след ин витро - Тема 44

  • 83 624
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
И аз много харесвам Георгиев.

# 631
  • Мнения: 921
Ох момичета, аз днес за около дса часа по обяд получих като прм болки я яйчниците и кръста. Все едно преди да ми дойде. Отивам в тоалетната и изкапа розова кръв.
Отидох веднага за преглед и има сакче, жълтъчно мехурче и няма отлепяне. Отговаря на 4г.с и 6 дни както трябва да е. Никой не знае защо и откъде тази кръв...
Но предишните ми 2 аборта от спряло сърчице в 8г.с., започнаха със същото зацапване без видима причина
Много се притеснявам и просто трябваше да споделя

# 632
  • Мнения: X
Увеличиха ли ти прогестерона и нош па изписаха ли?
А вит.С?
На каква терапия си - нмх, аспирин има ли?

# 633
  • Мнения: 921
Увеличиха ли ти прогестерона и нош па изписаха ли?
А вит.С?
На каква терапия си - нмх, аспирин има ли?

На кринон гел съм 2 пъти на ден и клексан и аспирин протект всеки ден.
Казаха ако стане кървене да ги сменя с прогестан инжекции иначе да започнах сега с ношпа 3х2

# 634
  • Мнения: X
Аз съм била в такава ситуация и ми спряха нмх и аспирин до два чисти дни.
Според мен, може това кървене да е от аспирина, тромбоцитите в пкк, ако са близо до долна граница, аспиринйт трябва да се коригира като доза.
Нош па го изписват, за да не се получат контракции от зацапването.
Къде ходи на лекар?

# 635
  • Мнения: 921
Консултирах се с докторите в Мвмориал, защото от тях ми е назначена терапията. Ще видим какво ще стане този път..

# 636
  • Мнения: X
След положителния тест трябва да имаш аг-лекар и тук, който да следи бременността.В Турция са репродуктивни.

# 637
  • Мнения: 921
Приключи бременността... не знаем причините. Повтаря се за 5 път и нямам сила да мисля. Имаме всякакви изследвания, бяхме в Мемориал, но уви нещата отново приключиха

# 638
  • Мнения: 378
Здравейте!Бихте ли споделили кога ви е овулацияъа,и ня коя ден от цикъла ви направиха трансфера

# 639
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте,  бременна съм в 8 +1 г.с. след ЗЕТ.  Имах обилно прокървяване в 6 г.с. , но реагирах бързо с инжекции пролутекс,  иначе терапията ми беше 2 кринона на ден и пролутон депо седмично. Овладяхме нещата и сега съм на 1 кринон и 1 инжекция Прогестан дневно. Притесненията са ми, че откакто видяхме ембрион и имаме сърдечна дейност,  вече две седмици размера на ембриона върви с 5 дена назад от колкото съм в действителност. В 7+6 г.с. беше 11 мм и ехографа показа 7+1 г. с.
Д-р  Персенска много не се впечатлява, казва, че това явно си е неговия темп на развитие,  а и прегледа минава доста бързо. Вчера правих вливка на октагам за плацентарни молекули. Исках да попитам дали на някой му се е случвало ембриона в началото да върви с няколко дена назад?

# 640
  • Мнения: 6 538
Моето почти две годишно чуденце през цялата бременност вървеше назад с няколко дни. Важното е да се следи по нататък кръвотока дали е ок и дали расте бебето.

# 641
  • Мнения: 3 902
И моята двумесечна снежинка вървеше така.

# 642
  • София
  • Мнения: 2 051
Благодаря ви момичета,  толкова дълго време се борим,  че от най-малкото нещо изпадам в паника.

# 643
  • Мнения: 31
Приключи бременността... не знаем причините. Повтаря се за 5 път и нямам сила да мисля. Имаме всякакви изследвания, бяхме в Мемориал, но уви нещата отново приключиха

Съжалявам много за случилото се, бъди силна, но искам да те попитам, дали си правила изследвания за тромбофилия?
Имам две приятелки, които след точно след такива аборти ( спиране на сърдечна дейност) им направиха такова изследване и се оказа това причината.

# 644
  • Мнения: 378
Здравейте!Някой може ли да ми даде координати на МЕМОРИАЛ?

Общи условия

Активация на акаунт