Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 49

  • 77 595
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 626
Краката ти ще почнат да се белят сами.

# 46
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз да питам за маските за крака. Правих онзи ден, но ефект нула.. трябва ли да ползвам пемза веднага след махането на " терличките" ? Дали аз не правя нищо неправилно? Не знам каква марка беше маската, взех я от малък козметичен магазин
Би ли споделила откъде си си я купи?
п.п:Съгражданки сме май...
Аз ще пробвам това,пък да видим какъв ще е ефекта:
https://lekuva.net/146844/napravete-si-sami-eksfolirashti-chorap … ten-pedikyur.html

# 47
  • Мнения: 10 372
Няма начин да не разбереш, когато започват да падат кожи от теб. Аз също първият път като направих маската мислех, че при мен няма ефект. След няколко дни започнаха да се белят и да падат кожи, дори до най-малките мъртви кожички около ноктите.

# 48
  • Мнения: 479
Днес си купих скраб за лице на Билка, но при първо ползване усетих някакво запарване, което мисля, че не е ок.
Сега си търся добро почистващо олио за лице.

# 49
  • Мнения: 1 467
Мога да препоръчам това на Палмърс, но то не е чак евтино - 20 лева е. Другото, което мога да предложа е на Avon, то е доста по-бюджетно. Второто, обаче не съм пробвала и не мога да дам мнение.
Другият вариант е да почистваш с чисти масла и после да попиваш с памучна кърпа.

Аз съм много доволна от шипково масло за нощен крем. Чудесно се отразява на кожата на лицето ми. Обмислям олиото-терапия и нощния крем на Палмърс, но не съм събрала мнения за тях, особено за олио-терапията.

# 50
  • Мнения: 286
Здравейте! Купих си механичен силиконов тампон и измивен гел на Биотен с дюля.Съставът ме изкуши да го купя,обаче уж е за комб. кожа и е хидратиращ гел,на мен много ми се опъва кожата след него(имам пъпки) а за силиконовия тампон да не говоря изобщо,немога да нанасям с него гела,защото пъпките ме болят адски много.Нещо силно хидратиращо да ми препоръчате? 😭

# 51
  • Мнения: 479
Мога да препоръчам това на Палмърс, но то не е чак евтино - 20 лева е. Другото, което мога да предложа е на Avon, то е доста по-бюджетно. Второто, обаче не съм пробвала и не мога да дам мнение.
Другият вариант е да почистваш с чисти масла и после да попиваш с памучна кърпа.

Аз съм много доволна от шипково масло за нощен крем. Чудесно се отразява на кожата на лицето ми. Обмислям олиото-терапия и нощния крем на Палмърс, но не съм събрала мнения за тях, особено за олио-терапията.

Аз също исках да си закупя олио терапията, бях чела, че е хубава, но ме спира това, че преди няколко дена попаднах на статия, в която пише ретинол и витамин ц да не се смесват, а това са главните съставки на олио терапията и леко ме притеснява.

# 52
  • Мнения: 15 309
Здравейте! Купих си механичен силиконов тампон и измивен гел на Биотен с дюля.Съставът ме изкуши да го купя,обаче уж е за комб. кожа и е хидратиращ гел,на мен много ми се опъва кожата след него(имам пъпки) а за силиконовия тампон да не говоря изобщо,немога да нанасям с него гела,защото пъпките ме болят адски много.Нещо силно хидратиращо да ми препоръчате? 😭

Погледни измивните гелове на Балеа, както и измивните им пяни, много са нежни. Имат серия и за проблемна кожа, доколкото имам спомен, както и за чувствителна. Чувала съм добри отзиви и за измивните продукти на Регал.

Има добри отзиви и за измивния гел на Сиен, марка на Лидъл, Акварич май беше, той е за нормална и комбинирана кожа, така пише на опаковката, ама аз нещо не съм много впечатлена от него.

Доволна съм от измивния гел и ексфолианта за лице на My rose of Bulgaria

Последна редакция: сб, 21 юли 2018, 08:53 от Джаста Праста

# 53
  • Мнения: 35 961
силиконов тампон върху пъпки не се ползва
изобщо нищо ексфолиращо
и аз би препоръчала пяните на балея - розовата е за по-суха  чувствителна кожа, синята за нормална и смесена; имаше и бяла за чувствителна кожа, предлагаше се и в мини опаковки по 50 мл., можеш да вземеш за проба
от пяните на алверде: тази с ябълка и лимон е по-изсушаваща и с киселина /т. е. ще ти щипе независимо, че ще поизчисти лицето ти/ и другата /с тъмно зелената капачка, забравих с какво беше- лайка?/ е доста щадяща и мека, за мазна кожа ще бъде вероятно недостатъчна

# 54
  • Мнения: 1 008
Нещо бюджетно за термозащита? Grinning

# 55
  • Мнения: X
Нещо бюджетно за термозащита? Grinning
Термозащитата на Балеа.
Спреят за блясък на BLACK BB,който може да се ползва преди преса.
И двете ги има в ДМ Simple Smile

# 56
  • София, България
  • Мнения: 631
Преди време ви питах за мнения за кремчето за лице на Биотен с гуава за мазна кожа. Купих го и вече го ползвам една седмица, ами доволна съм. Матиращ, но го ползвам в комбинация с пудрата на Есенс all about Matt. Ефекта се задържа до след обяд. После с кърпичка попивам омазняването и отново нанася пудрата и до вечерта нямам проблем. Отделно преди заради омазняването ми излизаха пъпчици, сега вече нямам този проблем. Лицето започна да се изчиства. Но за този проблем пия витамини и ползвам и друга козметика та не знам може да е комплексно. Но определено го препоръчвам крема на Биотен.

# 57
  • Мнения: 2 621
На Avon почистващото олио е добро. Ползвам го от известно време - нежно е и в същото време сваля всичко. После минавам с измиващ гел, защото не обичам да усещам маслен филм върху кожата. Трябва да се изплакне добре, в противен случаи дразни очите.

# 58
  • Мнения: 479
7
На Avon почистващото олио е добро. Ползвам го от известно време - нежно е и в същото време сваля всичко. После минавам с измиващ гел, защото не обичам да усещам маслен филм върху кожата. Трябва да се изплакне добре, в противен случаи дразни очите.

За кое по точно става въпрос? Търсих го в сайта им, но не ми излиза.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт